Eksperymenty w związku

B

Bad_Boy

Guest
Witam
Chcę się poradzić Was co mam zrobic. A więc mianowicie moja dziewczyna powiedziała mi ostatnio,że chciałaby uprawiać sex w 3 tzn zemną i jakimś innym facetem i niewiem co zrobić,czy się zgodzić dodam ,że bardzo się kochamy i w łóżku też nam jest dobrze ze sobą.Jeśli bym się zgodził to jakby to miało by wyglądać,kogo zaprosić obcego czy znajomego? Może ktoś z Was już takie coś ma za sobą??Jeśli tak to proszę o wrażenia z tego i jak potem się czuliście,czy nie zmienilo to relacji między Wami i jak spotkanie wygladało.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Po pierwsze zastanów się czy na pewno masz ochotę uprawiać seks w trójkę, bo wydaje mi się, że masz wątpliwości. Jeśli nie jesteś do tego przekonany nie zmuszaj się do tego.
 

jjustajj

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Kraina Ciemności
widać dla niej nie wystarczasz i krótka piłka.... A ty wiesz co zrób powiedz zgodze sie na sex w 3 ale nie z chłopakiem tylko dodatkowa kobieta :) zobaczysz jak ona zareaguje...
A tak po za tym jak w miłości mozna zgodzic sie na takie coś zeby jakiś facet walil ci twoja laske na Twoich oczach ...... zastanów się. postaw jej ultimatum ja albo inni i juz. jak dasz raz jej spróbować to bedzie tak zawsze zapamietaj :)
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Jeśli się kochacie, możesz powiedzieć wprost, jakie masz zdanie na ten temat. Gdybyś był przeciwny, a ona mimo to nalegała, oznaczałoby to, że nie szanuje Twoich uczuć. Trudno jest wtedy mówić o miłości.
 

colaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
kopa w czoła bym takiej odrazu zasadził i zegnam

bo predzej czy pozniej bedzie tak robila - z toba czy bez - bez roznicy
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
porażka. Skoro dziewczyna mówi Ci wprost o takich sprawach to znaczy, że naprawdę jest zdesperowana. Pilnuj ją.
 
B

Bad_Boy

Guest
Gadałem z nią o tym bardziej szczegółowo i powiedziała mi,że to taka fantazja i bardziej to jest takie marzenie,tylko marzenie,poweidziała mi,że by chciała ale źle by się czuła z myślą jak ja bym się czuł gdyby uprawiała sex z innym na moich oczach i wogole z innym oprócz mnie
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
no to rzeczywiscie true love jest, jak dla mnie to patologia. Zdrowy zwiazek, sklada sie z 2 osób, a wiec zdrowy seks sklada sie z 2 osób przeciwnej płci. Jak ktoras ze stron chce osobe 3 to najlepiej ja zostawic i wtedy moze sobie spelniac fantazje nawet z 5 ;)
 
P

ppiotrrek5

Guest
w sumie to tylko takie pier*olenie ale tak na serio jeżeli to tylko fantazja to niech sobie tylko fantazjije chyba ze jej to nie wystarczy to wtedy bedzie problem
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
A ja Ci powiem, że to wcale nie musi być tak, że ona Cię nie kocha bo fantazjuje o 3...
Przecież tyle par zaprasza do łóżka dodatkowe osoby a świata poza sobą nie widzą... ( w sensie partner/ka na całe życie)
Długi staż macie?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
A ja Ci powiem, że to wcale nie musi być tak, że ona Cię nie kocha bo fantazjuje o 3...
Przecież tyle par zaprasza do łóżka dodatkowe osoby a świata poza sobą nie widzą... ( w sensie partner/ka na całe życie)
Długi staż macie?

what? :mruga:

jakby świata poza soba nie widzieli to by im trzecia osoba w łózku nie była potrzebna..czujesz w ogole co piszesz?
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Pewnie, że czuję co piszę. Nie wszystkie fantazje trzeba realizować, ale jeżeli obydwie strony mają na coś ochotę to dlaczego nie;) jeżeli mój facet by mi coś takiego zaproponował to nie nagadałabym mu, że mnie nie kocha skoro to proponuje itd. Zwyczajnie bym odmówiła albo się zgodziła. Nie wszystko jest czarno-białe.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
totalna degrengolada.

jakby ci twoj facet nagle powiedzial : "wiesz kochanie, mam taka fantazje zeby przespac sie z twoja przyjaciolka, albo twoim przyjacielem, a najlepiej my wszyscy w czwórke razem. Aha a tak w ogole to cię kocham" to nie byłoby dla Ciebie w tym nic dziwnego i odbiegajacego od normy zdrowego zwiazku? LOL

Jak do łozka wchodzi osoba trzecia, traci sie intymnosc , wspolna wiez ze swoim partnerem, uczucie ze ta jedna osoba jest wyjatkowa i tylko z nia partner chce sie kochać.

