po zabiegu przegrody, zero poprawy

kab00m

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Miasto
ja jestem
Witam, pół roku temu miałem zabieg przegrody bo ponoc przez to mam zatkany nos, raz jedna dziurka zatkana raz druga i tak na zmiane, po zrobieniu przegrody laryngolog wysłał mnie do alergologa, testy pokazały że niejestem uczulony na nic, odnosze wrażenieże Ci lekarze u mnie w miescie to ofermy, to co oni wywnioskowuja czesto sam zauważyłem duzo wcześniej, nie wnosza nic specjalnego, dzisiaj laryngolog powiedział że moze nic se z tym nie dac zrobić, no jak sie :cenzura: nie umie wleczyć to najlepie powiedzieć że sie nie da, jeśli ktos jest w staie udzielić jakiejś rady na ten temat proszę napisać, z góry dzięki
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Tu Ci raczej nikt fachowej porady na udzieli, więc albo poszukaj info na jakimś forum medycznym albo udaj się do specjalisty
 

revlis88

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
90% spoleczenstwa ma krzywa przegrode nosowa. trzy czwarte z nich nawet o tym nie wie. krzywa przegroda nie wplywa zbytnio na mozliwsc oddychania. no chyba, ze jest to bardzo skrajny przypadek. przegrody sie nie prostuje zazwyczaj. mi lekarz kazal to zrobic juz 10 lat temu. straszyl, ze nie bede mogl oddychac i te pe. nie posluchalem sie go i zyje. moj nos ma sie swietnie ;) pozdr
 
V

visst

Guest
Również mam krzywą przegrodę nosową. Aby oddychać muszę używać kropli Otrivin, ponieważ samodzielne oddychanie u mnie jest niemożliwe. Muszę udać się na zabieg, chociaż mam co do tego wątpliwości i powtarzam sobie to od 2 lat ;).
 
Do góry