Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jak wezwać szatana

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
179 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#161 Guest_BeamerBenzOrBentley_*

Guest_BeamerBenzOrBentley_*
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2012 - 09:50

Co to ten offtop ? xD Sory, że tutaj pytam.

nie na temat
  • 0

#162 SirBeton

SirBeton

Ai Serafu

• Użytkownik
  • PipPip
  • 484 postów

Napisano 18 sierpień 2012 - 09:51

nie na temat

Dziękuję :)
  • 0

#163 cr3ator

cr3ator

Wielebna Świnia

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1585 postów

Napisano 02 wrzesień 2012 - 13:17

Zatem wracamy do tematu :)

A jak mama przyzywa swoje dziecko?
"Jasiu chodź do domu bo pierożki stygną"
"Jasiu chodź bo pierożki siostra zje"
"Jasiu chodź albo Ci Tato wleje".

Identycznie jest w tym przypadku, z tym, że nasz Jaś jest bardzo uparty i bardzo złośliwy. Schowa nam się w szafie i w najmniej oczekiwanym momencie z niej wyzkoczy i zeżre nam wszystkie pierożki. Przyjść przyjdzie ale się nie pokaże, bo musi mieć z czego utworzyć swe ciało. Pomocne w tym wypadku cuchnące kadzidła.

Przyzwać Jasia można ale co dalej? "Cześć Jasiu, miło ciebie widzieć"? :P
Albo "Jaś, ten a tamten mnie bije, zrób mu kuku" ale Jaś głupi nie jest i zadarmo robić nie będzie, zatem odpowie "ok, ale zapłatą będzie Twoja Dusza", gdy się zgodzisz Jaś pójdzie, po chwili wróci i powie "Sorry ale nie mogę nic zrobić bo nie należy on do mnie" i w taki sposób się sprzedaje dusze, a raczej oddaje za darmo.

Jaki sens w tym jest?
  • 0

#164 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 16:06

cr3ator, jak ja czasem czytam twoje wypociny to mi się humor poprawia. Co0 ty wypisujesz to głowa mała i w dodatku do każdego postu odnosisz się po tygodniu, dwóch albo jeszcze dłużej. Wypowiadasz się, jakbyś zjadł wszelkie rozumy i jakbyś tylko ty miał racje.

Zakładając, że przyzwę szatana na pewno nie zawiążę z nim paktu na zasadzie ja Ci dam duszę, a to albo coś zrobisz, albo nie. Ja bym raczej zawiązał pakt na zasadzie " jeśli dasz mi 150 lat życia i jakąś tam określoną władzę, pieniądze i wpływy, to ja Ci oddam po śmierci moją duszę "
  • 0

#165 Lobo2007

Lobo2007

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10249 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 00:24

Ale Creator pisze o tym, że Szatan na darmo sie przyzwac nie da. Jak przylezie to po coś.
  • 0

#166 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 17:09

Po coś. No więc ja przyzwę szatana, dam mu za to duszę ale tylko jeśli wykona moje żądania, jeśli ich nie wykona to nie. to dość proste, bo jeśli tylko my mozemy mu oddać duszę to także my ustalamy na jakich warunkach to robimy
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#167 Lobo2007

Lobo2007

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10249 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 17:24

Pod warunkiem, że on nie jest od nas sprytniejszy i nie oszukuje to może tak.
  • 0

#168 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 20:06

Jak ma nas oszukać ? Załóżmy, że wywołuję szatana i obiecuję mu duszę. Gdy przychodzi to mówię mu, że dam mu swą duszę za powiedzmy 100 lat życia w dostatku, spokoju i na dodatek mając wpływy na całym świecie. Jeśli zatwierdzi ten pakt, to dostanie duszę.

Jednak jeśli już by przyszedł do nas, to my już byśmy wiedzieli, że robimy najgłupszą rzecz z możliwych :)
  • 0

#169 Lobo2007

Lobo2007

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10249 postów

Napisano 09 wrzesień 2012 - 11:53

Tylko, że to nie wyglądaloby tak jak w legendzie o panu Twardowskim. W sumie niezbyt wiam jak miałoby coś takiego wyglądać, ale wątpie, aby on dotrzymywał umów. A dusze możesz zgubić przez sam kontakt z czymś takim.
  • 0

#170 cr3ator

cr3ator

Wielebna Świnia

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1585 postów

Napisano 16 wrzesień 2012 - 13:04

Po coś. No więc ja przyzwę szatana, dam mu za to duszę ale tylko jeśli wykona moje żądania, jeśli ich nie wykona to nie. to dość proste, bo jeśli tylko my mozemy mu oddać duszę to także my ustalamy na jakich warunkach to robimy

Oddajesz mu swoją duszę codziennie.
  • 0

#171 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2012 - 13:13

Nie oddaję :)