Wszelkiego rodzaju patologie rodza sie wlasnie przez wynalazki typu otwarte zwiazki, wyzwolenie, luzackie podejscie do seksu. Jedne sie targaja na zycie bo ich facet ma kochanke, a inne sa szczesliwe ze ich facet moze realizowac swoje fantazje erotyczne z kolezanka z pracy, wiecie co.. trochę już wiosen przeżyłam ale na tym forum ludzie nigdy chyba nie przestaną mnie zadziwiać. :bag:
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Witam
Chcę się poradzić Was co mam zrobic. A więc mianowicie moja dziewczyna powiedziała mi ostatnio,że chciałaby uprawiać sex w 3 tzn zemną i jakimś innym facetem i niewiem co zrobić,czy się zgodzić dodam ,że bardzo się kochamy i w łóżku też nam jest dobrze ze sobą.Jeśli bym się zgodził to jakby to miało by wyglądać,kogo zaprosić obcego czy znajomego? Może ktoś z Was już takie coś ma za sobą??Jeśli tak to proszę o wrażenia z tego i jak potem się czuliście,czy nie zmienilo to relacji między Wami i jak spotkanie wygladało.

Jeżeli Ty również masz ochotę na to, aby zaprosić do Waszej sypialni jeszcze jedną osobę to nie widzę w tym żadnego problemu. Z pewnością nie powinieneś się do niczego zmuszać - taki "eksperyment" może zrujnować Wasz związek, także dobrze się nad tym zastanów.
 

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
Osobiście nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Przemyśl to, bo chyba jej nie wystarczasz jednak. Oczywiście nie chcę nikogo obrazić. (jakby mój facet chciał trójkąt wprowadzić to - jak to powiedział colaa - dostałby kopa w czoło. :D )
 

Jik

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
To co inni czuli po podobnej rzeczy nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia. Liczą się tylko Twoje odczucia, bo takiej rzeczy nie cofniesz. A to, że otworzyłeś ten temat znaczy, że nie jest to dla Ciebie dobry pomysł. Nie zgódź się.

Jakby moja kobieta zapytała o coś takiego, zadałbym tylko jedno pytanie: "pytasz serio?". Gdyby się okazało, że droczy się ze mną - spoko, gdyby potwierdziła, przestałaby być moją kobietą. Dla mnie to proste. Ale każdy buduje własny świat, dlatego napisałem wyżej, że liczą się tylko Twoje odczucia, a wnioskuje, że są negatywne.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Niektóre fantazje powinny zostać tylko fantazjami, masz obiekcje więc się nie zgódx. Pogadaj z nia wyjaśnij swoje wątpliwości.
Ja nie potrafiła bym do własnego łóżka wpuścić obcej kobiety.

Faktycznie, tak jak ktoś juz powiedział, związek tworzy para a zatem dwie osoby.

Ja tez się zastanawiałam jak było by we trzy osoby. Ale na tym się to rozmyślanie kończy. I nie chciała bym wiedziec jak to jest.
Wiem, że teraz panuje wielka łóżkowa swoboda. Ale zachowajmy zdrowy rozsądek :)
 

Jik

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja tez się zastanawiałam jak było by we trzy osoby

Mi też się zdarzało o tym myśleć, przypuszczam, że większości się to zdarzyło. Ale przyznaję, że nigdy nie pojawiło się to w kontekście kobiety, z którą jestem. Jak bywałem sam, to fantazjowałem o seksie z dwiema kobietami, jasne, ale wydaje mi się to dziwne, jeżeli chcemy takie coś wnosić do związku. Nie chcę się z nikim dzielić swoją ukochaną i nie chcę żeby ona musiała się mną z kimś dzielić.

Oczywiście każdy decyduje za siebie.

jakby świata poza soba nie widzieli to by im trzecia osoba w łózku nie była potrzebna
1:0 dla nieśmiertelnej BB)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
zaproście dodatkową parę, a nie dodatkowego faceta - ja na taki układ bym poszedł.
 
Do góry