Ile kosztuje usunięcie rozstępów ?

Felicidad1993

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam :). Jak w pytaniu, chciałabym się dowiedziec ile kosztuje usunięcie juz tych"dojrzałych", białych rozstępów . Niestety swego czasu nieco przytyłam i teraz mam kilka kilkucentymetrowych rozstepów na posladkach i biuście :( . Jeżeli ktoś dysponuje informacja gdzie można takie zabiegi wykonac w województwie lubelskim, byłabym bardzo wdzięczna za podanie"namiarów" . Pozdrawiam :) !
 

Halls

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
15
Punkty reakcji
1
Niestety rozstępów nie da się całkiem usunąć, a zwłaszcza kiedy już są one perłowe a nie czerwone . Ale możesz próbować chodzą na dermabrazję laserową lub różne peelingi chemiczne u kosmetyczki. Cena zabiegu zależy od tego gdzie umiejscowione są rozstępy i jak wiele ich jest. Najlepiej przejść się do takiego salonu kosmetycznego lub dermatologa i zapytać co byłby dla Ciebie najlepsze. Profilaktycznie możesz smarować się różnymi kremami i wykonywać masaże.
Niestety te "szramy" zostaną już na zawsze ;(
 

nebele

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Są też różne zabiegi w gabinetach poprawiające jędrność skóry i spójność acierzy komórek, które mają tendencję do wiotczenia. Ja byłam na takim zabiegu w Bellisanie, miałam cykl 12 zabiegów 1 raz w tygodniu i rzeczywiście rozstępów jak dotąd udało mi się uniknąć, ale jest to systematyczna praca nad ciałem. Jeśli Twoje rozstępy są już koloru białego to chyba tylko laserowo możesz próbować je usunąć.
 

Medicus

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ciężko będzie - możesz spróbować maść mocznikową, ale pomaga ona w początkowym okresie. Cena niestety duża, a skuteczność niska.
 

malutka91

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Rozstępy usuniesz w praktycznie każdym gabinecie medycyny estetycznej. Ceny praktycznie wszędzie takie same, jednak jest to spory wydatek. Tutaj masz przykładowy cennik , Nie jest to tak tanie jak mogloby sie wydawać jednak jak nie masz takiej kwoty zawsze możesz poprosić o zabieg platnością ratalną coraz wiecej klinik ma taką opcję. LASEROWE USUWANIE ROZSTĘPÓW BIODRA
1000 - 1200 PLN​
BRZUCH
1800 - 2800 PLN​
DOŁY PODKOLANOWE
1000 - 1200 PLN​
ŁYDKI
1200 - 1800 PLN​
PACHY
800 - 1100 PLN​
PIERSI
1200 - 1500 PLN​
PLECY DÓŁ
800 - 1200 PLN​
POŚLADKI
1500 - 2000 PLN​
RAMIONA
1200 - 1700 PLN​
UDA
2000 - 3000 PcLN​

W województwie Lubelskim możesz zrobić ten zabieg w salonie kosmetycznym magia urody -Lublin lub w Dermakasie tez w Lublinie. Jeżeli nie będziesz mogla znaleźć chętnie służę pomocą .
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
różne laserowe zabiegi robią w studio laser, zobacz sobie na ich stronę - mają masę artykułów na ten temat. ja co prawda robiłam u nich tylko depilację, ale z efektu jestem bardzo zadowolona, nie sądzę by z pozostałymi zabiegami mogło być inaczej.
 

wszystkojasne

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
A próbowałaś kolagenu?? Póki dasz się pociąć, to spróbuj każdej metody. Moja siostra pozbyła się rozstępów, właśnie dzięki kolagenowi. Na stronie kolagencolvita.otwarte24.pl jest dużo więcej informacji, więc może warto poczytać i zastosować.
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Sam kolagen nic nie da. Tu problemem jest dotarcie na odpowiednią głębokość. Stare rozstępy mają to do siebie, że są umiejscowione w bardzo głębokich warstwach skóry. Laser frakcyjny też za wiele nie pomoże, bo dotrze na 1,5 mm. ja czytałam o takiej metodzie jak radiofrekwencja igłowa, ponoć jest rewolucyjna, ale nie gwarantuje, bo jeszcze nie stosowałam. Jej sekret tkwi w tym, że urządzenie ma mikroigły, które mogą się wbić w skórę nawet na 3,5 mm a potem są podgrzewane, no i ta fala dociera aż na same końce tych igieł. W ten sposób działa się na fibroblasty na takiej głębokość, zreszta sami sobie poczytajcie http://www.pkik.pl/uroda/item/1873
 

Darszi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Można próbować mezoterapii w salonach medycyny estetycznej, podobno dają dobre efekty jeśli chodzi o rozstępy, albo są też jeszcze peelingi specjalne wykonywane przez takie salony, natomiast myślę, że przy już "Starszych" bliznach/rozstępach to pewnie mezoterapia daje lepsze efekty niż sam peeling.
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Rozstępów nie usuwałam tylko bliznę kiedyś ale na stronie elite jest podane że usunięcie rozstępów kosztuje od 200 zł z wzwyż, pewnie zależy od ilości, teraz jest promocja na zabiegi - 20%.
 

