Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Ile kosztuje usunięcie rozstępów ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Felicidad1993

Felicidad1993

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 24 luty 2012 - 23:27

Witam :). Jak w pytaniu, chciałabym się dowiedziec ile kosztuje usunięcie juz tych"dojrzałych", białych rozstępów . Niestety swego czasu nieco przytyłam i teraz mam kilka kilkucentymetrowych rozstepów na posladkach i biuście :( . Jeżeli ktoś dysponuje informacja gdzie można takie zabiegi wykonac w województwie lubelskim, byłabym bardzo wdzięczna za podanie"namiarów" . Pozdrawiam :) !
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Halls

Halls

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 luty 2012 - 00:50

Niestety rozstępów nie da się całkiem usunąć, a zwłaszcza kiedy już są one perłowe a nie czerwone . Ale możesz próbować chodzą na dermabrazję laserową lub różne peelingi chemiczne u kosmetyczki. Cena zabiegu zależy od tego gdzie umiejscowione są rozstępy i jak wiele ich jest. Najlepiej przejść się do takiego salonu kosmetycznego lub dermatologa i zapytać co byłby dla Ciebie najlepsze. Profilaktycznie możesz smarować się różnymi kremami i wykonywać masaże.
Niestety te "szramy" zostaną już na zawsze ;(
  • 0

#3 nebele

nebele

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 maj 2012 - 18:12

Są też różne zabiegi w gabinetach poprawiające jędrność skóry i spójność acierzy komórek, które mają tendencję do wiotczenia. Ja byłam na takim zabiegu w Bellisanie, miałam cykl 12 zabiegów 1 raz w tygodniu i rzeczywiście rozstępów jak dotąd udało mi się uniknąć, ale jest to systematyczna praca nad ciałem. Jeśli Twoje rozstępy są już koloru białego to chyba tylko laserowo możesz próbować je usunąć.
  • 0

#4 Medicus

Medicus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 27 maj 2012 - 23:37

Ciężko będzie - możesz spróbować maść mocznikową, ale pomaga ona w początkowym okresie. Cena niestety duża, a skuteczność niska.
  • 0

#5 malutka91

malutka91

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 31 maj 2012 - 18:55

Rozstępy usuniesz w praktycznie każdym gabinecie medycyny estetycznej. Ceny praktycznie wszędzie takie same, jednak jest to spory wydatek. Tutaj masz przykładowy cennik , Nie jest to tak tanie jak mogloby sie wydawać jednak jak nie masz takiej kwoty zawsze możesz poprosić o zabieg platnością ratalną coraz wiecej klinik ma taką opcję. LASEROWE USUWANIE ROZSTĘPÓW BIODRA

1000 - 1200 PLN

BRZUCH

1800 - 2800 PLN

DOŁY PODKOLANOWE

1000 - 1200 PLN

ŁYDKI

1200 - 1800 PLN

PACHY

800 - 1100 PLN

PIERSI

1200 - 1500 PLN

PLECY DÓŁ

800 - 1200 PLN

POŚLADKI

1500 - 2000 PLN

RAMIONA

1200 - 1700 PLN

UDA

2000 - 3000 PcLN

W województwie Lubelskim możesz zrobić ten zabieg w salonie kosmetycznym magia urody -Lublin lub w Dermakasie tez w Lublinie. Jeżeli nie będziesz mogla znaleźć chętnie służę pomocą .
  • 0

#6 rybka-plum

rybka-plum

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 204 postów

Napisano 10 październik 2012 - 12:16

różne laserowe zabiegi robią w studio laser, zobacz sobie na ich stronę - mają masę artykułów na ten temat. ja co prawda robiłam u nich tylko depilację, ale z efektu jestem bardzo zadowolona, nie sądzę by z pozostałymi zabiegami mogło być inaczej.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 wszystkojasne

wszystkojasne

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 25 październik 2012 - 13:30

A próbowałaś kolagenu?? Póki dasz się pociąć, to spróbuj każdej metody. Moja siostra pozbyła się rozstępów, właśnie dzięki kolagenowi. Na stronie kolagencolvita.otwarte24.pl jest dużo więcej informacji, więc może warto poczytać i zastosować.
  • 0

#8 puzderko

puzderko

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 31 październik 2012 - 16:53

Sam kolagen nic nie da. Tu problemem jest dotarcie na odpowiednią głębokość. Stare rozstępy mają to do siebie, że są umiejscowione w bardzo głębokich warstwach skóry. Laser frakcyjny też za wiele nie pomoże, bo dotrze na 1,5 mm. ja czytałam o takiej metodzie jak radiofrekwencja igłowa, ponoć jest rewolucyjna, ale nie gwarantuje, bo jeszcze nie stosowałam. Jej sekret tkwi w tym, że urządzenie ma mikroigły, które mogą się wbić w skórę nawet na 3,5 mm a potem są podgrzewane, no i ta fala dociera aż na same końce tych igieł. W ten sposób działa się na fibroblasty na takiej głębokość, zreszta sami sobie poczytajcie http://www.pkik.pl/uroda/item/1873
  • 0

#9 Darszi

Darszi

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 14 grudzień 2012 - 11:16

Można próbować mezoterapii w salonach medycyny estetycznej, podobno dają dobre efekty jeśli chodzi o rozstępy, albo są też jeszcze peelingi specjalne wykonywane przez takie salony, natomiast myślę, że przy już "Starszych" bliznach/rozstępach to pewnie mezoterapia daje lepsze efekty niż sam peeling.
  • 0

