powrót do dawnej formy - rzeźba.

M

MacaN

Guest
witam ;) sytuacja jest tego rodzaju, że kiedyś ( 2 lata temu, rok temu ) ćwiczyłem w zupełnie inny sposób niż teraz, wtedy wyglądałem jak taki mini pudzian składający się głównie z kości i mięśni, niestety od roku ćwiczę źle, ponieważ codziennie i robię zupełnie inny plan treningowy i więcej serii. No i od 2 tyg. nie trenowałem w wyjątkiem wczorajszego dnia, z powodu choroby, także spadki są duże. Dziś jestem umięśniony i silny ale to jest tylko ponadprzeciętna siła i wygląd.

Chciałbym wrócić do dawnej formy i tak się zastanawiam, czy warto wrócić do poprzedniego planu treningowego czy może mam zacząć p90x. Tzn. czy p90x da mi tylko siłę, czy da mi siłę i rzeźbę oraz, czy można ten plan wykonywać kilka razy ( tzn. czy po 90 dniach można zacząć go robić od nowa ) Pytam, bo nie wiem czy ściągać tyle materiału z internetu bo to p90x trochę zajmuje no i dlatego, że są wśród was weterani co naprawdę się na tym znają ;)

Ogólnie to chodzi mi o to, żeby bardziej klatę napompować, bo wiadomo że brzuch to kilka dni roboty jest... kiedyś miałem normalnie cycki :D a dziś jest coś tam wyrzeźbione ale to takie przeciętne :p
 
Do góry