Tabletki na opóźnienie wytrysku?

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Nie chciałabym się zagłębiać w szczegóły mojego związku i relacji z partnerem, dlatego od razu powiem, w czym problem - mój chłopak ma od jakiegoś czasu (nie dłużej, niż miesiąc) coraz częstsze problemy z bardzo szybkim wytryskiem. Dodam, że nigdy wcześniej go to nie spotkało i bardzo niepewnie się z tym czuje. Rozmawialiśmy parę razy na ten temat i chłopak chciałby skorzystać z jakiegoś rodzaju naturalnych tabletek - czy znacie może te zachwalane ostatnio w necie Climax control? Nie za bardzo mamy kogo zapytać, więc mam nadzieję, że ktoś mi na forum doradzi jakiś środek, dla dyskretnych może być info prywatne, będę wdzięczna :)
I jeszcze pytanie - czy np. dieta ma wpływ na takie problemy? Może nalezy unikać jakiś składników?
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Oj, z nieba mi spadłaś z tym tematem... Próbuję właśnie znaleźć jakiś sposób dla męża przyjaciółki, bo wczoraj mi się zwierzyła z ich problemów. A sama chyba nie za bardzo wie, jak sobie z tym poradzić, bo mąż z tych, co jak się zatną w sobie, to nie ma możliwości, żeby porozmawiać o problemie. Gdzie można kupić takie tabletki jak Climax control? One są na receptę? A jaką mają skuteczność? Teraz i ja czekam na odpowiedź.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Hm, dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z takim problemem :p Te tabletki Climax control to można na pewno kupić przez Internet, bez recepty, więc na plus, bo chyba bym nie była w stanie wysłać faceta do sklepu, żeby sam kupił bez wstydu... Z tego, co już wyczytałam, to skuteczność mają bardzo dobrą, ale chciałam się jeszcze dopytać, ale tutaj chyba nikt nic nie wie. My je pewnie zamówimy, bo nic się nie zmieniło niestety :( Ale wciąż czytam o różnych metodach, środkach itp., jakbym coś nowego znalazła, to dam znać :)
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Słuchaj, czy Ty w końcu zamówiłaś te tabletki Climax Control? Działają? Bo u kumpeli temat ucichł, ale wczoraj znów dopytywała, czy nie słyszałam o czymś skutecznym i tak mi się przypomniało, żeby zajrzec tu na forum.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Tak, zamówione - poczytałam wpisy na innym forum i to nas przekonało. Na razie partner jest w trakcie kuracji Climax Control 'em, myślę, że po jej zakończeniu będę mogła napisać coś więcej, żeby na razie nie zapeszać.
 

Lady Vila

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Błędna Galaktyka
Polecam publikacje Malwiny Gertner - Już nie będę taki szybki. Do nalezienia na moim chomiku, do którego baner poniżej.

Transfer jest darmowy.
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Tak, zamówione - poczytałam wpisy na innym forum i to nas przekonało. Na razie partner jest w trakcie kuracji Climax Control 'em, myślę, że po jej zakończeniu będę mogła napisać coś więcej, żeby na razie nie zapeszać.

To trzymam kciuki za powodzenie misji :) No i jestem ciekawa, jaka opinie będziecie mieli o tym środku. Jestem teraz kibicem Twojej sprawy ;)
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Najpopularniejsze na rynku są orgasm control z tego co wiem ale musisz sam sprawdzić opinie i tym podobne zanim kupisz
Powodzenia
 
G

gigi90

Guest
ja stosowałem rożych tabletek i żadne mi nie pomogły wkońcu kupiłem coś innego żel i używam go rewelacji nie ma ale trochę dluzej się kocham niż wcześniej
 
K

kabol

Guest
Zobacz penigra.
Ponoć jedyny z tych polskich środków, który coś daje, ale nie piszę tego na własnym przykładzie ;-)
 

kasiaJEz

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Mój partner tego preparatu nie stosował. Ale wybrał inne TAbletki Opóźniające Wytrysk. Nazywały się one Virility EX. Tabletki, które wybrał sprawdziły się niemal w stu procentach. Po kilkunastu tygodniach łykania kapsułek można powiedzieć, że zaczynały pomagać. Teraz jest już zdecydowanie lepiej. Wreszcie możemy cieszyć się z dłuższego seksu.
 

