Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Zaproszenia ślubne

zaproszenia ślubne zaproszenia ślub na ślub

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 graszew

graszew

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 19 luty 2012 - 22:44

Jak myślicie jak powinny wyglądać zaproszenia ślubne, czy macie jakieś pomysły albo jakieś wzory na zaproszenia na ślub? I jak to wszystko w ogóle można ogarnąć? :)
  • 0

#2 Blissful

Blissful

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1689 postów

Napisano 20 luty 2012 - 12:29

Najlepiej wybierz sie do jakiegos sklepu z akrtykułami papierniczymi, poczytaj troche o scrapbrokingu (mogłam przekręcic) poszukaj na allegro internecie, na pewno wam coś wpadnie w oko :) Wtedy zawsze można poprosić o kilka zaproszeń "próbnych" żeby zobaczyc jak poszczególne wyglądaja na żywo.
  • 0

#3 WeselneZaplecze

WeselneZaplecze

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 20 luty 2012 - 15:11

Na allegro koniecznie zajrzyj, bo jest tam bardzo duży wybór najróżniejszych zaproszeń ślubnych. Wszystko jednak zależy od tego jak dużo sztuk Ci potrzeba i ile funduszy zamierzasz przeznaczyć na ten cel. Zawsze też można wykonać je samemu, jeśli ktoś lubi takie zabawy.
  • 0

#4 CrystalCiTY

CrystalCiTY

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 21 luty 2012 - 15:02

Ja kiedyś dostałam zaproszenie składające się z 2 kartek. Na jednej bardziej przezroczystej był napis a na drugiej, która tworzyła tło było zdjęcie Młodych (obie kartki były związane wstążeczką) . Wiem, ze oni sami to zamawiali i robili, ale wygląd super. Najlepsze było to, że u mnie w domu dostaliśmy 3 takie zaproszenia i każde miało inne zdjęcia :)
  • 0

#5 graszew

graszew

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 21 luty 2012 - 17:41

No musimy się przejść i na żywo pooglądać, bo tak w internecie to niby widać, ale jednak to nie to samo. @CrystalCiTY to rzeczywiście kurcze musieli się napracować jak inne zdjęcia były na każdym zaproszeniu.
  • 0

#6 CrystalCiTY

CrystalCiTY

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 22 luty 2012 - 14:30

Na pewno się napracowali. Ale to tylko inne zdjęcia do jednego "domu", tak to się powtarzało :) ale efekt, super! i mówili, że drogo im to nie wyszło, więc jak ktoś lubi takie twórcze rzeczy to polecam :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 mikusia89

mikusia89

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 12 kwiecień 2012 - 08:15

polecam zamówić próbki darmowe, wtedy ma się pogląd jak zaproszenia są wykonane

oto skąd można zamawiać
//www.zaproszenia.waw.pl/informacyjne/bezplatne-wzory.htm

kiedyś ID Colection tez wysyłali ale nie wiem jak jest teraz,

jeśli zamawiasz tez kwiaty w kwiaciarni to możesz zapytać o zaproszenia, często mają , a przy większych zakupach można utargowac zawsze jakiś rabat :)

Użytkownik Althaea edytował ten post 19 wrzesień 2013 - 09:32

• 0

#8 zoojka

zoojka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 26 kwiecień 2012 - 21:13

My zamawialiśmy w Cartalii. Oj droga to przyjemność była, ale zaproszenia piękne :1eye:

• 0

#9 ilkas

ilkas

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 307 postów

Napisano 29 maj 2012 - 15:39

My zamawialiśmy z tego sklepu //www.artillo.pl/product/ismena-zaproszenie-na-slub,25320.html
Mieliśmy bardzo podobny wzór do tego co w linku tylko kolorystyka była troszkę inna. Bardzo podobały się nam i naszym gościom. Widać było, że precyzyjnie robione.

