Sklep pod Warszawą - pomoc w aranżacji

zosiax92

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
hej , otwieram niedługo mini market spożywczy , mam idealny lokal, finansowo dogadane. Teraz tylko aranżacja i tu proszę o pomoc. Nie znam się na firmach specjalizujących się w podobnych zleceniach, robię risercz. Jestem zainteresowana jedna firma, która zrobi projekt, wycenę, zajmie się umeblowaniem. Nie mam czasu na bieganie od firmy do firmy, i zlecenie pojedynczych rzeczy. Chce jedną, która zajmie się wszystkim. Czy macie jakieś doświadczenie, znajomości kontakty? Dziękuje i pozdrawiam.;)
 

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
witaj, mogę polecić Probox. Kilka lat już siedzę w tej branży, zaczęło się od mini sklepu osiedlowego teraz prowadzę naprawdę pokaźne obiekty – mam 3 mini markety. W moim przypadku zleceniem zajmował się Probox. Jeżeli za pierwszym razem się dobrze sprawdzili, nie było sensu podejmować się współpracy z inna firmą. Skorzystałam z ich wielu ciekawych rad, a dla stałych klientów mają atrakcyjne zniżki. Świadczą usługi ful serwis czyli tak jak Ty oczekujesz.
 

Aliali

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
dobry risercz podstawą sukcesu ;) a gdzie ten mini market planujesz otworzyć ? To dobry pomysł, z pewnością opłacalny. Trzeba tylko się znać na rzeczy, ogarnąć personel, etc., trzymam kciuki. Sama poszukuję złotego pomysłu na własny biznes, czegoś do rozkręcenia.. Pomagałam kiedyś w kawiarni, trochę znam sie na tych słodkościach sama dobrze babeczki piekę i nie tylko. Nieśmiało myślę o otwarciu kawiarenki (może z własnymi wypiekami, dodatkowo dobra kawa cos w tym stylu) tylko nie mam odwagi wystartować. Z resztą z funduszem nie mam pojęcia co i jak … czy w Probox robią wycenę? Tak patrzę teraz na ich stronę i im więcej patrzę na produkty tym silniej rośnie potrzeba działania ;]
 

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Robią projekt i wstępną wycenę, sądzę, że nawet w kwestii rabatów mogłabyś się dogadać, są otwarci na klienta, mam same pozytywne doświadczenia. Jeżeli masz silna potrzebę działania nie czekaj na nic, jeżeli chodzi o fundusz to napisz porządny biznes plan ( bądź skontaktuj się z kimś kto takie plany tworzy ) i wystąp o Unijne dofinansowania. ;)
 

Aliali

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
tak masz racje, trzeba mieć jaja by startować w biznesie jest wiele możliwości, trzeba tylko poszukać. Ostatnio watek towarzyszy mi gdziekolwiek się nie pojawię, rozmawiam z przyjaciółmi, rodzicami, wszyscy mnie wspierają , doradzaj z pomysłami. Rodzina powiedziała, że mnie finansowo wesprze. Kurcze, czy to naprawdę się dzieje? Zaczynam krotki do pierwszego biznesu? Wybiorę się z cicha cza do Proboxa rozejrzę, co maja;), taka ze mnie przyczajona klientka będzie
 

Merida_Wawa

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Dołożę swoje 5 groszy... Zanim wydasz kasę na wszystkich speców od aranżacji, reklamy i marketingu dobrze sprawdź lokalizację pod swój przyszły mini market czy w pobliżu nie ma gdzieś wszech obecnej, mocno od nowego roku działającej medialnie (reklamy w TV) Biedronki. W przeciwnym razie odpuść sobie, gdyż nie wygrasz cenowo. Jestem w branży spożywczej od 3 lat i co nieco na ten temat wiem. Tak czy inaczej, życzę dużo samozaparcia oraz powdzenia by biznes się udał :)
 
Do góry