Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

prostownico-lokówka. proszę o pomoc

prostownica lokówka włosy zakupy zakup pomoc opinie porady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 lunaa

lunaa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 12:31

Dzień dobry kochane kobitki.
Może zacznę od początku:
na urodziny zażyczyłam sobie prostownico-lokówkę, lub na odwrót, jak kto woli ;-) szukając ich w sieci, znalazłam kilka modeli, ale mam wątpliwości, czy to na pewno działa jak powinno, czy dobrze prostuje, czy proste włosy utrzymują się, czy po jakimś czasie zaczynają 'odstawać od reszty'.
Moje pytanie do was brzmi:
czy chwalicie sobie takie połączenie prostownicy z lokówka, jakich używacie modeli no i czy to się łączy w całość czy rządzi zasada 'coś co jest do wszystkiego jest do niczego' ???
  • 0

#2 davincicode

davincicode

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 137 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 13:27

Myślę, że to zależy od firmy. Jeżeli chcesz, by twoje włosy były proste przez długi czas, pamiętaj by użyć odpowiednich preparatów np. w sprayu, ułatwiających prostowanie i utrzymujących ten efekt, bo bez tego to nawet najlepsza prostownica nie da odpowiedniego rezultatu. Ja loczki kręcę prostownicą.

• 0

#3 lunaa

lunaa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 13:44

no tak, tylko że ja nie prostuję całych włosów, zostawiam sobie moje naturalne kręcone włosy na końcówkach i spodzie. dlatego pomyślałam o połączeniu lokówki z prostownicą, żeby troszkę podkreślić loczki
  • 0

#4 davincicode

davincicode

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 137 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 13:49

Rozumiem. Niestety ja takiej nie używam, więc nie mogę żadnej polecić. Tu znajduje się podobny wątek: http://szafiarenka.p...ice-wybrac.html
  • 0

#5 lunaa

lunaa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 13:53

dzięki za link :)

może wypowie się jeszcze jakaś pomocna kobietka? ;-)
  • 0

#6 werunia87

werunia87

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 15:03

z prostownico lokówek najlepsze są bebyliss'a zreszta jestem fanka tej firmy od zawsze :) sama mam taką http://www.splendore...71E__p7617.html i bardzo sobie chwale :) co prawda wiele kolezanek powiedzialo by ze zwyklą prostownica takze da się krecić loki i ja sie zgodze, ale efekt ladnych fal czy mocno-skreconych loczkow osiagnac mozna tylko lokowka i taki jest najciekawszy - moim zdaniem oczywiscie ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 xxmoniax

xxmoniax

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 15:07

werunia87 ma racje ;) lokowka to jednak lokowka ! ;D :) zwykla prostownica ma mozliwosc krecenia 2 max 3 rodzajow loczków natomiast lokówką mozna stworzyć miliony wersji :)
  • 0

#8 merkasia

merkasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 maj 2012 - 09:08

Ja się wczoraj pochwaliłam fryzjerce, że używam lokówki i innych urządzeń i dlatego czeka mnie teraz radykalne cięcie, gdyż mam strasznie przesuszone włosy, mimo używania wszelkich preparatów nawilżających... kiepska sprawa Wam powiem...
  • 0

#9 lunaa

lunaa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 19:32

na przesuszone włosy i rozdwojone końcówki mogę Ci polecić małą odżywkę GlissKur do włosów http://i.pinger.pl/p...768/sob 018.JPG . kupuję ją w Rossmannie za niecałe 4zł. Nakładaj raz w tygodniu aż zobaczysz różnicę. Mnie te małe cudeńko uratowało przed cięciem ;)
  • 0

#10 Justyna Juha

Justyna Juha

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 320 postów

Napisano 05 październik 2012 - 07:58

Lepiej kupić to oddzielnie. Prostownica powinna nagrzewać się do 180 stopni a lokówka do 240 stopni to wtedy dadzą readę :D
A lekke fale tez idzie zrobić prostownicą.
  • 0

#11 Guest_bajderman_*

Guest_bajderman_*
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 11:26

Np. http://www.sprzet-fr...osow?horizontal

Ogólnie optymalnie jest zakupić od razu wysokiej jakości sprzęt. Po prostu taki powinien spełniać swoje zadanie przez lata, a przecież chodzi o włosy. Kiepska prostownica może je zwyczajnie niszczyć...

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 BandaiWanda

BandaiWanda

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 21:00

Ja lubię produkty Babyliss, mam od nich i prostownicę i lokówkę, prostownicy uzywam częściej, lokówki okazjonalnie. Jesli chodzi o lokówkę to mam taką stożkową, kręci i te grube i cieńsze loki - jak kto woli. Ja robię nią grube loki na specjalne okazje i kiedy czas mi pozwala lepiej sie przygotować. 

dodam fotkę, będzie łatwiej znaleźć:

big_lokowka.jpg?lm=1449075437

Prostownicę też mam z tej firmy i też polecam :)

• 0

#13 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 15:01

Ja mam gruba lokówkę tez tej samej firmy, ale loki trzymają się nawet dwa dni. czasami jestem zdziwiona  ze fryzura tak długo się trzyma a włosy mimo codziennego kręcenia są cały czas błyszczące.

• 0

#14 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 10:19

A jaką masz lokówkę?? Szukam właśnie czegoś do moich włosów :), mam dosyć długie i gęste i trochę z nimi roboty będzie ;) a co sądzicie o takim sprzęcie? http://www.ceneo.pl/36352038

Użytkownik B_S_ edytował ten post 17 marzec 2016 - 10:42
usunięto link

• 0

#15 Guest_oladobak_*

Guest_oladobak_*
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 08:59

takie prostownico - lokówki mocno niszczą włosy :/ ja też miałam niedawno radykalne cięcie :(

• 0

#16 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 07:36

Na pewno nie ma co przesadzać z używaniem, ale sporadycznie i przy odpowiednich kosmetykach zabezpieczającyh przed temperaturą włosy się mocno nie zniszczą, ja sobie w końcu tą curl secret kupiłąm, i jest świetna :D, nigdy nie lubilam kręcenia włosów, tego nawijania, a tutaj problem jest rozwiązany ze włosy po prostu wciąga, musze jeszcze nabrać wprawy ale  już mi się to podoba i coraz bardziej jestem przekonana żeby włosów nie ścinać

• 0

#17 Natati

Natati

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 00:13

Jeśli to prezent to zażyczyłabym sobie coś naprawdę wypasionego ;) Takimi prostownicami diamentowymi z babyliss można ładnie kręcić bo boki też się nagrzewają, ostatnio bawiłam się taką u kuzynki. Włosy trzymały się 2 dni, nie szarpała, i jestem zakochana bo jeszcze była w różowym kolorze 

• 0

#18 pandami

pandami

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 październik 2017 - 23:28

Zastanawiam się nad kupnem diamond 2w1  z babyliss kreci i prostuje, koleżanka ostatnio zrobiła mi taką fryzurę i dwa dni się trzymała. Całkiem fajnie działa, lokówka mi się akurat ostatnio zepsuła, także coraz bardziej jestem przekonana ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#19 szoszi

szoszi

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 10:02

dla mnie to zbedny zakup, kazda prostownica mozna zrobic ladne fale i loki ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prostownica, lokówka, włosy, zakupy, zakup, pomoc, opinie, porady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0