Okulary

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Witam

Przygotowuję rower do letnich wypadów w weekendy. Co by złapac trochę słońca i spalić tłuszczyk.

Aktualnie też jeżdżę i już widze efekty :)

Moje pytanie, jakie okulary do jazdy na rowerze? chodzi głównie o to że strasznie mi wieje po oczach i mi łzawią.

Myślałem nad takimi żółtymi, widzałem ostatnio na stacji benzynowej. Co sądzicie? nadają się też na słońce? czy tylko do jazdy wieczornej? a może zwykłe przeciwsłoneczne?

Mam jeszcze jedno, może dziwne pytanie. Czy po noszeniu okularów nie będę miał jaśniejszych miejsc tam gdzie są szkła? tzn jak się opalę. Nie nosiłem nigdy więc dlatego pytam :)
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Żółte szkład są na jazdę wieczorem, rozjaśniają. Na słońce koniecznie ciemne z dobrym filtrem UV.
 

Tomash3

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Najlepiej lekko przyciemniane z filtrem UV. Na allegro są dosyć dobre promocje czasami :) Sam kupiłem jeden z modeli Artica w dobrej cenie i nie narzekam.
 

DobreRowery

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem najlepsze będą okulary polaryzacyjne,może napisz jaki budżet chcesz przeznaczyć na ten cel i wtedy coś doradzimy,czekamy na Twoją odpowiedź.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Ja ci polecam Bolle Contour Smoke i tak od okularów zostaniesz misiem panda z białymi oczami, ale to szybko można sobie wyrównać opalając się po jeździe. ;)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
hahahahaha czy ja wiem :p ja miałam takie opalone [SIZE=15.454545021057129px]"[/SIZE]misiem panda" że 4 dni smarowałam się samoopalaczem żeby wyrównać ;):) a wyglądałam bardzo ciekawie ;P
 
Do góry