• 0

#10 Eurograv

Eurograv

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 20 lipiec 2012 - 09:53

Moim zdaniem zaproszenia ślubne to kwestia tylko i wyłącznie naszego gustu. Uważam też,że nie należy przesadzc pdo tym względem i czasem proste rozwiązania są najlepsze.
  • 0

#11 karkla

karkla

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 23:38

Bardzo fajnym pomysłem jest zaproszenie z ilustracją pary młodej, specjalnie wykonane pod konkretną uroczystość. Takie zaproszenia ma w swojej ofercie Ilustratyw

Użytkownik Althaea edytował ten post 19 wrzesień 2013 - 09:33

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 kwiatek_07

kwiatek_07

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 10 wrzesień 2012 - 10:25

To prawda,chociażby na portalach aukcyjnych masz szereg wzorów do wyboru więc wejdź i wybierz coś dla siebie. Zgodnie z Twoim gustem. Poza tym są też specjalne firmy które zajmują się projektowaniem zaproszeń- właśnie na Twoje życzenie ii wzór jaki sobie wymyślisz.
  • 0

#13 Ewka_

Ewka_

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 październik 2012 - 16:57

Ja na swój ślub zamówiłam zaproszenia ślubne w formie magnesów na lodówkę. Jestem z nich bardzo zadowolona i również naszym gościom przypadły one do gustu, Na każdym zaproszeniu znajduje się nasze zdjęcie, ciekawa grafika oraz tekst i dane o ślubie.

Użytkownik Althaea edytował ten post 19 wrzesień 2013 - 09:33

• 0

#14 Brandyy

Brandyy

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 13:50

My kupowaliśmy przez internet, na allegro. Chyba najtaniej i najlepiej.

Moim zdaniem zaproszenia ślubne to kwestia tylko i wyłącznie naszego gustu. Uważam też,że nie należy przesadzc pdo tym względem i czasem proste rozwiązania są najlepsze.

Dokładnie. Brat męża miał zaproszenia jakby z koronką,czy tiulem i przy wyjmowaniu z koperty ten tiul odpadl ;/ kicha trochę.
  • 0

#15 Justa 87

Justa 87

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 listopad 2012 - 01:28

Ja próbowałam robić sama zaproszenia ale jak zaczełam chodzić po drukarniach zeby mi to wydrukowali zwątpiłam. Skorzystałam z Allegro, fakt dużo mi to czasu zajęło ale trafiłam na bardzo podobne do mojego wzoru za rozsądną cenę.Zamowiłam wzór i dostałam próbke jestem bardzo zadowolona. Nanieśliśmy kilka porawek i gotowe.Myśle że cena 2,50 za zaproszenie to nie dużo.?? Jak myślicie

Użytkownik Althaea edytował ten post 19 wrzesień 2013 - 09:34

• 0

#16 katja22

katja22

...

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2434 postów

Napisano 25 listopad 2012 - 16:51

Justa 87 będzie dobrze ;)

My też przez allegro zamawialiśmy :)

Ja kiedyś dostałam zaproszenie składające się z 2 kartek. Na jednej bardziej przezroczystej był napis a na drugiej, która tworzyła tło było zdjęcie Młodych (obie kartki były związane wstążeczką) . Wiem, ze oni sami to zamawiali i robili, ale wygląd super. Najlepsze było to, że u mnie w domu dostaliśmy 3 takie zaproszenia i każde miało inne zdjęcia :)

Moja kuzynka miała takie, tylko chyba było na odwrót tj. zdjęcie na pierwszej kartce, tekst na drugiej, związane kokardką :)
Kwestia gustu... Na mnie aż takiego wrażenia nie zrobiły, tym bardziej, że zdjęcie się rozmazywało :/
  • 0

#17 frys1

frys1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 01:47

Polecam wejść na stronkę w stopce tam są fajne wzory
  • 0

#18 Nicola

Nicola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 12:37

Ja swoje zaproszenia zamówiłam po prostu  w drukarni blisko siebie...Zaprojektowałam swoje zaproszenie i poszłam z tym jak oni to widzą.... i to była chyba najlepsza decyzja....Jak by ktoś z was szukał magików od zadań niemożliwych to tylko w  Urdruk  w Oleśnicy !!!!

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#19 ipr

ipr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 08:41

Sami projektowaliśmy swoje zaproszenia ślubne. Marzylo nam sie coś oryginalnego, jednocześnie urżadzaliśmy duże wesele tak wieć szukaliśmy oszczędności praktycznie wszędzie. W sytuacji jakbysmy zamówili gotowe zaproszenia, to kosztowałoby to nas prawie 3000 zł ( jedno zaproszenie 10 zł a wesele na 300 osób....)

Zaprojektowaliśmy zaproszenia tutaj. Wysoka jakość i były takie jakie nam pasowaly. 

Użytkownik ipr edytował ten post 31 grudzień 2018 - 08:42

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zaproszenia ślubne, zaproszenia, ślub, na ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0