Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Dobry dentysta na Mokotowie lub sąsiadujących dzielnicach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 justysiabubu

justysiabubu

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 marzec 2012 - 11:12

Czy ktoś może polecić mi dobrego dentystę na Mokotowie, który wyleczy bezboleśnie zęba? Jestem straszną panikarą nawet przy niewielkim borowaniu, dentyści nie raz mieli ze mną przeboje, często tracili cierpliwość.. jestem trudnym pacjentem ;/
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 zosiax92

zosiax92

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 02 marzec 2012 - 14:07

Czy ktoś może polecić mi dobrego dentystę na Mokotowie, który wyleczy bezboleśnie zęba? Jestem straszną panikarą nawet przy niewielkim borowaniu, dentyści nie raz mieli ze mną przeboje, często tracili cierpliwość.. jestem trudnym pacjentem ;/

A ile Ty masz lat J :)? Zęby można leczyć bezboleśnie, bo są już takie technologiczne możliwości (leczenie ozonem) ale nie wszystkie ubytki można wyleczyć tą metodą. Ozonem leczą zęby w Primadencie na Króżańskiej 20. Ja tam chodzę od dłuższego czasu, ale na zwykłe borowanie, aż tak dentystów się nie boję ;]. Poza tym pracujący tam lekarze mają tak delikatne ręce i fajne podejście, że czas w gabinecie mija mi bardzo miło i przyjemnie. Polecam ich, może dzięki wizycie tam przestaniesz bać się dentystów
  • 0

#3 Daria Maria

Daria Maria

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 23 lipiec 2012 - 13:26

Ja chodzę do gabinetu na Skierniewickiej, jak chcesz kontakt to znajdziesz na stronie: http://www.qdent.com.pl/ Bardzo dobrze i starannie leczą zęby, zawsze mając na uwadze dobro pacjenta.

justysiabubu jak poprosisz o znieczulenie w gabinecie, to nic na pewnie nie będzie Cię bolało.
  • 0

#4 justysiabubu

justysiabubu

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 20:26

O matko, nie było mnie tu szmat czasu!! Nadrabiam zaległości :tongue:

Droga Zosiu, mam dużo lat, ale nic na to nie poradzę, że panicznie boję się dentystów. Mam niemiłe,
wręcz traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, jak to dentysta szkolny wiercił dziury, zakładał
plomby bez jakiegokolwiek znieczulenia, a przemiła pani asystentka trzymała mnie za ręce, by mnie
bardziej unieruchomić.

Tak więc mam prawo się bać i mam prawo pytać, jak każdy forumowicz :tongue: . Twoja lekko ironiczna
wypowiedź podkusiła mnie, by przejść się do tego gabinetu, który polecasz (mam nawet niedaleko) i
chcę podziękować za rzetelną rekomendację, z którą całkowicie się zgadzam.
  • 0

#5 zosiax92

zosiax92

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 13:29

" lekko ironiczna"?:)
  • 0

#6 Guest_szyszana_*

Guest_szyszana_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 15:21

Odsyłam tutaj - http://dentlux.pl/ To Warszawa, tj. legionowo, ale jeśli chodzi o poważniejsze tematy to lepiej się skonsultować. Być może dzięki temu nawet same koszty zabiegu będą bez porównania niższe. Tak - jest to możliwe.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 maximum

maximum

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 06 wrzesień 2015 - 10:46

A słyszałyście o Pawłe Fudelaj, który jest członkiem stowrzyszenia Implant Masters Poland? To jeden z najlepszych implantologów w Polsce, dlatego wydaję mi się, że warto byłoby zwrócić się do niego.

Użytkownik Gressil edytował ten post 06 wrzesień 2015 - 14:06
Usunięto link + warn za spam.

• 0

#8 Monika Jacewicz

Monika Jacewicz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 12:35

Ja mogę polecić, ale na Woli. Chodzę tam do kliniki Impladent, mają nowoczesny sprzęt i dobrych lekarzy.

• 0

#9 mareeek

mareeek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 15:55

również mogę polecić super klinike, ale przy Arkadii, Anam. Bardzo pozytywny klimat, fajne panie, pełna profeska. Można przyjść na sam przegląd, nie tylko jak coś sie dzieje. Na pewno dobrze doradzą. dwóch moich znajomych też tam posłałem i zadowoleni.

• 0

#10 katee

katee

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 08:20

Również szukam kogoś sprawdzonego ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#11 Maluska767

Maluska767

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2017 - 11:44

Też kogoś takiego szukam, ale gdzie go znaleźć? ;) Póki co to trafiam w same mało odpowiednie miejsca, jak np. dentalux. Może wypróbuje te, o których wy piszecie, bo jednak w końcu gdzieś muszą być solidni fachowcy, co nie? 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0