Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

słyszę ludzkie myśli w mojej głowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 23 październik 2013 - 15:51

mam zamiar zrobić sobie rezonans magnetyczny głowy by udowadniać ignorantom

Aaa masz zamiar-rozumiem.

Wiem że wśród czytelników tego forum nie ma wśród komentujących mnie osoby która by choć próbowała zrozumiec zagadnienie

Wiadomo-ignoranci...

gdyby chociaż kilka osób zaczęło lepiej rozumieć ten problem,

To,że masz problem doskonale rozumiem-jednak przykre jest to ,że nie można Tobie pomóc-jeśli nie pójdziesz do specjalisty,będzie tylko gorzej.

pseudo ekspertów diagnozujących promowaną schizofrenie

Ci pseudo-eksperci mają wiedzę i wykształcenie-warto im zaufać.Wiem,że moje słowa nic tu nie dadzą, bo jesteś w ciężkim stanie-mam nadzieję,że masz wokół siebie ludzi,którzy nie pozwolą, abyś zatracił się we własnej chorobie.Jedyne wyjście to ubezwłasnowolnić Cię i skierować na przymusowe leczenie- zanim  zrobisz krzywdę sobie, lub komuś innemu.

Użytkownik sewanna edytował ten post 23 październik 2013 - 15:53

• 0

#22 Hauser

Hauser

Bydlak bez serca

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1347 postów

Napisano 23 październik 2013 - 16:13

Mam 34 lata.

O tak, na pewno. W przyszłości zwracaj na siebie uwagę w bardziej wysublimowany sposób <_<

• 0

#23 joas17ce

joas17ce

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 00:02

Opętanie może być jednym z objawów choroby psychicznej, nawet jest zamieszczone w książce Rabe Jabłońska "Podstawy psychiatrii" :P

Wprawdzie się na tym nie znam, ale jako ateistka uważam że żadna choroba, w tym i psychiczna, nie jest wywołana przez demony i nie wierzę w coś takiego jak opętanie i słuszność egzorcyzmów. Uważam, że osoby uważające się za opętane albo są psychicznie chore, albo są histerykami...
  • 0

#24 Cassie_126

Cassie_126

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 20:38

Ja teżsłyszę głosy w mojej głowie, często są dla mnie wredne, podłe, złośliwe i bezwzględne. Czasem teżmi się przekstałcają słuchowo rzeczy na dworze, które słychać, bo ja wtedy słyszę znowu to samo, co w głowie i mam wrażenie, że przez okno ktoś się na mnie gapi. Moja lekarka stwuerdziła u mnie psychozę schizoidalną i przepisała mi Rispolept i Floanxol. Chodzę teraz na terapię raz na dwa tygodnie i jest jużtrochę lepiej. Ważne, żeby mieć świadomość, że te głosy są nieprawdziwe.

• 0

#25 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 20:08

ja jakbym zaczela slyszec jakies glosy (sorry, wydaje mi sie to abstrakcja, ale byc moze tak jest, skad mam to wiedziec) czym predzej udalabym sie do specjalisty

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#26 Guest_Shanea_*

Guest_Shanea_*
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 08:54

ale nie zawsze masz świadomość, że są one oznaka że cos jest nie tak