Zaproszenia ślubne

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
Jak myślicie jak powinny wyglądać zaproszenia ślubne, czy macie jakieś pomysły albo jakieś wzory na zaproszenia na ślub? I jak to wszystko w ogóle można ogarnąć? :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Najlepiej wybierz sie do jakiegos sklepu z akrtykułami papierniczymi, poczytaj troche o scrapbrokingu (mogłam przekręcic) poszukaj na allegro internecie, na pewno wam coś wpadnie w oko :) Wtedy zawsze można poprosić o kilka zaproszeń "próbnych" żeby zobaczyc jak poszczególne wyglądaja na żywo.
 

WeselneZaplecze

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Na allegro koniecznie zajrzyj, bo jest tam bardzo duży wybór najróżniejszych zaproszeń ślubnych. Wszystko jednak zależy od tego jak dużo sztuk Ci potrzeba i ile funduszy zamierzasz przeznaczyć na ten cel. Zawsze też można wykonać je samemu, jeśli ktoś lubi takie zabawy.
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Ja kiedyś dostałam zaproszenie składające się z 2 kartek. Na jednej bardziej przezroczystej był napis a na drugiej, która tworzyła tło było zdjęcie Młodych (obie kartki były związane wstążeczką) . Wiem, ze oni sami to zamawiali i robili, ale wygląd super. Najlepsze było to, że u mnie w domu dostaliśmy 3 takie zaproszenia i każde miało inne zdjęcia :)
 

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
No musimy się przejść i na żywo pooglądać, bo tak w internecie to niby widać, ale jednak to nie to samo. @CrystalCiTY to rzeczywiście kurcze musieli się napracować jak inne zdjęcia były na każdym zaproszeniu.
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Na pewno się napracowali. Ale to tylko inne zdjęcia do jednego "domu", tak to się powtarzało :) ale efekt, super! i mówili, że drogo im to nie wyszło, więc jak ktoś lubi takie twórcze rzeczy to polecam :)
 

mikusia89

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
polecam zamówić próbki darmowe, wtedy ma się pogląd jak zaproszenia są wykonane

oto skąd można zamawiać
//www.zaproszenia.waw.pl/informacyjne/bezplatne-wzory.htm

kiedyś ID Colection tez wysyłali ale nie wiem jak jest teraz,

jeśli zamawiasz tez kwiaty w kwiaciarni to możesz zapytać o zaproszenia, często mają , a przy większych zakupach można utargowac zawsze jakiś rabat :)
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
My zamawialiśmy w Cartalii. Oj droga to przyjemność była, ale zaproszenia piękne :1eye:
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
My zamawialiśmy z tego sklepu //www.artillo.pl/product/ismena-zaproszenie-na-slub,25320.html
Mieliśmy bardzo podobny wzór do tego co w linku tylko kolorystyka była troszkę inna. Bardzo podobały się nam i naszym gościom. Widać było, że precyzyjnie robione.
 

Eurograv_pl

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem zaproszenia ślubne to kwestia tylko i wyłącznie naszego gustu. Uważam też,że nie należy przesadzc pdo tym względem i czasem proste rozwiązania są najlepsze.
 

karkla

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo fajnym pomysłem jest zaproszenie z ilustracją pary młodej, specjalnie wykonane pod konkretną uroczystość. Takie zaproszenia ma w swojej ofercie Ilustratyw
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
To prawda,chociażby na portalach aukcyjnych masz szereg wzorów do wyboru więc wejdź i wybierz coś dla siebie. Zgodnie z Twoim gustem. Poza tym są też specjalne firmy które zajmują się projektowaniem zaproszeń- właśnie na Twoje życzenie ii wzór jaki sobie wymyślisz.
 

Ewka_

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja na swój ślub zamówiłam zaproszenia ślubne w formie magnesów na lodówkę. Jestem z nich bardzo zadowolona i również naszym gościom przypadły one do gustu, Na każdym zaproszeniu znajduje się nasze zdjęcie, ciekawa grafika oraz tekst i dane o ślubie.
 

Brandyy

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
My kupowaliśmy przez internet, na allegro. Chyba najtaniej i najlepiej.

Moim zdaniem zaproszenia ślubne to kwestia tylko i wyłącznie naszego gustu. Uważam też,że nie należy przesadzc pdo tym względem i czasem proste rozwiązania są najlepsze.


Dokładnie. Brat męża miał zaproszenia jakby z koronką,czy tiulem i przy wyjmowaniu z koperty ten tiul odpadl ;/ kicha trochę.
 

Justa 87

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja próbowałam robić sama zaproszenia ale jak zaczełam chodzić po drukarniach zeby mi to wydrukowali zwątpiłam. Skorzystałam z Allegro, fakt dużo mi to czasu zajęło ale trafiłam na bardzo podobne do mojego wzoru za rozsądną cenę.Zamowiłam wzór i dostałam próbke jestem bardzo zadowolona. Nanieśliśmy kilka porawek i gotowe.Myśle że cena 2,50 za zaproszenie to nie dużo.?? Jak myślicie
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Justa 87 będzie dobrze ;)

My też przez allegro zamawialiśmy :)

Ja kiedyś dostałam zaproszenie składające się z 2 kartek. Na jednej bardziej przezroczystej był napis a na drugiej, która tworzyła tło było zdjęcie Młodych (obie kartki były związane wstążeczką) . Wiem, ze oni sami to zamawiali i robili, ale wygląd super. Najlepsze było to, że u mnie w domu dostaliśmy 3 takie zaproszenia i każde miało inne zdjęcia :)

Moja kuzynka miała takie, tylko chyba było na odwrót tj. zdjęcie na pierwszej kartce, tekst na drugiej, związane kokardką :)
Kwestia gustu... Na mnie aż takiego wrażenia nie zrobiły, tym bardziej, że zdjęcie się rozmazywało :/
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja swoje zaproszenia zamówiłam po prostu w drukarni blisko siebie...Zaprojektowałam swoje zaproszenie i poszłam z tym jak oni to widzą.... i to była chyba najlepsza decyzja....Jak by ktoś z was szukał magików od zadań niemożliwych to tylko w Urdruk w Oleśnicy !!!!
 
Do góry