Podróż poślubna

vmax

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
55
Punkty reakcji
1
Przejrzałam całą listę poruszanych tematów...i zdecydowanie zabrakło mi dyskusji o podróży poślubnej. Jak ją zaplanować i przede wszystkim - jakie miejsce wybrać? Próbowałam coś w tym temacie znaleźć i trafiłam na coś takiego //supersluby.pl/luksusowe-i-oryginalne-hotele-na-podroz-poslubna-a2488.html, jednak nie jestem przekonana...Czy tego typu miejsca nie są czasem zbyt przereklamowane? Błagam, doradźcie!
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Podróż poślubna to kwestia gustu (a może nawet marzeń, Państwa Młodych). Wiem, że nie jestem oryginalna ale ja marze o Paryżu:)
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Faktycznie zależy kto co lubi.. jedni wolą takie zagraniczne luksusowe hoteliki, inni jakieś Karaiby, a jeszcze inni Polskie klimaty. Wg mnie nie ma co wchodzic w schematy, tylko pojechać tam gdzie sie będzie dobrze razem czuło i zapamiętać to na całe życie :)
Warto zadbać pewnie o lepszy komfort,sprawdzić opinie itp, aby nic nie zepsulo romantycznych chwil, ale samo miejsce to decyzja tylko dwoch osob.
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Oj tam oj tam.. przecież w sumie nieważne gdzie, ważne z kim, i ostatecznie można nad polskie morze pojechać :) a zamiast wesela zrobić przyjęcie.. itp idt.. wszystko się da jakoś zrobić Sewerynie. :p

Chociaż wg mnie warto pozaciskać pasa.. w końcu mlodość zdarza się tylko raz prawda...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
ja pronuje romantyczny wypad na ukrainę, do prypeci i do czarnobyla, a noc spedzic w przytulnym zakladowym hoteliku wraz z rownie uroczą stołówką w wystroju komunistycznym

przynajmniej oryginalnie i tanio^^
 
E

Ejan87

Guest
Ja odkąd trafiłam na ofertę Głęboczka (poruszane to było w innym temacie) to marzy mi się taka podróż poślubna - do SPA ;) żeby odpocząć od trudów przygotowań i całego tego stresu weselnego ;p jestem jednak pewna, że mojemu lubemu to nie spasuje ;/ ale zawsze można pomyśleć o takim wieczorze panieńskim ;)
 

Eurograv_pl

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wszystko jest kwestia tego jaki budżet posiadamy na podróz poślubną. Im wiecej,tym oczywiście lepiej i można wybrac bardziej atrakcyjny kraj,bardziej egzotyczny.
 
J

jadwinia

Guest
Ja odkąd trafiłam na ofertę Głęboczka (poruszane to było w innym temacie) to marzy mi się taka podróż poślubna - do SPA ;) żeby odpocząć od trudów przygotowań i całego tego stresu weselnego ;p jestem jednak pewna, że mojemu lubemu to nie spasuje ;/ ale zawsze można pomyśleć o takim wieczorze panieńskim ;)

:D też tak myślę, pomysł masz dobry i ciekawy. I faktycznie musiałoby to być bardziej dla dziewczyn, chociaż przeglądałam ich ofertę i jest coś tam dla par ;p więc czemu nie spróbować swojego Narzeczonego wyciągnąć tam ;) ...
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Moim zdaniem jeżeli podróż poślubna,to tylko w egzotyczne miejsce, np Turcja,Tunezka,Egipt,Maroko lub Cypr. Tam naprawde wypoczniemy i będziemy w pełni przeżywać swój miesiac miodowy. Można też wybrac wypoczynek w nasyzm kraju,ale mimo wszystko to nie będzie to samo.
 

millada

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja proponuje odwiedzenie wszystkich miejsc o jakich sie marzylo. Takie cos zdarza sie raz w zyciu wiec nie warto na tym oszczedzac. Osobiscie wybrałabym kilka państw Europy i zaplanowała wycieczkę. Wedlug mnie interesująca moze byc także podroz poslubna z plecakim, spaniem pod namiotami, nie tylko luksusowe warunki. Ale to kwestia gustu.
 

Eurograv_pl

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Teraz w październiku polecam Portugalię. Może jest to droższa wycieczka,ale pogoda stabilna z wysoką temperaturą. Sama Lizbona jak najbardziej godna zwiedzenia,dobre wrażenia gwarantowane.
 

pisanka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
My w podróż poślubną chcemy pojechać w trip po Europie, głównie Skandynawia :) szkoda tylko, że nie mamy aż tyle czasu by zjechać całą Europę ;) pozdrawiam wszystkich!
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
ja nie byłam w podrózy poślubnej, a szkoda. gdybym teraz miała jechac, to wybrałabym się do jagniatkowa, do rezydencji nad wodospadem. jest tam spa i basen i kort tenisowy. widziałam na ich stronie i bardzo mi się podobało.
 

wwwMwww

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja zamiast wydawać fortunę na wielkie wesele zrobiłam skromny ślub z obiadem i za to mogłam sobie pojechać na wymarzoną podróż poślubną do Chorwacji :) bardzo się cieszę że mąż również nie marzył o jakimś big weselu :p
 

MartynkaWawa

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja spędziłam podróż poślubną w Tunezji - nic specjalnego... Gdybym miała teraz wybierać to zdecydowałabym się na coś bardziej egzotycznego - Bali, Meksyk albo Bora Bora.. (musiałabym być milionerką, ale to już inna bajka). Swoją drogą leżenie na plaży do góry brzuchem już mi się trochę znudziło: tegoroczny cel: Santiago de Compostella :D
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
faktycznie nie było takiego tematu, ale wiecie jeśli chodzi o podróż poślubną to zależy co kto lubi i ile mamy czasu. Moi znajomi niestety po ślubie nie mają za wiele czasu, żeby wypoczywać, więc postanowili wybrać się na przedłużony weekend, znaleźli sobie ten hotel gdzie można na pewno miło spędzić trochę czasu z ukochaną osobą.
 
Do góry