Oczywiście ważne jest jeszcze jedno - sam fakt, że się wezwie szatana powoduje, że nasza dusza jest nic nie warta, ponieważ Bóg nie wybaczy nam łatwo czegoś takiego. Jak mu się wytłumaczymy z tego ? Powiemy, że chcieliśmy zobaczyć, co szatan oferuje, a jak zaoferuje wiele, to sprzedamy Wiarę ?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#172 cr3ator

cr3ator

Wielebna Świnia

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1585 postów

Napisano 16 wrzesień 2012 - 19:46

Nie oddaję :)

"Rozmowy z diabłem" Polecam :)

Oczywiście ważne jest jeszcze jedno - sam fakt, że się wezwie szatana powoduje, że nasza dusza jest nic nie warta, ponieważ Bóg nie wybaczy nam łatwo czegoś takiego. Jak mu się wytłumaczymy z tego ?

Miłosierdzie Boga jest przeolbrzymie, tak potężne, że aż nie pojęte, co nie oznacza, że możwmy sobie grzeszyć ile wlezie, wręcz przeciwnie. Ale gdy już grzech nastał nie należy się z tego powodu odcinać od Boga.

Powiemy, że chcieliśmy zobaczyć, co szatan oferuje, a jak zaoferuje wiele, to sprzedamy Wiarę ?

Trochę ciężko mi pojąć ludzi, którzy to robią, ale z drugiej strony jest to nawet logiczne, ponieważ daje coś namacalnego i zazwyczaj nagle już, tak że nawet męczyć się nie trzeba. To co ofiaruje Bóg przewysza to co oferuje szatan milionkrotnie. Nie da się tego porównać, to tak jakby porównywać błotko w którym taplają się świnki a niesamowitą potęgę archaniołów.

Niegdyś magowie przyzywali szatana i wykorzystywali do własnych niecnych celów co mogło się kończyć tylko w jeden sposób. Z tego mi tak przyszło na myśl i zastanawia, czy da się wykorzystać czyste zło do tworzenia dobra?
  • 0

#173 Active_Angel

Active_Angel

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 228 postów

Napisano 28 wrzesień 2012 - 21:21

Mam dwa cyrografy. Umówić cię z nim na spotkanie? :021:

Oczywiście żartuję. Nie bawcie się w takie rzeczy. To niebezpieczne. Nie trzeba go wywoływać. On czasami sam przychodzi :D Poza tym on nie przepada za ludźmi , którzy się nim fascynują. On czuje respekt przed takimi , których skusić nie potrafi :D
  • 0

#174 Ahriman

Ahriman

In Conspiracy With Satan

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1358 postów

Napisano 08 październik 2012 - 09:18

Jak mu się wytłumaczymy z tego ? Powiemy, że chcieliśmy zobaczyć, co szatan oferuje, a jak zaoferuje wiele, to sprzedamy Wiarę ?

Można powiedzieć - "biznes is biznes", więc bogu trzeba było wcześniej coś zaoferować. :026:

Jak już tak poważnie piszecie o tym oddawaniu duszy to, ja za władzę, kasę - w długim (około 300lat) i wolnym od diabelskich sztuczek życiu bym mu swoją duszę odstąpił tylko pod warunkiem jakiegoś miejsca w piekle, markiz by mi starczył.
Jak to było w jakimś filmie, "trzeba się cenić, nie?" :026:
  • 0

#175 ebxcx

ebxcx

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisano 08 październik 2012 - 09:20

Jak wezwać szatana?

1. osobiście - Warszawa, ul. Belwederska, stanąć pod płotem i krzyczeć TUSK, TUSK...
2. telefonicznie - zadzwonic na centrale i się wpisać na listę - sam oddzwoni
  • 0

#176 Kikaj

Kikaj

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 20:53

Z tego co ja słyszałem, nie da się go przywołać. Przychodzi sam, jeżeli tak czegoś pragniesz że tracisz wiare i oddał byś za to wszystko. Wiadomo że te sytłacje to nie "ja chce zabawkę", rozchodzi sie o coś co cię bardzo przytłacza i sam swoim umysłem staczasz sie w ciemność i przestajesz wierzyć w cokolwiek lub gdy nic na świecie Cię nie obchodzi tylko ten cel. Wtedy jesteś najbardziej podatny na jego sztuczki i nigdy z nim nie wygrasz on nigdy nie gra Fair Play. :021: :)
  • 0

#177 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 22:19

Do mnie by już dawno przyszedł. Opieram się tylko przed spróbowaniem, aby powiedzieć głośno, że go przywołuję faktem, iż jest to nieracjonalne. Ponieważ jeśliby przyszedł, to moja dusza zostałaby sprzedana, ale wiedziałbym, iż to, co dostanę w zamian będzie niczym przy wiecznym życiu.

TYLKO RACJONALNY UMYSŁ MNIE PRZYWOŁUJE DO PORZĄDKU.
  • 0

#178 Czacha123

Czacha123

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 10 maj 2013 - 11:11

Szatan mnie chyba opuścił :D 

• 0

#179 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*