Ważne! temat do jutra do godziny 23:59 ! Proszę wejść :)

misiek14725

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Proszę was Drodzy forumowicze o pewną akcję, chcę zdobyć koszulkę dla syna z autografami naszych rodaków, akurat są niedługo jego urodziny więc liczę na pozytywną akcję z waszej strony, za wszystkie głosy dziękuję i może będę mógł się jakoś odwdzięczyć ? głosowanie zajmie góra 45 sekund- 60 sekund.Konkurs jest na serwisie Facebook. Bardzo Was proszę to dla mnie ważne, bardzo ucieszyło by to mojego synka taka koszulka z autografami to chyba jedno z jego marzeń :) GŁOSOWANIE TRWA DO JUTRA 28-02-2012 do godziny 23:59 !!! A oto jak głosować:

wejść w link z konkursem:


http://apps.facebook.com/polska_bialoczerwoni/?code=AQA5SpdQ1t2nskdby07wqAsUVNt_hZsP_gdlY0pUf8hIbQCNEWckWJUURRk7J3K4L-x_SyLolyQbukuoTHfsvczjs7Xmot0Iq4bVUHPFNpBuJSfLpVvw0z81so6tFpUCBj5pzyrwzNPdLbp32gIBkSJJ3ai_lv-uYqB2g_szxBAkuO1PSwoQfhZBq6W2kbMXyLw&_=_

Trzeba dać najpierw "lubie to" puźniej wziąć udział w konkursie a następnie w prawym górnym roku wejść w "odpowiedzi" tam na 2 lub 7 stronie powinienem być ja - MICHAŁ ZARZECKI obok mojego imienia i nazwiska proszę nacisnąć "głosuj" i tyle. Bardzo dziękuję osobą które zagłosują!

z góry dzięki ! :)
pozdrawiam !
 
Do góry