Kreska widoczna tylko pod światło, test ciążowy

Nad1

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
zrobiłam test ciążowy (14 dni po feralnym stosunku) wyszedł negatywny ale gdy wyszłam z łazienki pod światło zobaczyłam cień prawie niewidocznej kreseczki, robiłam 3 testy i na dwóch ona była a na jednym nie to może coś znaczyc? a dokoładnie na pre-tesćie i na pink test na bobo test nie było niczego wspomne że okres spóźnia mi się już 10 dzień temperatura 37,2 stopnie może to ze stresu czy komuś przytrafiła się taka sytuacja? widziałyście cień praktycznie niewidocznej kreski? bez światła jej nie widać w poniedziałek pójdę zrobić test z krwi ale teraz proszę o odpowiedzi czy komuś się tak zdarzyło.
 

kamolka

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem tak, moja kumpela tak miała ( dziś szcześliwa mama), ale radze odwiedzic lekarza
 

objawy

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zgadza się, najlepiej odwiedzić lekarza i zrobić test laboratowyjny.
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
no wiec jestes w ciazy?

pamietam mialam podobna sytuacje. druga kreska byla jakby rozmazana, ledwo widoczna. zrobilam drugi test, to samo. 2-3 dni pozniej ponowilam (a okres wciaz sie spoznial), kreska ciut wyrazniejsza. kolejne 2 dni - kreska bardzo wyrazna :)

reszta nasuwa sie sama :)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
ja miałam dokładnie tak samo, kreska niby niewidoczna, ale mąż się dopatrzył, tydzień później na drugim teście pojawiła się już gruba i mocna kreska :)
proszę o wypełnienie krótkiej ankiety na temat testów ciążowych, minutka, w pełni anonimowa, http://webankieta.pl/ankieta/woc3c6rllaba/p
 

Bardzomily

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Temat jest już dosyć stary, ale z ciekawości - jak tam sytuacja. Faktycznie byłaś w ciąży czy był to fałszywy alarm?
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
ja też miałam cień drugiej kreseczki i jak się okazało oczywiście ciąża :) tak więc sama potwierdziłam regułę że każdy oddcień drugiego paska na teście to ciąża :) test z krwi potwierdził wszystko
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Jedna kreska i to pod światło, niczego nie przesądza, najlepiej porobić konkretniejsze badania, udać się do ginekologa - to będzie pewniejsze.
 
Do góry