problem z oddawaniem moczu

DjKeitus

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
witam..

jestem jeszcze nieletni, więc nie ma mowy raczej o żadnej prostacie..

od jakiegoś roku mam problem z oddawaniem moczu. Jeśli chodzi o dom, to nie mam najmniejszych problemów. Lecz jeśli jestem w miejscu dalszym, gdzieś jadę, u kogoś, na mieście, mam lekkie problemy. Mimo tego, iż czuje że mam pełny pęcherz nic nie chce z tego wyniknąć.. Może to jest spowodowane lekkim stresem? Ale chyba każdy go czuje jeśli nie jest u siebie, więc co jest nie tak?

Wcześniej nie miałem takich problemów.. Tak od około roku.. Byłem niedawno na 24 godzinnej trasie z grupą dość sporą, i w trakcie 24 godzin tylko raz po kilku próbach oddałem mocz.

Nie wiem są jakieś tabletki czy coś? nie jest to problem który mi życie rujnuje, ale na pewno bardzo przeszkadza.. nawet jak pójde gdzieś pobawić, to cały czas czuje pełny pęcherz, którego nie mogę opróżnić.. a po powrocie do domu jak ręką odjął, i szybka sprawa..
dzięki z góry za pomoc.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Na początek mam pytanie,czy te problemy nie zaczęły się pojawiać równocześnie z tym jak zacząłeś się onanizować.Jeśli tak to jest to wywołane stresem z powodu poczucia winy.
Drugie pytanie,czy masz problem z wysikaniem się jezeli wiesz,że ktoś się na Ciebie patrzy.To też byłoby wywołane stresem.
Czy te problemy masz ,jeżeli wiesz że jesteś sam,np.zamknąłeś się w kabinie ,czy jesteś sam w lesie.Bo jeżeli w tym trzecim przypadku nie masz takich problemów to wiadomo ,że jest to stres .
 

Dual Jack

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
129
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Czasami tak bywa, że coś tam się "zablokuje", gdyż na przykład mięśnie w siusiaku masz napięte i tyle. Jeśli podczas sikania boli Cię, możesz mieć drobne zapalenie układu moczowego, albo zakażenie ( na jedno wychodzi ).

Wtedy pije się odpowiednie ziółka i wkrótce wszystko wraca do normy :)


A teraz spróbuj tak: będąc w szkole idź do łazienki, zamknij się w kabinie i postaraj się załatwić. Zamknij oczy i o niczym nie myśl, albo powtarzaj sobie "siiiiii". Nie spiesz się, po prostu postaraj się załatwić mimo wszystko, ponieważ zbyt długie trzymanie moczu jest niebezpieczne.

Pozdrawiam!
 

Sylwia Gostkowska

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dla tych co bez uroseptu nie wyobrażaja sobie życia polecam kupon rabatowy na stronce bliskoapteka.pl, drukujcie i kupujcie taniej.
 
A

Amber27

Guest
Ja polecam urofuraginum bez recepty w każdej aptece. Zawsze pomaga i zapalenie pęcherza nie wraca.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja też brałam urofuraginę i ból szybko mijał po jej zastosowaniu, ale ja też brałąm nawet przez jakiś czas po tym jak zapalenie ustałó.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Warto brać przez dłuższy czas, bo kończymy wtedy kuracje i leczymy się do końca. A UroFuraginum jest akurat bardzo dobre.
 
N

nianiaSweet

Guest
a zdarza Ci się, że pomimo wyleczenia zapalenia pęcharza to ono i tak za jakiś czas powraca?
 
Do góry