Drzwi antywłamaniowe -co polecacie?

marti.ku

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam, jak w temacie – właśnie kupiłem mieszkanie, w których są zamontowane bardzo słabe, stare drzwi. Wymiana zamka tu nie wystarczy, chodzi o to, że one są w ogóle niewyciszone i wszystko, co się dzieje na klatce, słychać, jakbym tam był  no i z pewnością tak się dzieje w drugą stronę  Muszę koniecznie zmienić drzwi w mieszkaniu i dlatego szukam firmy, u której kupię i która mi przywiezie no i zamontuje. Jeżeli mieliście podobne dylematy, będę wdzięczny za rekomendacje.
 

zprzybyl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
No cześć. Jakiś czas temu montowałem u siebie antywłamaniowe. Firma nazywała się Makra2, a odbyło się to tak: poszedłem do salonu, wybrałem drzwi, na następny dzień przyjechała ekipa z nimi, zamontowali w cenie szybko i sprawnie no i pojechali J.” Ja zdecydowałem się na drzwi Juwenta, sprawdzają się znakomicie, nie wiem, co teraz mają w swojej ofercie, może warto zajrzeć do nich na stronę.
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Ale zobacz, z drugiej strony nawet najlepsze drzwi bez dobrego zamka też są niewiele warte. Dlatego trzeba było od razu sprawdzić, czy kupujesz coś porządnego, żeby można było np. coś takiego:
http://www.sklep.winkhaus.pl/sfer.aspx?s=zamekAV2&b=6
zamontować. Inteligentny złodziej drzwi nie wyważa, tylko rozpracowuje zamek.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Zgadzam się. Ten zamek mam już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Może nie jestem stara ale sklerotyczna, a niekiedy torba z wuposarzeniem córki, wózek i często pies na smyczy sprawiają, że rąk brakuje, a to jest świetne rozwiązanie takich sytuacji.
 

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Osobiście nie znam tej firmy , ale muszę powiedzieć o całkiem zabawnym zbiegu okoliczności, którego doświadczyłam w tym temacie. Poszukując na forum zupełnie innej informacji trafiłam na ten watek, z ciekaowsci zerknęłam, przeczytałam najświeższe wydarzenie i zostawiłam bez komentarza.Kilka dni później sąsiad montował jakieś drzwi, dopytałam z ciekawości jaka cena , firma i… była to Makra2 ha ha ha , świat jest niesamowicie mały, co?.;) Z tego co mi w przelocie powiedział, montaż tani , szybki i sprawny. Drzwi wizualnie wyglądają naprawdę okazale.
 

Aliali

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Gerda ma bardzo dobre zamki. Nie wiem, w każdym razie my mieliśmy dwa włamania, mieszkanie w bloku na parterze, teraz wszystko jest ok. zamontowane mamy drzwi i trzy zamki przez makrę i w ciągu ostatnich 3 lat nie było problemów szczególnie, że sąsiedzi mieli nieciekawe historie. Sąsiada z 3 pietra okradli słuchajcie o 13h !!! Wyszedł do sklepu na 1, 5h i po powrocie nie miał laptopa , dvd i innych wartościowych rzeczy. Wyszli na legalu, nikt nic nie zauważył. Masakra…
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
wybór drzwi jest dość spory i czasem ciężko się na coś konkretnego zdecydować, ale jak ja bym miała kupować nowe drzwi do mojego domu postawiłabym na któreś z oferty firmy oknawimarol.pl. Są solidne, wykonane z porządnych materiałów, a do tego się bardzo ładnie prezentują.
 

Mopit

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
ZdjecieDlaCiebie napisał:
Polecam drzwi firmy Gerda.
A to bezpieczny wybór, bo Gerda to marka faktycznie uznana i wśród znajomych, którzy mają nie spotkałem się dotąd z narzekaniami. Bardzo bezpieczne.
 

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
Ja również bym się zdecydował na Gerdę. Jednak lepiej nie eksperymentować z jakimiś mało znanymi firmami, bo to jest jednak zakup na wiele lat i też nie za małe pieniądze. Dla mnie to najlepszy stosunek jakości do ceny.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
ja mam klasyczne granity z porty, poziom wyciszenia 36, antywłamaniowe, z zamkiem listwowym, wielobolcowym. ale przyznam się, że zdecydowałam się na takie drzwi tylko ze względu na to, że mieszkam na parterze, gdzie rzeczywiście kręci się sporo ludzi. gdybym mieszkała na wyższym piętrze, to pewnie bym sobie odpuściła...
 
Do góry