jarekkk24

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mialem zamiar kupic climax, ostatnio niestety moje mozliwosci znacznie sie skrócily;/ powstrzymuje mnie jednak to co tu : http://niskieceny.info/sklep/climax-control zwlaszcza jedna wypowiedź;p Faktycznie sa takie akcje z przesyłką? czy tylko ktos mial pecha;p nie chcialbym zeby w moim przypadku sytuacja sie powtórzyła
 

zbyszkoo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Ja jestem za suplementami, czyli właśnie składnikami odpowiedniej diety. Permen z żeń szeniem u mnie się sprawdził bardzo dobrze, erekcja jak się patrzy, do tego znowu mogę dojść kilka razy pod rząd. I nie musiałem czekać na przesyłki tylko kupiłem w aptece od ręki.[/SIZE]
 
Q

qwe32

Guest
Dieta raczej nie ma wpływu na Twój problem, musisz pójść do specjalisty, on wam najlepiej doradzi, możesz zawsze spróbować sięgnąć po jakieś suplementy, ja ze swoim mężem mając podobne problemy sięgneliśmy po Orgasm Control
 
N

natulka123

Guest
Nie wiem dlaczego wszyscy się tak tym climaxem podniecają. Przecież on w ogóle nie działa, to jakiś chwyt marketingowy. Jak trochę poszperałam w poszukiwaniu innych tabletek, to znalazłam na stronie medycznej informacje o takich środkach. Wiele z nich jest po prostu nieskutecznych. Wiem, że np. Selectin działa, ale też ma zupełnie inny skład niż ten Climax
 

marekmo

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja bym na jego miescu nie szukał jakiś tabletek - tylko udał się do lekarza.
 
I

Infiner

Guest
Może to trochę krępująca sprawa ale w sumie jesteśmy tutaj anonimowi tak więc na szczęście nikt nie wie kim kto jest. Sam używam raz na jakiś czas sprayu Orgasm Control . Dziewczyna o tym oczywiście nie wie ale po prostu idzie się przed stosunkiem do toalety. I po sprawie. Dzięki temu ma się o wiele większą kontrolę.
Pigułek nie stosowałem. Spray w zupełności mi wystarcza.
 

marcinx123

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kod:
Moja poprzednia dziewczyna narzekała, że w łóżku strasznie się spieszę. Kilka minut i już po seksie. Tak mówiła. Kiedy poznałem moją aktualną kobietę, nie chciałem jej zawieść. Postanowiłem dobrze się przygotować. Kupiłem tabletki na stronie tabletkinapenisa.co.pl Te tabletki dały mi pewność siebie jak nigdy dotąd. Teraz jestem spokojny, bo wiem, że na pewno nie zdarzy mi się za wcześnie skończyć.
Moja poprzednia dziewczyna narzekała, że w łóżku strasznie się spieszę. Kilka minut i już po seksie. Tak mówiła. Kiedy poznałem moją aktualną kobietę, nie chciałem jej zawieść. Postanowiłem dobrze się przygotować. Kupiłem tabletki na stronie. Te tabletki dały mi pewność siebie jak nigdy dotąd. Teraz jestem spokojny, bo wiem, że na pewno nie zdarzy mi się za wcześnie skończyć.
 

zbychwawawa

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Infiner napisał:
Może to trochę krępująca sprawa ale w sumie jesteśmy tutaj anonimowi tak więc na szczęście nikt nie wie kim kto jest. Sam używam raz na jakiś czas sprayu Orgasm Control . Dziewczyna o tym oczywiście nie wie ale po prostu idzie się przed stosunkiem do toalety. I po sprawie. Dzięki temu ma się o wiele większą kontrolę.
Pigułek nie stosowałem. Spray w zupełności mi wystarcza.
Jesteś zadowolony z tego kremu Orgasm Control? Sam szukałem niedawno tabletek to nic nie mogłem znaleźć.. Chyba się skuszę i wypróbuję tabletek jak mówisz że krem działa. A gdzie kupiłeś ten krem? możęsz mi zdradzić?
 
Do góry