Stół bilardowy pilnie poszukiwany!

Status
Zamknięty.

malwinafajna

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam :)
szukam stołu bilardowego jako niespodziankę dla mojego chłopaka. Stół powinien byćw miarę tani a dobry, mile widziana wielofunkcyjność z uwagi na ograniczoną przestrzeń. Bardzo proszę forumowiczów o pomoc i sugestie.
Z góry dzięki i pozdrowienia
 

illibro

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Witam :)
szukam stołu bilardowego jako niespodziankę dla mojego chłopaka. Stół powinien byćw miarę tani a dobry, mile widziana wielofunkcyjność z uwagi na ograniczoną przestrzeń. Bardzo proszę forumowiczów o pomoc i sugestie.
Z góry dzięki i pozdrowienia
Witam :)
szukam stołu bilardowego jako niespodziankę dla mojego chłopaka. Stół powinien byćw miarę tani a dobry, mile widziana wielofunkcyjność z uwagi na ograniczoną przestrzeń. Bardzo proszę forumowiczów o pomoc i sugestie.
Z góry dzięki i pozdrowienia
Ja znam tylko taki wirtualny o tutaj -> STÓŁ BILARDOWY
 

illibro

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Ale są też takie mini stoły bilardowe o tutaj-> MINI STOŁY
Wielofunkcyjność takiego stołu można kwestionować(zwłaszcza, że do dla Twojego chłopaka:)) Jedyne co mi przychodzi na myśl to szukać na ceneo albo na allegro. Billard to fajna gra i wbrew pozorom nie jest to tylko wbijanie kulek do dziurek, tutaj trzeba myśleć, a jak już się wymyśli to trzeba umieć to to jeszcze zrobić. Pozdrawiam, więcej nic nie wymyślę. Wesołego jajka:) i mokrego dyngusa czy tam dygusa, nie wiem jak to się pisze poprawnie...
 
B

bone1906

Guest
A jaką kwotę masz na myśli, pisząc o tanim stole? Takie od 1000 do 1500 produkuj między innymi Proya Sport i tutaj polecałbym szukać stołu, bo są porządnie wykonane, ceny startują od 999 złotych wzwyż, a do stołów dodają cały potrzebny sprzęt, czyli kije, bile, trójką, kij pomocniczy, szczotkę do sukna i kilka innych potrzebnych rzeczy i to masz w gratisie. W przypadku innych stołów, z tego co wiem, to trzeba resztę z własnej kieszeni dołożyć. Zobacz np. na model Q10 on jest teraz w promocji.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
jak już kupować stół to nie jakiś mini, tylko jakiś inny bardziej profesjonalny, Poza tym wiesz jak masz jakieś wątpliwości, co i jak wybrać możesz zawsze o pomocu poprosić pracowników wspomnianego wyżej sklepu proya
 
M

maniek04

Guest
Jeśli chodzi o stoły bilardowe to warto zainwestować w taki, który będzie służył na lata. W sklepie sportbody jest teraz fajny w promocji, ot taki model: http://sportbody.pl/stol-bilardowy-vip-extra-7-ft-dwa-kolory_p1509 Świetnie się prezentuje i w zestawie zawiera kije, bile, kredę, także wszystko jest gotowe do gry.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Spróbuj też popatrzeć na aukcjach - możesz upolować coś naprawdę sensownego. Tu masz namiar na selekcjonera aukcji http://trudo.pl/ - zaoszczędzi Ci to przekopywania setek aukcji w sieci.
 

ewelinianka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
A co powiesz na takie stoły bilardowe od Hop-Sport Ceny nie są takie złe, a jak Ci się stoły nie spodobają to zawsze możesz zmienić koncepcję na przykład na piłkarzyki. Faceci lubią takie zabawki :) Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry