Dobry dentysta na Mokotowie lub sąsiadujących dzielnicach

justysiabubu

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Czy ktoś może polecić mi dobrego dentystę na Mokotowie, który wyleczy bezboleśnie zęba? Jestem straszną panikarą nawet przy niewielkim borowaniu, dentyści nie raz mieli ze mną przeboje, często tracili cierpliwość.. jestem trudnym pacjentem ;/
 

zosiax92

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Czy ktoś może polecić mi dobrego dentystę na Mokotowie, który wyleczy bezboleśnie zęba? Jestem straszną panikarą nawet przy niewielkim borowaniu, dentyści nie raz mieli ze mną przeboje, często tracili cierpliwość.. jestem trudnym pacjentem ;/
A ile Ty masz lat J :)? Zęby można leczyć bezboleśnie, bo są już takie technologiczne możliwości (leczenie ozonem) ale nie wszystkie ubytki można wyleczyć tą metodą. Ozonem leczą zęby w Primadencie na Króżańskiej 20. Ja tam chodzę od dłuższego czasu, ale na zwykłe borowanie, aż tak dentystów się nie boję ;]. Poza tym pracujący tam lekarze mają tak delikatne ręce i fajne podejście, że czas w gabinecie mija mi bardzo miło i przyjemnie. Polecam ich, może dzięki wizycie tam przestaniesz bać się dentystów
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja chodzę do gabinetu na Skierniewickiej, jak chcesz kontakt to znajdziesz na stronie: http://www.qdent.com.pl/ Bardzo dobrze i starannie leczą zęby, zawsze mając na uwadze dobro pacjenta.

justysiabubu jak poprosisz o znieczulenie w gabinecie, to nic na pewnie nie będzie Cię bolało.
 

justysiabubu

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
O matko, nie było mnie tu szmat czasu!! Nadrabiam zaległości :tongue:

Droga Zosiu, mam dużo lat, ale nic na to nie poradzę, że panicznie boję się dentystów. Mam niemiłe,
wręcz traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, jak to dentysta szkolny wiercił dziury, zakładał
plomby bez jakiegokolwiek znieczulenia, a przemiła pani asystentka trzymała mnie za ręce, by mnie
bardziej unieruchomić.

Tak więc mam prawo się bać i mam prawo pytać, jak każdy forumowicz :tongue: . Twoja lekko ironiczna
wypowiedź podkusiła mnie, by przejść się do tego gabinetu, który polecasz (mam nawet niedaleko) i
chcę podziękować za rzetelną rekomendację, z którą całkowicie się zgadzam.
 
S

szyszana

Guest
Odsyłam tutaj - http://dentlux.pl/ To Warszawa, tj. legionowo, ale jeśli chodzi o poważniejsze tematy to lepiej się skonsultować. Być może dzięki temu nawet same koszty zabiegu będą bez porównania niższe. Tak - jest to możliwe.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
A słyszałyście o Pawłe Fudelaj, który jest członkiem stowrzyszenia Implant Masters Poland? To jeden z najlepszych implantologów w Polsce, dlatego wydaję mi się, że warto byłoby zwrócić się do niego.
 

Monika Jacewicz

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić, ale na Woli. Chodzę tam do kliniki Impladent, mają nowoczesny sprzęt i dobrych lekarzy.
 

mareeek

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
1
również mogę polecić super klinike, ale przy Arkadii, Anam. Bardzo pozytywny klimat, fajne panie, pełna profeska. Można przyjść na sam przegląd, nie tylko jak coś sie dzieje. Na pewno dobrze doradzą. dwóch moich znajomych też tam posłałem i zadowoleni.
 

Maluska767

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też kogoś takiego szukam, ale gdzie go znaleźć? ;) Póki co to trafiam w same mało odpowiednie miejsca, jak np. dentalux. Może wypróbuje te, o których wy piszecie, bo jednak w końcu gdzieś muszą być solidni fachowcy, co nie?
 

kolorwamadzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Na Mokotowie, ul. Rodziny Hiszpańskich 8. Sam leczę się właśnie w Maestrii. Mam już wyleczony górny łuk, został dolny i wybielanie. Efekt przyjemny, moja pani stomatolog z wyższej półki, delikatna, pewną rękę ma, do tego zawsze tłumaczy, co robi.[/SIZE]
 

whamy

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Z tymi dentystami to ja mam odwieczny problem, z każdym jest coś nie tak :/ Ale przynajmniej znalazłam przy okazji dobrą pracownię radiologii stomatologicznej Diagdent. Potrzebowałam zdjęcie z pantomogramu i tam zrobiłam je na miejscu bez czekania i w sumie bardzo tanio. Będę wiedzieć, by w razie tam chodzić na badania ;)
 
Do góry