Tani nocleg WARSZAWA!

F

forumowicz01

Guest
Witajcie forumowicze, poszukuje tanich noclegów w Warszawie, czy zna ktoś jakieś namiary ??
 

hania2

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam Europejski Dom Spotkań Młodzieży - świetne położenie na Starym Mieście i mają ładne pokoje.
A jak chcesz bardzo tanio to może w schronisku na Smolnej? :)
 
F

forumowicz01

Guest
Ja to bym się z chęcią skusił na nocleg w hostelu, schronisku, ale jadę z żoną więc nie chcemy mieć za ścianą żadnych imprez
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Ja często bywam w Warszawie i nie lubię monotonii podczas noclegów, aż do ubiegłego wyjazdu.
Nocowałam w ścisłym centrum, pokój schludny, czysty, cena 90pln, internet, parking, jedynie kuchnia wspólna, ogólnie OK
 
D

Dorka123

Guest
tutaj tez jest zbiór hoteli: http://unitytravel.pl/index.php?c=hotele
ceny różne, ale może coś dla siebie znajdziesz
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Niedawno mieszkałem w hotelu Atos i myślę, że jest to dobry wybór - zarówno dla pojedynczych osób, jak i dla par :) i większych grup. Pokoje są ładnie urządzone i wyposażone w łazienki. Korytarze i wnętrza nie są zaniedbane. Na parterze znajduje się bar oraz kiosk z wodą i ciastkami, z których można skorzystać do późnych godzin wieczornych. Dojazd do centrum jest prosty, autobusy kursują spod hotelu, ale w godzinach szczytu może trwać nawet ponad pół godziny. Niestety, sieć bezprzewodowa działała wadliwie, ale nie jest to problem jeśli ktoś ma własny modem. Ogólnie polecam - stosunek jakości do ceny jest moim zdaniem bardzo dobry.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
My teraz właśnie zarezerwowaliśmy pokój na warszawapokoje.pl z polecenia. jedziemy na orange festiwal w czerwcu, więc zobaczymy jak będzie ;)
 

stlatan

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ciekawym miejscem jest Wilson Hostel na warszawskim Żoliborzu. Oferują noclegi w kapsule.
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Masz np. w miarę tanie kwatery w Hostelu Camping Raspodia, chyba od 50 zł
 

Turystka_ja

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
O tych noclegach w kapsule słyszałam:D To musi być ciekawe doświadczenie, ale z pewnością nie dla osób, które mają klaustrofobię:D
 
M

Marysiaaq

Guest
Nie wiem czy już jesteś po wakacjach czy nie, ale jeśli nadal szukasz noclegu, to ostatnio znalazłam fajną stronę topnocleg.pl Wyszukałam sobie w ich ofercie super pensjonat w naprawdę atrakcyjnej cenie :) Kilka dni temu wróciłam z wakacji i jestem bardzo zadowolona, bo wszystko było dokładnie tak, jak w ofercie :) Zdjęcia, opis - identycznie.
 

trogo

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
My ostatnio korzystając z lotniska znów gościliśmy w Hostelu Jeziorki 71 i gorąco polecam ten obiekt - od naszej pierwszej wizyty przeszedł dużo zmian i wszystkie na duży plus. Miejsce jest bardzo schludne i czyste, a co najważniejsze niezwykle spokojne. Pokój był bardzo schludny i czysty z własną łazienką, do tego ogrodzony parking w cenie. Warto spróbować.
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Poszukaj hosteli, schronisk lub pokoi gościnnych, ewentualnie domów studenckich
Z konkretnych propozycji słyszałam, że Hostel Moon zbiera dobre recenzje.
Sama nocowałam kiedyś w domu studenckim i pamiętam to jako swój najgorszy nocleg...
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
ha ha ha ha no to nieźle. Hostele dają radę i cena nie pogrąża.
 
I

impresja_switu

Guest
wiecie ja rozumiem, że każdy z nas szuka oszczęności i nikt nie chce przepłacać, ale też nie wyobrażam sobie, żeby mieszkać w miejsscu, gdzie jest brudno, alboe nieprzyjemnie. Można przecież wynająć pokój w hotelu, gdzie jest i tanio ale też ładnie, a na pewno będzie się nam w nim dobrze mieszkać.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
aramis też daje radę. rzeczywiście taniutko, a czysto i przyjaźnie. no i nie ma mowy o pokojach 10osobowych jak to bywa w hostelach, które niekoniecznie mają konkurencyjne ceny :/
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
to jest fakt, że lepiej poszukać jakiegoś hotelu i spędzić czas w godnych warunkach, poza tym, z tego co kojarzę to Aramisie można liczyć na zniżki studenckie, więc po co się męczyć w hostelach, jak można sobie tanio wynająć pokój, w całkiem fajnym hotelu.
 

kulu-kul

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Jak byłem w Warszawie tuż po wakacjach na kilka dni, to też szukałem niedrogiego noclegu, ale hostel to już nie na moje lata! Kiedyś jak byłem jeszcze w liceum lubiliśmy ze znajomymi taki surwival, ale teraz wolę rozejrzec się za hotelem i mieć pewność, że śpię sam i w dobrych warunkach. A swoją drogą w ostatnich latach powstało sporo hoteli, które cenami nie odbiegają wcale od hostelu a oferują duuużo lepszy standard. Ja sam zatrzymałem się w Ibis Budget na Powiślu, więc bardzo blisko centrum i to był udany wybór. Zarezerwowałem u nich na stronie, więc kasa nie płynie do pośredników i tak się najbardziej opłaca. A pokój jednoosobowy, ładnie urządzony no i za parking nie musiałem płacić a to problem w centrum Warszawy, bo wychodzi drogo za dobę jakbym chciał auto na ulicy trzymać,
 
Do góry