Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Tabletki na opóźnienie wytrysku?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 HoT_b

HoT_b

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 0 postów

Napisano 30 grudzień 2015 - 23:32

To nie jest tak, że kupisz "magiczny" środek i nagle możesz sie kochać godzinę albo siedem :wink: . Owszem, te środki bardzo wspomagają, przedłużają stosunek, ale nie należy zapominać że wpływ na problem przedwczesnego wytrysku mają np. zła dieta, stres, przemęczenie, wiek itp. Zadbaj o własne zdrowie i dobre samopoczucie to na pewno Twoja kondycja seksualna będzie lepsza.

• 0

#42 marek70

marek70

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1233 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 19:42

Dopiero zobaczyłem temat

Kremy,żele,cudowne receptury

Zdradzę wam pewien sekret i rozwiązanie waszych problemów

Nie denerwować się ot co.Luzik

A jak ktoś naprawdę mocno nadpobudliwy to spowodować ejakulację np. godzinkę albo dwie  przed właściwym działaniem

Taniej wyjdzie

• 0

#43 jokaa777

jokaa777

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 12:07

Czasem trzeba się wspomóc jakimś suplementem by nie popaść w kompleksy, że za szybko kończymy.

• 0

#44 Mariusz Lichowski

Mariusz Lichowski

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 październik 2016 - 10:10

Chłopaki nie trujcie się żadnymi tabletkami ani maściami!!

Użytkownik B_S_ edytował ten post 04 październik 2016 - 15:45
usunięto link

• 0

#45 tomrok

tomrok

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 86 postów

Napisano 21 październik 2016 - 06:22

Chłopaki nie trujcie się żadnymi tabletkami ani maściami!!

No z jednej strony tak ale kiedy penis nie domaga to jednak szukasz czegoś co pomoże go powrócić do dawnego stanu co nie ? Nie wiem jak jest u Ciebie ale jednak dla każdego faceta praktycznie dużą traumą jest to,ze nie moze bzykac się z żonką. Czy tam z dziewczyną. Albo jak wkłada penisa i od razu wytryska. U mnie na przykład odpadała gumka. Co z tego,że w wielu przypadkach nakłądanie gumy pomaga jak mi po niej penis opadał i nie byłem w stanie wiecej uprawiać seksu. Potem się po tym denerwowałem oraz nie byłem w stanie już więce się bzykać. Fajne są tabsy potency therapy. nie są to żadne szodliwe tabetki bo są bez recepty i na bazie żeńszenia. Ale daja nawet fajne efkety. Można dłuzej ciupciac 

Użytkownik tomrok edytował ten post 21 październik 2016 - 06:22

• 0

#46 Aakalata

Aakalata

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 21 październik 2016 - 07:05

A czy można poprosić o jakiś skład tego penilarge? Najlepiej w postaci zdjecia opakowania. Tak do przeanalizowania :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 tomrok

tomrok

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 86 postów

Napisano 25 październik 2016 - 07:15

A czy można poprosić o jakiś skład tego penilarge? Najlepiej w postaci zdjecia opakowania. Tak do przeanalizowania :)

Jasne, jak będę w domu, to wstawię.

Jest w sieci. Przekopiowałem

L-ARGININA 
BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)
MUIRA PUAMA (Ptychopetalum olacoides Benth.) 
PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.) 
ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.) 

Najważniejsze jest to, że środek jest legalny oraz dopuszczony do działania w Polsce. 

• 0

#48 Aro7

Aro7

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 01:41

Dokładnie ŻADNE tabletki, mają większe skutki uboczne niż możecie sobie wyobrazić ;)

1. Na początek lepsza dieta, w której znajdować się będzie dużo źródła Cynku.

2. Trening mięśni kegla, na internecie jest masa ćwiczeń, to mięsień, który po wyćwiczeniu pomaga w kontrolowaniu wytrysku i można uprawiać seks godzinami.

