Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie oddać samochód do lakierowani?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 betty1979

betty1979

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 11:28

Witam, nie mam osobistego doradcy w takich sprawach, więc proszę o pomoc. Planuje sprzedaż samochodu i chcę zrobić z nim porządek :) Lakier samochodziku jest bardzo zniszczony, zwłaszcza maska porysowana. Który warsztat w Jeleniej Górze możecie polecić? Jak zwykle, ma być dobrze i tanio? Będę wdzięczna za odpowiedzi!
  • 0

#2 orionn

orionn

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 03 maj 2013 - 21:23

Ale mówimy o Podlasiu zdaje się...? Tu mogę polecić do napraw z zakresu blacharki i lakiernictwa taki serwis z Brackiej 9. Mają stronę www http://sztukalakierowania.pl gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Użytkownik orionn edytował ten post 03 maj 2013 - 21:24

• 0

#3 faqir

faqir

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 październik 2013 - 23:12

Ale mówimy o Podlasiu zdaje się...? Tu mogę polecić do napraw z zakresu blacharki i lakiernictwa taki serwis z Brackiej 9. Mają stronę sztukalakierowania.pl gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Ok, wszystim będącym w potrzebie na pewno się przyda. To jeszcze możecie podrzucić jakieś namiary na speców od elektroniki i mechaniki ;)

Użytkownik faqir edytował ten post 02 październik 2013 - 23:12

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 orionn

orionn

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 21:17

Mogę polecić speców od klimatyzacji, odgrzybiania, ozonowania, itp. Serwis nazywa się PerfectClima.pl  i znajdziesz go przy ul. Gen. Maczka 136 w Białymstoku tel. (85) 74 74 371 Cennik na stronie

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0