Prośba o pomoc w sprawie bota.

Sheppard

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie wszystkich programistów, którzy tu zaglądają. Proszę was o pomoc w sprawie, która najwyraźniej przekracza moje zdolności.

Jestem użytkownikiem forum Crystal Stories, na którym prowadzony jest pokemon pbf. Forum działa pod MojeForum.net i w ostatnim czasie przyszedł nam do głowy pomysł, aby urozmaicić rozgrywkę poprzez uproszczenie pojedynków pomiędzy graczami. Idealnym dodatkiem do tego, byłby bot, dzięki któremu gracze mogli by rzucać wyzwania innym, poprzez klikanie specjalnego przycisku w ich profilu. Osoba wyzwana na pojedynek mogłaby przyjąć wyzwanie, bądź je odrzucić. W razie przyjęcia, bot zakładałby temat w odpowiednim dziale, w którym to gracze i sędzia mogli by już zwyczajnie wstawiać posty.

Problem jest tylko w tym, że moja wiedza na temat programowania, php, API phpBB3 i wszystkiego co potrzebne do stworzenia takiego bota, jest praktycznie zerowa.

Czy mógłby ktoś doradzić mi jak napisać takiego bota, bądź podać jakieś naprawdę przydatne linki z poradnikami, bo te które znalazłem, są pisane dla ludzi obeznanych w tych sprawach.

Jeśli ktoś będzie miał jakieś informację, proszę je tu zamieścić, a także/lub napisać do mnie na gg: 31377311

Za każdą informację bardzo dziękuje.
Pozdrawiam.
 
Do góry