gdzie na majówkę na własną rękę ?

g4rg4mel

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
W zesłym roku byłem na majówce na mazurach. mieliśmy domek blisko jeziora ale niestey było troche nudno, nie było co robić w dzień i pogoda byla średnia. Może ktoś zna jakieś fajne miejsce niezbyt daleko od Wawy, gdzie można odpocząć, zrelaksować się ale też spędzić aktywnie czas?
 

kujorma

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
a gdzie byłeś na Mazurach ? nudno ? dziwne bo tam zazwyczaj jest super. a co chcesz robic dokładnie ? jeździć na rowerze, biegać, chodzić na spacery opalać się ? i do jakiej kwoty, bo mam fajne miejsce, nie wiem ile kosztuje ale moja siostra tam często jeździ
 

tymbaryn

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja znam fajne miejsce. Mogę polecić Ci Hotel Sielanka nad Pilicą. To jest niedaleko Warszawy - około 60 km. Bardzo przyjemna okolica. Jest bardzo ładnie, cicho i spokojnie . Jest też co robić. Hotel posiada stadninę koni więc możesz sobie pogalopować , a oprócz tego jest super spa i odnowa biologiczna. Nie ma niestety basenu ale jest rzeka Pilica, znana z wypraw kajakowych. Hotel bardzo ładny, czysty i zadnaby, ogólnie super warunki. Myślę że bardzo dobre miejsce na majówkę dla paru osób. Cenowo chyba nie jest jakoś bardzo tanio ale na parę dni można :) Polecam
 

bespres

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
winoterapia to chyba coś dla mnie :) W Hotelu Sielanka też ciężko z miejscami, ale oferte majówkową mają ciekawą. Przypuszczam że to dobre miejsce bardziej dla rodzin ale młodzież też może się tam dobrze bawić. Plusem takiego miejsca jest to , że jak brzydka pogoda to można siedzieć w spa albo sie masować, a jak jest ładnie to są konie, rowery, kajaki, boiska itp. W Głęboczku nie byłem nigdy ? Gdzie można znaleść ich oferte ?
A tak wogóle do Sielanki, przyjeżdzają na Euro piłkarze Chorwacji i chyba związku z tym można na stronie Hotelu znaleść ciekawą ofertę na przykład " weekend Chorwacki" . Zobaczcie sobie :

http://sielanka.pl/index.php5?special_offer:5206&e1=57&e2=5206
 

czubziomka

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja na majówkę polecam miejscowość Kujanki - gościniec Poziomka, nad jeziorem Borówno. Fajne miejsce. Można popływać kajakami, pojeździć konno, zrelaksować się w basenie krytym. Polecam;) http://kujanki.com.pl
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Toruń, albo kilka polskich miast :) Ostatnio pojeździłm po Polsce i zobaczcie na co można sę natknąć: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150672855433073.410943.66880858072&type=1 - ładne malunki, co? :)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
O tak, Toruń jest przepięknym miastem. Zrobiło na mnie niesamowite wrażenie... :) I Chełmno nieopodal... :)
 

tymbaryn

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
No to w Kujankach podobnie jak w Hotelu Sielanka. Też konie i kajaki, tylko zamiast basenu jest dobre SPA z fajnymi zabiegami , np :
http://www.sielanka.pl/spa-wellness/zabiegi

a jeżeli chodzi o jazde konna, to w Sielance jest o tyle fajnie, że nawet jak średnia pogoda, czy deszczowa, to można pojeździć pod zadaszoną stajnią co uważam za duży plus.
 

radziksen90210

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja zazwyczaj też sam organizowałem sobie wczasy. Ale w tym roku stwierdziłem, że wybiorę coś gotowego, gdzie o nic nie będę musiał się martwić. I znalazłem tani wyjazd do Wiednia i Budapesztu. Biuro jest studenckie- Student Travel także ceny też niewysokie. Zobaczymy jak wrócę :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a ja chcę nad morze. Najlepiej do Jastrzębiej Góry i do Primavery. Hotel blisko plaży. Ale mi się marzą takie spacery nad morzem oj oj, tylko czy pogoda dopisze??? jak myślicie??
 

tymbaryn

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ale w Sielance jest basen ! to znaczy bedzie , bo znajomy mówił że był i właśnie budują :)
 

g4rg4mel

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Musiałbym oszczędzać parę lat aby takie bora-bora zafundować :) Ale Sielanka jest do przemyślenia ! W sumie ładne miejsce i dobry Hotel , miałbym blisko z Wawy.
Oferta majówkowa na stronie kojarzy mi się z rodzinnym wyjazdem ale jak by zebrać dobrą ekipę to też można i byłoby śmiesznie .
W ciągu dnia na rowery , kajaki i konie a wieczorem alko i zabiegi w SPA . Tylko cenowo troche .....
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
U nas miały być góry, ale będą jeziora ( nie mazurskie :p) Tak jakoś się zgadaliśmy ze znajomymi i już :)
 

bespres

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
eeee tam :) nie ma siedzenia w domu ! już lepiej wyjść na ławke i siedzieć . znajomi proponują wyjazd trzy dniowy i uczyć się jazdy na koniach
 

grzanka3

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś szuka naprawdę spokojnej okolicy to tylko Bukowina Tatrzańska koło Zakopanego. Byłem w Hotelu Zbójnicówka, całkiem nowy 3 gwiazdkowy hotel z basenem. Mają bardzo dobre jedzenie a do Term jest jakieś 2 kilometry. Fajna okolica, dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce;)
 

krokus-zakopane

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zapraszamy na majówkę do Ośrodka Wypoczynkowego "Krokus" w Kościelisku. Prosimy zajrzeć na naszą stronę: www.krokus-zakopane.pl. Naprawdę warto zobaczyć.
Pozdrawiam.
 

swiat_zofii

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
jesli chodzi o mnie, to ja wybieram sie do zakopanego :) w połaczeniu z pogoda jaka mamy, to bedzie cudowny, aktywny odpoczynek. jesli ktos jeszcze nie zdecydowal, to proponuje przeczytac ten artykul - http://www.eioba.pl/...iosna-ach-to-ty moze skutecznie zachecic do wyjazdu :)
 

kujorma

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
U mnie juz postanowione. Ja jade z dziewczyna do Krakowa i Zakopanego , a rodzice do Hotelu Sielanka . To znaczy mama bo tata na działkę . Ważne żeby gdzieś wyjechac , a nie siedzieć w mieście. Pogoda najpierw mówili, że ma być ładna , ateraz że burze i deszcz. Więc nie wiem po co robia ta pogodę w telewizji jak zawsze jest inna niż gadają.
 
Do góry