prostownico-lokówka. proszę o pomoc

lunaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Sosnowiec
Dzień dobry kochane kobitki.
Może zacznę od początku:
na urodziny zażyczyłam sobie prostownico-lokówkę, lub na odwrót, jak kto woli ;-) szukając ich w sieci, znalazłam kilka modeli, ale mam wątpliwości, czy to na pewno działa jak powinno, czy dobrze prostuje, czy proste włosy utrzymują się, czy po jakimś czasie zaczynają 'odstawać od reszty'.
Moje pytanie do was brzmi:
czy chwalicie sobie takie połączenie prostownicy z lokówka, jakich używacie modeli no i czy to się łączy w całość czy rządzi zasada 'coś co jest do wszystkiego jest do niczego' ???
 

davincicode

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
137
Punkty reakcji
2
Myślę, że to zależy od firmy. Jeżeli chcesz, by twoje włosy były proste przez długi czas, pamiętaj by użyć odpowiednich preparatów np. w sprayu, ułatwiających prostowanie i utrzymujących ten efekt, bo bez tego to nawet najlepsza prostownica nie da odpowiedniego rezultatu. Ja loczki kręcę prostownicą.

[YouTube]http://youtu.be/3QG4ifzyog8[/YouTube]
 

lunaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Sosnowiec
no tak, tylko że ja nie prostuję całych włosów, zostawiam sobie moje naturalne kręcone włosy na końcówkach i spodzie. dlatego pomyślałam o połączeniu lokówki z prostownicą, żeby troszkę podkreślić loczki
 

davincicode

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
137
Punkty reakcji
2
Rozumiem. Niestety ja takiej nie używam, więc nie mogę żadnej polecić. Tu znajduje się podobny wątek: http://szafiarenka.pl/49/3985060/ktora-lokowke-lokowko-prostownice-wybrac.html
 

lunaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Sosnowiec
dzięki za link :)

może wypowie się jeszcze jakaś pomocna kobietka? ;-)
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
z prostownico lokówek najlepsze są bebyliss'a zreszta jestem fanka tej firmy od zawsze :) sama mam taką http://www.splendore.pl/ProstownicoLokowka_BAB_2071E__p7617.html i bardzo sobie chwale :) co prawda wiele kolezanek powiedzialo by ze zwyklą prostownica takze da się krecić loki i ja sie zgodze, ale efekt ladnych fal czy mocno-skreconych loczkow osiagnac mozna tylko lokowka i taki jest najciekawszy - moim zdaniem oczywiscie ;)
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
werunia87 ma racje ;) lokowka to jednak lokowka ! ;D :) zwykla prostownica ma mozliwosc krecenia 2 max 3 rodzajow loczków natomiast lokówką mozna stworzyć miliony wersji :)
 

merkasia

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja się wczoraj pochwaliłam fryzjerce, że używam lokówki i innych urządzeń i dlatego czeka mnie teraz radykalne cięcie, gdyż mam strasznie przesuszone włosy, mimo używania wszelkich preparatów nawilżających... kiepska sprawa Wam powiem...
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Lepiej kupić to oddzielnie. Prostownica powinna nagrzewać się do 180 stopni a lokówka do 240 stopni to wtedy dadzą readę :D
A lekke fale tez idzie zrobić prostownicą.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja lubię produkty Babyliss, mam od nich i prostownicę i lokówkę, prostownicy uzywam częściej, lokówki okazjonalnie. Jesli chodzi o lokówkę to mam taką stożkową, kręci i te grube i cieńsze loki - jak kto woli. Ja robię nią grube loki na specjalne okazje i kiedy czas mi pozwala lepiej sie przygotować.
dodam fotkę, będzie łatwiej znaleźć:

big_lokowka.jpg

Prostownicę też mam z tej firmy i też polecam :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Ja mam gruba lokówkę tez tej samej firmy, ale loki trzymają się nawet dwa dni. czasami jestem zdziwiona ze fryzura tak długo się trzyma a włosy mimo codziennego kręcenia są cały czas błyszczące.
 
O

oladobak

Guest
takie prostownico - lokówki mocno niszczą włosy :/ ja też miałam niedawno radykalne cięcie :(
 
M

maalamy

Guest
Na pewno nie ma co przesadzać z używaniem, ale sporadycznie i przy odpowiednich kosmetykach zabezpieczającyh przed temperaturą włosy się mocno nie zniszczą, ja sobie w końcu tą curl secret kupiłąm, i jest świetna :D, nigdy nie lubilam kręcenia włosów, tego nawijania, a tutaj problem jest rozwiązany ze włosy po prostu wciąga, musze jeszcze nabrać wprawy ale już mi się to podoba i coraz bardziej jestem przekonana żeby włosów nie ścinać
 

Natati

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
1
Jeśli to prezent to zażyczyłabym sobie coś naprawdę wypasionego ;) Takimi prostownicami diamentowymi z babyliss można ładnie kręcić bo boki też się nagrzewają, ostatnio bawiłam się taką u kuzynki. Włosy trzymały się 2 dni, nie szarpała, i jestem zakochana bo jeszcze była w różowym kolorze
 

pandami

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się nad kupnem diamond 2w1 z babyliss kreci i prostuje, koleżanka ostatnio zrobiła mi taką fryzurę i dwa dni się trzymała. Całkiem fajnie działa, lokówka mi się akurat ostatnio zepsuła, także coraz bardziej jestem przekonana ;)
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
dla mnie to zbedny zakup, kazda prostownica mozna zrobic ladne fale i loki ;)
 
Do góry