Darszi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
No to podobnie będzie, dobry zabieg będzie kosztować pewnie kilkaset złotych ale da konkretne rezultaty przy już starszych rozstępach, których nie idzie usunąć normalnie kosmetykami.
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
rabunia89 napisał:
Może wypróbuj najpierw kolagen, mnie pomógł. Kupiłam go na http://www.colagen.net.pl/. Nie wierzyłam, że pomoże, ale moje rozstępy znacznie się zmniejszyły. Wy również wypróbujcie.
O ile mi wiadomo , rozstępy usuwa się laserem fraxel, jak dobrze się rozejrzysz to znajdziesz jakieś promocje, teraz przed sezonem takie zbiegi są bardzo popularne. Np. w klinice Elite teraz jest -20% rabatu na laser fraxel
 
M

mmamba88

Guest
Felicidad1993 napisał:
Witam. Jak w pytaniu, chciałabym się dowiedziec ile kosztuje usunięcie juz tych"dojrzałych", białych rozstępów . Niestety swego czasu nieco przytyłam i teraz mam kilka kilkucentymetrowych rozstepów na posladkach i biuście. Jeżeli ktoś dysponuje informacja gdzie można takie zabiegi wykonac w województwie lubelskim, byłabym bardzo wdzięczna za podanie"namiarów" . Pozdrawiam :) !
W centrum laseroterapii Elite od 200zł w wzwyż :) cały cennik masz tu: http://www.elite.waw.pl/cennik-laseroterapia/
Ja sprawdziłam to miejsce, miałam tak zabieg i polecam w 100% :).
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
wiesz to na pewno zależy gdzie, ale jednak ja bym się kierowała nie ceną tylko bardziej jakością usług, żeby się faktycznie ich pozbyć. A jeśli chodzi o sprawdzone miejsca to ta triclinium klinika jest moim zdaniem jedną z lepszych jeśli chodzi o kwestie związane z rozstępami, wszystkich się pozbędziesz.
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
ja wychodzę z założenia, że po prostu ma być skutecznie, a cena jest jednak dla mnie sprawą drugorzędną. Mogę dołożyć, pod warunkiem, że będzie skutecznie. A z doświadczenia wiem, że najlepiej z problemem rozstępów radzi sobie dr Marek Wasiuk, oceni, jak poważny jest problem i dobierze najlepszy dla nas zabieg.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Mama mojej znajomej usuwała rozstępy laserowo w centrum Elite w Warszawie. To ponoć jedna ze skuteczniejszych metod na rozstępy. Co prawda ona poszła ze "świeżymi" rozstępami, wtedy zabieg jest bardziej skuteczny, ale czytałam, że i na takie starsze też mozna robić.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Zabiegi laserowe są popularne, bo nie są tak bolesne, praktycznie wcale nie bolą i efekty są dużo szybciej. Ceny pewnie zależą od rozległości zabiegu.
 

sandiii

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ceny usuwania rozstępów w każdym salonie różnią się. Jak robiłam w Laser DeLux laserdelux.pl/lodz/usuwanie-rozstepow/
to cena zaczynała się od 299 zł. To wszystko zależy od tego jak duża jest powierzchnia rozstępów.
 

amarantowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
130
Punkty reakcji
2
Podobnież pomaga wklepywanie oliwki lecz to niestety od razu przy ich pojawieniu się.
Moim zdaniem najlepiej to zaakceptować bo te cud preparaty mnie nie przekonują.
Ja również posiadam drobne białe prążki na pośladkach, które powstały bardzo dawno temu przez szybki wzrost. Oliwka mi pomogła (chyba, bo zauważyłam, że są ledwo widoczne po pewnym czasie). Nie są jednak powodem do kompleksów.
Nie wiem jak duże masz rozstępy i jak bardzo widoczne ale nie uważam by był to powód do zawracania sobie głowy :)
Osobiście się nie wstydzę wychodzić na plaże w bikini bo szczerze mało kto wie o tym a tym bardziej je zauważa.
Moja mama kiedyś również miała na biuście lecz zwyczajnie w świecie jej się "wchłonęły" (czy jak to tam nazwać).
 
Do góry