Fachowcy z PO

askari

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
woj. lubuskie
http://www.tokfm.pl/Tokfm/10,110944,11168992,_Przepraszam__nie_rozumiem_pytania___Kuriozalny_wywiad.html
 

Zamyślony

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ostatnio bardzo fachowo wypowiedziała się również minister Mucha w temacie III ligii hokeja.

Linku nie udostępnie, każdy słyszał
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Gdyby głupota umiała fruwać jak gołąbek ("Szpital na peryferiach"),
to fachowiec z PO musiałby wypowiadać się pod sufitem,

Można też mówić op nierównościch pod sufitem ...
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
To jest przykład rzeczywistego braku zrozumienia pytań i problemów przez tą panią.
Ponieważ poparcie dla PO nie maleje, mając nadzieję, że taki poziom nie dotyczy wyborców tej partii, mniemam, że GTołąbek jest wyjatkiem.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Takich gołąbków zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie bywało i bywa. Zdarzają się też te pomiędzy.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Gdybym był zarozumiały, napisałbym: - Aluzju poniał.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie bardzo rozumiem po co szukać wśród polityków fachowców, oni mają tylko jedną specjalizację: władza, władza, władza . Aktualna ekipa to fachowcy w tej branży, lepsi od tych w opozycji. Tamtej jakoś Polacy nie chcą dać sterów władzy. Ale fachowość polityków jest niezależna od czerwonych, różowych czy czarnych sztandarów
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Nie władza a rozkradanie, przekręty i statystyka. Piękny kraj idiotów.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Rzeczywiście - bez wzgledu na sztandar - standard myślenia powinien być zachowany. Na ptzykład wypada wiedzieć jakie szanse ma piramida finansowa.
Weźmy, jako przykład jakąś firmę Ambaj. Jeden (np założyciel) ma zwerbować czterech nowych. Każdy z tej czwórki ma zwerbować czterech (dla siebie. I taki łańcuszek pomnażania poczwórnego da się wyliczyć.
1
4
16
64
236
944
3756
15024
60096
obetnijmy końcówkę, aby łatwiej się liczyło
240 000
960 000
3 840 000
15 360 000 - to już wszyscy dorośli Polacy, a może więcej
60 240 000 - tylu ludzi już w Polsce nie ma, a jeszcze trzeba doliczyć tych z góry piramidy...
Niestety, spotkałem matematyczkę, którą bajeczne zarobki oślepiły, ogłupiły i ona w taki ambaj wlazła. :papa:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
to nie jest takie proste. ludzie analizowali kursy zlota z ostatnich miesiecy i im wychodzilo, ze taki zysk jest mozliwy. ewentualnie najpierw wrzucali tam małą kwotę, powiedzmy 10 tys zł i jak się okazywało, że wszystko działa jak należy to wrzucali dużo więcej i akurat wtedy taka firma popłynęła.

Ja na to patrzę z dwóch stron - na pewno można oferować wyższe lokaty niż dają banki, łatwo więc przewidzieć komu się nie podobało funkcjonowanie parabanków. I potem czytam jak Rostowski gdzieś tam mówi, że trzeba bardziej kontrolować parabanki to ja mam pytanie - dlaczego bardziej nie mozna kontrolować banków, żeby np. ... nie były kryzysów ?

OLT Express natomiast mi zwyczajnie szkoda bo po raz pierwszy można było w Polsce latać z miasta do miasta, szybko za 99 zł. Ktoś powie (np. przedstawiciel LOT), że to były ceny poniżej kosztów i taniej latać niż lot się nie da. Szczerze - nie wierzę w to jeśli czasami można sobie gdzieś zagranicę polecieć śmiesznie tanio.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Toteż ja wcale nie mam pewnosci, że Amber to piramida argentyńska, czy też ambaj jaki. Tusk był zmuszony wywinąć się jak poskorz z uwikłań Michała i "rozegrał" to w sposób zwyczajny - odwracający uwagę od sedna sprawy. Słabo rozegrał. Zabrakło mu fachowca?

Co do fachowców z PO ...
Oglądałem w TV TRWAM transmisję obrad sejmu, mających na celu wyjaśnienie ... Występujący na mównicy posłowie i posłanki PO - jak jeden mąż i jedna żona - CZYTALI nieporadnie Z KARTKI

Musi być fachowiec, który te kartki przygotowuje :hahaha:
 
Do góry