#10 monia8

monia8

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 14:50

Rozstępów nie usuwałam tylko bliznę kiedyś ale na stronie elite jest podane że usunięcie rozstępów kosztuje od 200 zł z wzwyż, pewnie zależy od ilości, teraz jest promocja na zabiegi - 20%.
  • 0

#11 Darszi

Darszi

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 10:22

No to podobnie będzie, dobry zabieg będzie kosztować pewnie kilkaset złotych ale da konkretne rezultaty przy już starszych rozstępach, których nie idzie usunąć normalnie kosmetykami.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Guest_rabunia89_*

Guest_rabunia89_*
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 19:17

Może wypróbuj najpierw kolagen, mnie pomógł.

• 0

#13 amellia33

amellia33

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 13 maj 2013 - 21:30

Może wypróbuj najpierw kolagen, mnie pomógł. Kupiłam go na http://www.colagen.net.pl/. Nie wierzyłam, że pomoże, ale moje rozstępy znacznie się zmniejszyły. Wy również wypróbujcie.

O ile mi wiadomo , rozstępy usuwa się laserem fraxel, jak dobrze się rozejrzysz to znajdziesz jakieś promocje, teraz przed sezonem takie zbiegi są bardzo popularne. Np. w klinice Elite teraz jest -20% rabatu na laser fraxel

• 0

#14 Guest_mmamba88_*

Guest_mmamba88_*
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 07:52

Witam. Jak w pytaniu, chciałabym się dowiedziec ile kosztuje usunięcie juz tych"dojrzałych", białych rozstępów . Niestety swego czasu nieco przytyłam i teraz mam kilka kilkucentymetrowych rozstepów na posladkach i biuście. Jeżeli ktoś dysponuje informacja gdzie można takie zabiegi wykonac w województwie lubelskim, byłabym bardzo wdzięczna za podanie"namiarów" . Pozdrawiam :) !

W centrum laseroterapii Elite od 200zł w wzwyż :) cały cennik masz tu: http://www.elite.waw...-laseroterapia/

Ja sprawdziłam to miejsce, miałam tak zabieg i polecam w 100% :)

• 0

#15 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 08 wrzesień 2013 - 17:00

wiesz to na pewno zależy gdzie, ale jednak ja bym się kierowała nie ceną tylko bardziej jakością usług, żeby się faktycznie ich pozbyć. A jeśli chodzi o sprawdzone miejsca to ta triclinium klinika jest moim zdaniem jedną z lepszych jeśli chodzi o kwestie związane z rozstępami, wszystkich się pozbędziesz. 

Użytkownik Gressil edytował ten post 04 styczeń 2014 - 12:18
Usunięto link

• 0

#16 deedra

deedra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 10:51

ja wychodzę z założenia, że po prostu ma być skutecznie, a cena jest jednak dla mnie sprawą drugorzędną. Mogę dołożyć, pod warunkiem, że będzie skutecznie. A z doświadczenia wiem, że najlepiej z problemem rozstępów radzi sobie dr Marek Wasiuk, oceni, jak poważny jest problem i dobierze najlepszy dla nas zabieg.

• 0

#17 pateczka15

pateczka15

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 159 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 18:32

Mama mojej znajomej usuwała rozstępy laserowo w centrum Elite w Warszawie. To ponoć jedna ze skuteczniejszych metod na rozstępy. Co prawda ona poszła ze "świeżymi" rozstępami, wtedy zabieg jest bardziej skuteczny, ale czytałam, że i na takie starsze też mozna robić.

• 0

#18 gratkana29

gratkana29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 92 postów

Napisano 04 styczeń 2014 - 12:04

Zabiegi laserowe są popularne, bo nie są tak bolesne, praktycznie wcale nie bolą i efekty są dużo szybciej. Ceny pewnie zależą od rozległości zabiegu. 

• 0

#19 sandiii

sandiii

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2014 - 09:52

Ceny usuwania rozstępów w każdym salonie różnią się. Jak robiłam w Laser DeLux laserdelux.pl/lodz/usuwanie-rozstepow/

to cena zaczynała się od 299 zł. To wszystko zależy od tego jak duża jest powierzchnia rozstępów. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 amarantowa

amarantowa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 26 marzec 2014 - 10:58

Podobnież pomaga wklepywanie oliwki lecz to niestety od razu przy ich pojawieniu się.
Moim zdaniem najlepiej to zaakceptować bo te cud preparaty mnie nie przekonują.
Ja również posiadam drobne białe prążki na pośladkach, które powstały bardzo dawno temu przez szybki wzrost. Oliwka mi pomogła (chyba, bo zauważyłam, że są ledwo widoczne po pewnym czasie).  Nie są jednak powodem do kompleksów. 

Nie wiem jak duże masz rozstępy i jak bardzo widoczne ale nie uważam by był to powód do zawracania sobie głowy :)
Osobiście się nie wstydzę wychodzić na plaże w bikini bo szczerze mało kto wie o tym a tym bardziej je zauważa. 
Moja mama kiedyś również miała na biuście lecz zwyczajnie w świecie jej się "wchłonęły" (czy jak to tam nazwać).

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0