Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Ubrania dla dzieci - co i gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#81 saraaaa

saraaaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 28 luty 2015 - 19:30

nie ma to jak ciuchlandy, tanie ogryginalne ciuszki:)

• 0

#82 Aneta Nowak

Aneta Nowak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 08:50

Ja bardzo często kupuję ubrania na odkupuj.pl. Ceny są tam bardzo fajne, a wybór duży. Co więcej, kiedy sama robię porządki w szafie, też coś tam zawsze na stronkę wrzucę i wpadają dodatkowe pieniążki.

• 0

#83 aniam19872

aniam19872

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 11:15

ciucholandy jak najbardziej, tylko niestety u mnie większość już takich ciuszków na 122 są mocno zniszczone, a jak jak nowe to kosztują duużo... więc czasami zwyczajnie się nie opłaca kupić. Często buszuję w internecie też, na przykład z bluzeczki ze sklepu ancymonki.pl który ktoś tu kiedyś polecił jestem bardzo zadowolona, mam niebieską, do jeansów wygląda super! 

• 0

#84 magdalenka82

magdalenka82

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 22:43

ja np. wolę kupić ubranka nawet trochę podniszczone, ale mimo wszystko dobre, a za oszczedzone pieniazki, np maluchowi kupilam z mezem fotelik Maxi Cosi na ktory nas normalnie nie byloby stac... cos za cos, takze trzeba samemu stwierdzic czego sie potrzebuje ;)

• 0

#85 effakow

effakow

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2015 - 22:18

ja czasem nawet szyję sama, ale jeszcze nie udało mi się nigdy odłożyć na takie cudo jak Maxi Cosi, szukam na przecenach, ale i tak jest ciężko... :( może kiedyś się uda!

• 0

#86 magdalenka82

magdalenka82

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 04 kwiecień 2015 - 19:49

oj proszę Cię Maxi Cosi naprawdę można złapać na przecenie ;) ja zaglądałam tak raz na 3 dni do neta i sprawdzałam

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#87 Guest_Jula92_*

Guest_Jula92_*
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2015 - 23:28

Ja kupuję najczęściej przez interent, czasem jak mam wenę idę do lumpeksów i zawsze znajdę jakieś ładne ubranka, kupuję tylko te w dobrym stanie :)

• 0

#88 magdalenka82

magdalenka82

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 19:25

fajne są komisy z ubrankami dziecięcymi :) można tam wynaleźć dosłownie wszystko nawet czasem markowe ciuchy prawie za darmo

• 0

#89 cijaej

cijaej

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 14:17

Na szmatkach - czmu nie :) ale ja lubię też w necie, fajne jakościowo polskie ciuszki są szyte chociażby pod marką Kolalik.

• 0

#90 Guest_Jula92_*

Guest_Jula92_*
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 23:24

To prawda, w lumpeksach i internecie jest najwięcej fajnych i niedrogich ubranek. Ja też poluje na te lepszej jakości

• 0

#91 saraaaa

saraaaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 08 maj 2015 - 20:56

dokładnie w sh są fajne oryginale ciuszki. Ubrać, wyprasować i jak nowe ! :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#92 luna40

luna40

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 164 postów

Napisano 28 czerwiec 2015 - 12:24

kupując zawsze zwracam uwagę na metkę, z jakiego składu jest materiał, najlepiej bawełenka  100%. Kupuję  w tanich sklepach w markowych bardzo żadko. Dziecko szybko wyrasta z ubrać nie opłaca sie kupowac drogich.

• 0

#93 Guest_oladobak_*

Guest_oladobak_*
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2015 - 17:39

u nas różnie, jak są fajne wyprzedaże, to kupuję w sieciówkach, bo np. szkoda mi dać 79 zł za spodnie, które poł roku ponosi, więc cześciej ubieram go w SH

• 0

#94 Cohobation

Cohobation

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 21:36

Ja bardzo często również kupuje w sieciówkach, chociaż ostatnio coraz rzadziej... Za to częściej zdarza mi się kupować w sklep online, buty emel są tam dużo tańsze i łatwiej je dostać :)

• 0

#95 Guest_amisia_*

Guest_amisia_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 22:31

Czasami uda mi się znaleźć coś fajnego i dobrej jakości w lumpeksie. I jakoś wcale się tego nie wstydzę. Jednak butów nigdy bym tam nie kupiła swojemu dziecku. Wolę mu kupić nowe i dobrej jakości. Ostatnio spodobały mu się skórzane buty z ryłko więc tatuś musiał bulić pod kasą :) :)

• 0

#96 izasun

izasun

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 17:38

Ja w secondhandach dla siebie czy dzieciaków chętnie kupuję! Można wypatrzeć dużo fajnych rzeczy, ale już buty tak jak piszecie tylko nowe, nie jestem za tym, żeby dziecko po kimś miało buty i "hodowało" sobie wady

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#97 Guest_amisia_*

Guest_amisia_*
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 05:49

Z drugiej strony wydaję mi się, że jeśli bym znała źródło pochodzenia tych butów, tzn. że np. byłyby to buciki dziecka mojej siostry i wiedziałabym, że nie były długo używane to chyba bym się skusiła i odkupiła takie buty. Mowa tylko o tych porządnych, skórzanych butów jak Ryłko czy inne. Zwykłymi szmaciakami bym sobie nawet nie zawracała głowy

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0