3. Podczas seksu można z kobiety co jakiś czas wyjść, szczególnie jak czujesz, że dochodzisz, dzięki temu również można przedłużyć stosunek.

4. Są specjalne prezerwatywy, które właśnie opóźniają wytrysk, kto chce nazwę to napiszcie na PW, nie będę tutaj reklamy robił.

Punkt 1 i 2 to priorytety, jeśli chcecie zdrowe i trwałe efekty :)

• 0

#49 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 08:21

Haha. No niby jest ale nie pomaga na tyle jakbym chciał :P CO do prezerwatyw to próbowałem dwóch rodzajów:

durex - mają tyle tego środka znieczulającego,ze nic nie czuję i przez to penis opada . Stosunek jest długi ale co z tetgo jak nie mam przyjemności i kuśka w końcu robi się flakowata? 

unimil - kiepskie, mają niby być węższe ale działanie jest takie sobie, poza tym trudno sie je nakłada. 

Co do środków doustnych przekonany nie jestem ( zastanawiam się tylko nad penis complete) Nie ma czegoś w stylu jakiegoś zelu czy czegoś innego co zadziała? 

• 0

#50 and29

and29

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 09:52

Durexy rzeczywiście są trochę za mocne. Za mocno znieczulają. Nie czuć większej przyjemności. Kolejny problem to sam akt zakładania gumki, co w tym podniecającego?

Moim zdaniem zdecydowanie lepsze są chusteczki oc wipes. Z wyglądu wyglądają jak zwykłe chusteczki, takie nasączone które kupuje się czasami do podróży. Zawierają w sobie substancję która powoduje lekkie znieczulecnie. Fajnie spisują się podczas gry wstępnej :) Można po nich zdecydowanie dłużej, no i plus dla tych którzy nie lubią gumek.

• 0

#51 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 07:18

Ale nie znieczulą mnie tak jak te gumy? Bo normalnie przy durexach to dramat jakiś ( nie wiem kto tego tak na marginesie używa). 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 and29

and29

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 13:34

Ale nie znieczulą mnie tak jak te gumy? Bo normalnie przy durexach to dramat jakiś ( nie wiem kto tego tak na marginesie używa). 

Pytasz o OC Wipies? Jeżeli tak, to wg mnie jest to super wynalazek. Nie znieczulają tak że nic nie czuć, a przy tym fajnie sprawdzają się w gierkach łóżkowych, grze wstępnej itd. Bo jednak panna może wcierać to w członka przez kilka min, zanim zacznie działać. Aż się trochę podjarałem :)

• 0

#53 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 12:55

Zamówiłem dziś ;]

Tylko szkoda że dziś jest weekend, bo dojdzie dopiero na początku przyszłego tygodnia :( :(  A z panną spotykam się w weekend. Dobra jeszcze jakoś przeżyje.

• 0

#54 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 18:16

Durexy są też ultra-cienkie, ja zazwyczaj na takich lecę. Co do tabletek na opóźnienie wytrysku, to jak wyżej zdecydowanie lepsze są regularne ćwiczenia.

• 0

#55 and29

and29

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 12:17

Zamówiłem dziś ;]

Tylko szkoda że dziś jest weekend, bo dojdzie dopiero na początku przyszłego tygodnia :( :(  A z panną spotykam się w weekend. Dobra jeszcze jakoś przeżyje.

Dotarły? Stosowałeś? Jak wrażenia? Pomogły coś?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#56 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 09:30

Zamówiłem dziś ;]

Dotarły? Stosowałeś? Jak wrażenia? Pomogły coś?

Tak, dotarły :) Miałem odpisać, ale nie było kiedy. Wiesz, jak coś nie działa, to wtedy człowiek pisze i krytykuje, a jeżeli działa i wszystko jest okey to nie chce się o tym informować. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa :) wk.....nie jest chyba większym motywatorem. A co do samych chusteczek oc wipes - to rewelacja. Zaczynają działać na 100% około 5 do 8 min po zastosowaniu, dobry czas na grę wstępną :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0