zegarek dla aktywnej kobiety

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Witam,
otóż szukam zegarka dla aktywnej osoby. Najlepiej kwarcowy, w kolorystyce ciemnej, z funkcją stopera, wodoszczelny i wytrzymały. Nie musi wyglądać typowo sportowo. Mogę poświęcić na niego do 250zł.
Czekam na jakieś rady. Na jakie marki warto zwrócić uwagę? Ewentualnie pochwalcie się swoimi zegarkami.
Do dyskusji zapraszam również panów.
 

zimorodek82

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam,

Ja ostatnio zakupiłem co prawda męski zegarek - ale polecam stronę www.zegarex.pl . FIrma ma także sklep na allegro - nick Heslaw.
 

Konrad Driesen

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Drezdenko
W tej cenie to już jakiegoś dobrego Casio możesz kupić. To dobra firma, duży wybór mają i różne modele.
 
B

boczer

Guest
Ja chciałbym w tym roku kupić jakiś porządny zegarek na urodziny dla mojej dziewczny. Rownież zastanawiałem się nad czymś porządnym, z tworzywa w trochę sportowym stylu. Co obecnie jest na topie ? Mozecie doradzić?
 
J

jagnam

Guest
Jeśli sportowy to na pewno nie kupuj na bransoletce.I niech Ci nawet nie przyjdzie do główy brać zegarka Casio G-shock.... Moze i są reklamwane ale na damskiej ręce nie wyglądaja łądnie. O wiele fajniejsze zegarki ma na przykład Swatch. Chodzę z jednym z ich zegarków już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Dobrze wykonany, fajna jakość materiałów oraz mają tam bardzo ładne wzory.
Ładny jest ten model:
http://www.sell-watch.pl/zegarek-swatch-rostfrei-suok707b-rozmiar-newgent-exotic-cha-p-2866.html

Ewentualnie coś bardziej kolorowego:
http://www.sell-watch.pl/zegarek-swatch-stripezero-suvw101-touch-zero-one-smartwatch-p-2867.html- ostatnio zastanawiałam się sama czy nie kupić sobie tego model pod choinkę.
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Fajne są zegarki AM:pM , w aparcie oglądałam.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
jagnam napisał:
Jeśli sportowy to na pewno nie kupuj na bransoletce.I niech Ci nawet nie przyjdzie do główy brać zegarka Casio G-shock.... Moze i są reklamwane ale na damskiej ręce nie wyglądaja łądnie. O wiele fajniejsze zegarki ma na przykład Swatch. Chodzę z jednym z ich zegarków już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Dobrze wykonany, fajna jakość materiałów oraz mają tam bardzo ładne wzory.
Ładny jest ten model:
http://www.sell-watch.pl/zegarek-swatch-rostfrei-suok707b-rozmiar-newgent-exotic-cha-p-2866.html

Ewentualnie coś bardziej kolorowego:
http://www.sell-watch.pl/zegarek-swatch-stripezero-suvw101-touch-zero-one-smartwatch-p-2867.html- ostatnio zastanawiałam się sama czy nie kupić sobie tego model pod choinkę.
Są g-shocki dla kobiet! Normalnie logowane na serię g-shock ale na kobiecą rękę wielkości jak Baby-G. Od chyba 2 lat już takie robią. Poza tym są jeszcze właśnie Baby-G, które polecam, bo sama mam dwa.

Sportowe Lorusy też są fajne, ale one mają tylko elektroniczne wyświetlacze.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
t_f napisał:
A mi się wydawało, że era zegarków minęła skoro każdy czas może sprawdzić w telefonie :)
Co ty przecież to nadal biżuteria!

@majka_90 z takim budżetem to możesz przebierać :)
 
W

wiki9969

Guest
t_f napisał:
A mi się wydawało, że era zegarków minęła skoro każdy czas może sprawdzić w telefonie :)
Ja uwielbiam zegarki. Telefon mogę zostawić w domu i czuję się z tym dobrze, ale jak zegarka zapomnę to wtedy pojawia się poważny problem (zerkam jak głupia co minutę na gołą rękę). :p

A wracając do tematu. Ja jakiś czas temu szukałam zegarka dla siebie. Ze względu na aktywne spędzanie czasu szukałam czegoś wytrzymałego i zarazem taniego. Trafiłam na Oceanica, którego kupiłam za 120 zł i jestem z niego zadowolona. :)
 

Ewa Franc

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja osobiście zamawiałam ostatnio w podobnym limicie, ale elegancki zegarek. Widziałam też sportowe. Spróbuj na mojezakupy. Można upolować zegarek w naprawdę fajnej cenie a marki są światowe;)
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Albert Riele to dobra marka. Ten jest całkiem całkiem :)
img_prod4873_0_m.jpg
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A może smartwatch? Rzadko kiedyś widzi się zegarki dla kobiet, ale myślę że to fajna sprawa jest.
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
właśnie chciałam o smart watchu naisać. coś inego niż zwykły zegarek. dodatkow ma w sobie mnóstwo różnych funkcji
 
Do góry