Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Dlaczego łzawią mi oczy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 kkasia12345

kkasia12345

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 16 March 2012 - 19:02

Od pewnego czasu zauważyłam, że bardzo często łzawią mi oczy. Jak na dworze pojawia się słońce gdy tylko spojrzę lekko w górę łzawią mi strasznie oczy. Także przy większych podmuchach wiatru, jak ziewam, czy się śmieję. Czy to przejdzie??? Dlaczego tak się dzieje?????????? Jak można temu zaradzic????
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 corpse bride

corpse bride

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 139 postów

Napisano 16 March 2012 - 19:34

A malujesz sobie oczy cieniem/ tuszem czymkolwiek? Może to jakieś uczulenie? Jeżeli nie na kosmetyk, to może jakieś pyłki? Teraz zaczyna się sezon na pylenie, to może być alergia.
  • 0

#3 Dual Jack

Dual Jack

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 129 postów

Napisano 18 March 2012 - 23:16

Czasami tak bywa, że oczy są nadwrażliwe, pojawiają się żyłki i ogólnie staje się jakby bardziej widoczna "nieregularność" powierzchni oka. Być może po prostu za suchą powierzchnię oka, dla tego oko łzawi.

Z mojej strony polecę krople nawilżające, do kupienia w każdej aptece. Może być Visine, albo mniej skomplikowany "Świetlik".
Podczas wkrapiania będziesz czuła przeszywający ból i kłucie, ale po kilku dniach nawilżania wszystko powinno wrócić do normy.
  • 0

#4 kab00m

kab00m

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 118 postów

Napisano 20 March 2012 - 20:12

mialem taki problem gdy poddczas pracy dostałem odprysk kamienia w oko, to łzawiło i troche pobolewało, a łzawiło gdy oko przyjmowało na siebie więcej swiatła, może zdarzył Ci się podobny wypadek, pomogły krople od okulisty
  • 0

#5 MalwinaRyka

MalwinaRyka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 May 2015 - 13:43

To zależy co robisz oczami? Pracujesz? Masz codziennie styczność z preparatami, chemikaliami? U mnie bolące oczy to tylko i wyłącznie praca przed komputerem i to po 10 godzin dziennie. Wiedziałam, że zaczną boleć, ale nie wiedziałam, że tak szybko... mam dopiero 25 lat, a tu proszę...takie rzeczy! Najważniejsze, że zaczęłam używać tabletek Gold Luteina od Olimp Labs i jestem bardzo zadowolona. Oczy nie bolą, nie pieką, nie łzawią i jest świetnie. Polecam wszystkim komputerowcom, ale nie tylko! :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 Zuzanka90

Zuzanka90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 September 2016 - 00:08

Mnie też łzawiły kiedyś bardzo oczy. Poszłam do okulisty i stwierdził, że mam zapchane kanaliki łzowe i łzy mnie gdzie spływać. Dopiero po czyszczeniu kanalików łzowych, mój problem minął. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0