[blog] Dla mężczyzn. Moda, alkohole, kobiety...

B

bilq

Guest
Zachęcam do odwiedzenia i oceny mojego bloga. Wasze opinie pomogą mi podnosić jego jakość.
Mam nadzieję że przypadnie Wam do gustu. :)
 
B

bilq

Guest
Ostatnio na moim blogu pojawił się nowy layout. Co o nim myślicie? Czy nawigacja po witrynie jest wystarczająco prosta?
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Na początek sprawy techniczne.
Nie podałeś linku do strony, jak mniemam chodzi o http://handsomemensclub.pl.
Przeniosłem temat do działu "Oceń Stronę".

Layout bardzo fajny i schludny. Spolszczyłbym jednak na Twoim miejscu te grafiki "Read more" i "Featured article".
 
B

bilq

Guest
nie chciałem żeby w poście były powielające się linki, wydawało mi się że tak będzie bardziej przejrzyście.
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
Oj tam gotowa templatka, chłopak nie wie jak zmienić te angielskie :), cóż po za wsadzeniem treści nie napracowałeś się za dużo, no ale nie mamy ocenia layout tylko bloga z tego co pisze, no to ja jak wcześniej, uważam że takie "pitu pitu" są nie potrzebne facetom, a jak już to myśl jak facet, w dodatku w realiach polskich chyba że głównym odbiorca ma być prezesunio 10 firm który z każdej wyciąga 5 tysi na miech. Może się mylę nie czytałem wszystkiego, ale zazwyczaj te tematy kręcą się wokól większej kasy. Sam blog nie wygląda najgorzej, ale korzystając z gotowej ogólnodostępnej templatki zabiłes unikalność... gdzieś tam w polsce, świecie jest takich stron graficznie podobny do twojej setki :)
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
są jakieś podstawy, ale:,
moim skromnym zdaniem
- brakuje zwrócenia uwagi odbiorcy na tekst, paski boczne są o wiele bardziej widoczne, test gdzieś znika w wielokolorowym tle, bardzo ciężko się to czyta polecam poprawić ,
- WYWAL ten link do katalogu, stary nie rób takich rzeczy, natychmiast wynocha z tym, to nic nie daje, a wpisy w katalogach były dobre, ale kilkanaście lat temu, jak chcesz linki z katalogów zrób sobie blasta za kilkanaście złotych :) (ale nie znam się na SEO co?)
- weź przetłumacz motyw do końca na język Polski
- to, że nie zapłaciłeś komuś kasy za unikatowy motyw nie znaczy, że źle zrobiłeś w sumie nie ma to za bardzo różnicy :), ale jeżeli chcesz pozmieniaj sobie czcionkę i kolor tła :)

- gdybym miał się czepiać zmień nagłówki sidebarów na h4 z h2, zostaw sobie h2 na artykuły, które niestety, ale są jeszcze za krótkie
- formularz komentarzy do poprawy
 
Do góry