dusza wychodzi z ciała

terazalbonigdy

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
5 razy wyszedlem ze swego ciala i widzialem swoje cialo z sufitu. 4 razy w Gdansku, raz na Mazurach. Dzialo sie to przed snem, energia krazyla w ciele i nagle popedzila w gore i juz wtedy moja dusza byla pod sufitem. Poruszalem sie w ktorakolwiek strone chcialem, bylo to bardzo przyjemne ale balem sie pojsc dalej niz pokoj w ktorym bylem. Rano sie budzilem i wszystko bylo na swoim miejscu.

Czy mieliscie podobne przezycia?
Co dzieje sie z dusza(ze mna) po smierci?
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Ja wychodziłem 6 razy ,pierwszy raz w łonie matki.
 

terazalbonigdy

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Nie wierzysz mi a moja kolezanka Ula z Bialdgostoku byla w Gorach, i miala podobne przezycia, podczas wyjscia z ciala postanowila udac sie do Bialegostoku jako dusza i sprawdzic co tam u niej w domu sie dzialo. Zapamietala. Na drugi dzien zadzwonila do domownikow i spytala co robili wczoraj o tej i tej godzinie. Robili dokladnie to co ona wczesniejszego dnia widziala. I co ty na to?
 

terazalbonigdy

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Ja nie jestem Bogiem, zebys mial we mnie wiezyc. W kogo wierzysz naprawde?

Ojej zaraz dojdziemy, ze my juz jestesmy duchami wiec z jakiego ciala mamy wyjsc czy to po smierci czy tak jak w moim przypadku jeszcze za zycia...
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
5 razy wyszedlem ze swego ciala i widzialem swoje cialo z sufitu. 4 razy w Gdansku, raz na Mazurach. Dzialo sie to przed snem, energia krazyla w ciele i nagle popedzila w gore i juz wtedy moja dusza byla pod sufitem. Poruszalem sie w ktorakolwiek strone chcialem, bylo to bardzo przyjemne ale balem sie pojsc dalej niz pokoj w ktorym bylem. Rano sie budzilem i wszystko bylo na swoim miejscu.

Czy mieliscie podobne przezycia?
Co dzieje sie z dusza(ze mna) po smierci?
Ja wychodziłem 6 razy ,pierwszy raz w łonie matki.
Nie wierzysz mi a moja kolezanka Ula z Bialdgostoku byla w Gorach, i miala podobne przezycia, podczas wyjscia z ciala postanowila udac sie do Bialegostoku jako dusza i sprawdzic co tam u niej w domu sie dzialo. Zapamietala. Na drugi dzien zadzwonila do domownikow i spytala co robili wczoraj o tej i tej godzinie. Robili dokladnie to co ona wczesniejszego dnia widziala. I co ty na to?
Ja nie jestem Bogiem, zebys mial we mnie wiezyc. W kogo wierzysz naprawde?

Ojej zaraz dojdziemy, ze my juz jestesmy duchami wiec z jakiego ciala mamy wyjsc czy to po smierci czy tak jak w moim przypadku jeszcze za zycia...


ptak123a-terazalbonigdy

Dodrze się bawisz.
 

terazalbonigdy

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
ALAN06-kochany, my z ptakiem nie bawimy sie, my po prostu jestesmy ludzmi myslacymi. Czy wiesz co my mamy na mysli? Czyzbys nie wierzyl w dusze? Prosze powiedz mi, czym jest dusza? Gdzie jest dusza? Jesli nie masz na te pytania odpowiedzi wiec nie wiesz... Oczywiscie nie mysl sobie, ze ja wiem. Ja zwyczajnie chcialbym odkryc zrodlo zycia. To wszystko. Pomozesz mi?
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
O 15 wchodzę do przerębla ,może znowu uda mi się wyjść z ciała :310:
 

Jankino

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
A ja mam pytanie do użytkownika Terazalbonigdy czy kiedy doświadczałeś "wyjścia duszy z ciała" robiłeś to świadomie czyli chciałeś wyjść i robiłeś specjalne czynności aby się udało? Czy po prostu w pewniej chwili uświadomiłeś sobie, że jesteś po za ciałem ?
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
A ja mam pytanie do użytkownika Terazalbonigdy czy kiedy doświadczałeś "wyjścia duszy z ciała" robiłeś to świadomie czyli chciałeś wyjść i robiłeś specjalne czynności aby się udało? Czy po prostu w pewniej chwili uświadomiłeś sobie, że jesteś po za ciałem ?

Sorry,ale się wtrącę.
Najczęściej mu się zdarzało jak wypił pół litra,albo jeszcze więcej.
Jest takie powiedzenie; ,,nawalił się i leży bez ducha'

Jak kiedyś wróciłem nawalony z imprezy,to mama mówiła mi potem ,że leżałem na kanapie bez duszy.
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Najczęściej mu się zdarzało jak wypił pół litra,albo jeszcze więcej.
Jest takie powiedzenie; ,,nawalił się i leży bez ducha'
Co robi dusza ,gdy człowiek wypije litra?
 

terazalbonigdy

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
W pewnym momencie uswiadomilem sobie, ze jestem poza cialem. Nie mialem takiego zamiaru.
Bylem calkowicie trzezwy, bez zadnych dopalaczy. Ja jestem pewien tego co sie wtedy wydarzylo.

Gdy czlowiek wypije litra dusza(kilka poziomow swiadomosci) wreszcie przez chwile jest integralna z cialem i otoczeniem. A poniewaz jest to stan sztucznie wymuszony wiec na drugi dzien jest kac. Mozna osiagnac wspaniale samopoczucie bez wodki i kaa na drugi dzien ale to wymaga duzej pracy nad soba i poznawania tego co sie dzieje z nasza glowa 24h na dobe. Ja np uwazam, ze Anthony de Mello tego dokonal. Sluchaliscie go na youtube?(jesli znacie ang)
 

Jankino

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja goscia nie znam ale posłucham go z ciekawosci chociaz angielskiego nie znam wedlug mnie zadawalajaco
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Co robi dusza ,gdy człowiek wypije litra? wchodzi w stan nirvany i jest w końcu szczęśliwa ;D
rzadko zdarza się abyś się w tym dziale solidnie uśmiał, ale dziękuje wam: Ptak i Jankino
szkoda, że po nirvanie, boleśnie wzywa ziemia....
 
Do góry