ILE DNI PRZED OKRESEM SA DNI NIE PŁODNE

Ela1991

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam pytanie czy 4 dni przed miesiaczka sa dni plodnie czy nie plodne pomocy
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
http://lmgtfy.com/?q=ile+dni+przed+okresem+s%C4%85+dni+niep%C5%82odne

A już tak na poważnie. To zależy od długości Twojego cyklu w zasadzie. Od 5-3 dni. Jednak jest to dość delikatna sprawa, pamiętaj że takie czynniki jak Twoje zdrowie bądź stres przyśpieszają/opóźniają cykl.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
cykl wyglada tak:

menstruacja
faza plodna
owulacja
faza lutealna
menstruacja itd.

ok 3 dnia fazy lutealnej uznaje sie za dni nieplodne. W czasie menstruacji oraz okolo 1-1,5 tygodnia przed okresem w teorii jest faza nieplodna. Jednak tak jak wyzej napisane, wsyzstko zalezy indywidualnie od kobiety, od regularnosci cyklu, jego dlugosci itd.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
U mnie to doskonale widać bo zawsze bolą mnie jajniki i podbrzusze....mam też aplikację na tel i wszystko się zgadza.
 

Gajka88

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Określanie dni płodnych i niepłodnych tak na oko to nic dobrego, każdy cykl może być inny, zwłaszcza przy nieregularnych miesiączkach, jest wiele urządzeń do pomiarów i kontroli owulacji, za kiedyś używałam testera owulacyjnego ze śliny, mały, tani i szybko pokazywał co i jak
 

JagnaKoss

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2020
Posty
25
Punkty reakcji
0
polecam cyklotester w formie termometru owulacyjnego, ja mam go już długo i bardzo pomógł mi w śledzeniu nie jednego cyklu
 
Do góry