Adam Nowak

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Najlepszy darmowy hosting jaki używalem. Wystarczy wypelnic krotki formularz rejestracyjny.

Najlepsza zaleta tego hostingu jest BRAK REKLAM !!!

1.5GB Dysk
100GB Transfer
cPanel
PHP, MySQL, FTP etc.

www.000webhost.com



Można też zarabiac na tym hostingu 5 euro jeżeli ktoś się zarejestruje z twojego linka i będzie miał aktywną strone www przez 30 dni na tym hostingu
 
D

dare2dream

Guest
Witam - tak - zdecydowanie polecam 000webhost - sam z niego korzystam - jest calkowicie za free i z fajnych rzeczy ma kompletny brak reklam, pelna obsluge php, mozliwosc laczenia sie przez ftp z poziomu linuksa i w wersji darmowej mozna zalozyc 2 bazy mysql - co spokojnie starczy do wiekszosci potrzebnych zastosowan

Bylbym wdzieczny przez rejestracje z mojego refa:

http://www.000webhost.com/670835.html
 
K

kargin

Guest
Ludzie, trochę rozsądku - jeśli hosting jest darmowy to nigdy usługa nie będzie jakościowa, zapewniam was. Wylecicie na zbity pysk i to szybko - mam trochę swoich doświadczeń. Małe konto na Hekko kosztuje 44 złote, wystarczy pod serwis. Czy w takim układzie ma sens męczarnia na darmowym hostingu?
 

mackk

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
1
kargin napisał:
Ludzie, trochę rozsądku - jeśli hosting jest darmowy to nigdy usługa nie będzie jakościowa, zapewniam was. Wylecicie na zbity pysk i to szybko - mam trochę swoich doświadczeń. Małe konto na Hekko kosztuje 44 złote, wystarczy pod serwis. Czy w takim układzie ma sens męczarnia na darmowym hostingu?
Podpisuję się pod tym rękami i nogami! Ja mam akurat hosting w Ibe.pl - płacę niewiele, a mam zapewnioną profesjonalną obsługę. Dziwi mnie w sumie ta ciągota do tego co za darmo ;)
 
T

Tszak

Guest
Również uważam, że z darmowymi hostingami jest coś nie tak. Warto dołożyć parę groszy i mieć porządną jakość. Może idhosting kogoś zainteresuje, jeśli cenicie sobie bezawaryjność.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jeżeli płatny hosting można mieć za 5 zł miesięcznie, to darmowy naprawdę nie ma sensu. Problem tylko dla developerów chcących pracować nad kilkoma serwisami, bo często w najtańszych opcjach jest ograniczenie liczby domen, czy baz MySQL.
 

janwalczak

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Widziałem, że w 2BE.pl dają darmowy hosting do domen. Niewielka pojemność, ale przynajmniej bez reklam.
 
B

bajderman

Guest
44 brutto kosztuje najtańszy pakiet na Hekko, przy którym nie będziecie mieli żadnych problemów ze swoim serwisem.
Pewny serwer, bardzo szybko support. Zastanówcie się zatem czy oszczędności o jakich mówimy mają jakikolwiek sens?
 
S

szyszana

Guest
W tym momencie koło 50 zł kosztuje to najmniejsze konto rocznie, ale na FV to jest jakieś 30 zł faktycznego kosztu. No i spokój, pewność, że usługa będzie działała jak trzeba.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Nie ma czegoś takiego, bo ta darmowa usługa musi w jakiś sposób na kliencie zarabiać. Wszystko trzymam na Hekko - kilka dyszek rocznego kosztu. Nie jesteście przekonani, to przecież możecie usługę przetestować. Takie serwery mają darmowe okresy testowe - tak to oceniajcie.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Coś takiego nie istnieje. Możesz nie mieć reklam na stronie, ale one będą np. na maila przychodziły.
Przecież właściciele muszą na czymś zarabiać. A ogólnie przy tak bzdurnych stawkach jakie mamy w Polsce, nie ma sensu ładować się w darmowy hosting.
Mylę się?
 

Amabilis

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja również zdecydowanie odradzam darmowy hosting. No chyba, że nie będą Ci przeszkadzały reklamy w ilościach hurtowych. Tak jak pisali moi poprzednicy też uważam, że można za całkiem niewielkie pieniądze mieć stabilną usługę, więc nie ma co żałować kilku złotych. Polska firma statnet.pl ma teraz niezłą ofertę- 14 zł/mc za VPS- Można przed 10 dni testować za darmo, sam się przekonasz jak działa.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
W czasach kiedy VPS można mieć nawet za 4 zł (aruba, chociaż nie do końca polecam) i w podobnych cenach zwykłe hostingi, nie ma sensu w ogóle zabawa w te darmowe ;)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
To prawda, ale akurat VPSy są przeznaczone wyłącznie dla poważniejszych graczy. To na pewno nie jest usługa pod postawienie byle jakiej stronki. Tzn. można coś takiego zrobić, ale jest to całkowicie pozbawione uzasadnienia.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
kastel napisał:
To prawda, ale akurat VPSy są przeznaczone wyłącznie dla poważniejszych graczy. To na pewno nie jest usługa pod postawienie byle jakiej stronki. Tzn. można coś takiego zrobić, ale jest to całkowicie pozbawione uzasadnienia.
Oczywiście, że tak. Nie powiedziałem nigdzie, że VPS jest preferowany do zwykłych stronek. Chciałem tu jedynie uwydatnić jak bardzo się nie opłaca teraz używać darmowych hostingów ;)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Jak ktoś dalej się zastanawia, to ja od 2009 do dziś trzymam swoje małe stronki na 000webhost.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
A możesz jakąś pokazać? To jest darmowy serwer tak?
Raczej jakoś wybitnie poważnie to nie wygląda ;-) Średnio widzę na tym opcję postawienia normalnej strony ;-)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Jak chcesz poważną stronę, lepiej wydać kilka dolarów rocznie. Mają tez opcje premium.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Dokładnie. Konto na Hekko masz za kilkadziesiąt złotych. I za tyle ogarniesz je już z domeną, poważnie ;-)
Zatem gdzie logika zabawy w jakikolwiek darmowy hosting?
Nawet jeśli aktualnie jest on dobry, to długo taki nie będzie ;-)
 

kornikTG

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie warto brać darmowego hostingu. Nie w tych czasach. Płacisz kilkadziesiąt zł rocznie i masz super serwer.
 
Do góry