Co sądzicie o glanach firmy Cockney?

kakamka

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam Was
W najbliższym czasie planuję zakup nowych glanów. Zastanawiam się nad poniższymi glanami, zrobionymi przez firmę Cockney. Ta firma robi buty ręcznie i barwi skórę roślinnymi barwnikami, zamiast lakierem. Problem w tym, że to wszystko co o niej wiem, a dokładniej, że nie wiem nic w kwestii wytrzymałości tej marki ;) Są sporo droższe od takich Steelów czy Sharków, więc nie wiem, czy warto.
Ktoś z Was/Waszych znajomych ma glany tej marki? Jak się sprawują?

373825021719301674379246.jpg


PS. Proszę Was bardzo o nie wypowiadanie się w kwestii kolorów, długości i tego, czy lubicie glany, czy nie... ja naprawdę nie o to pytam :p
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Płacić więcej za udziwnienia? Nie. To, że ręcznie nie znaczy że lepiej. Ode mnie rada taka - trzymaj się sprawdzonych marek. Zwłaszcza, jeśli na dodatek sa tańsze.
 

Jerry_D

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Jelenia Góra
Pamiętam czasy kiedy i ja nie widziałem innych butów poza glanami - te zielone prezentują się świetnie, w moich czasach raczej nie było możliwości wyboru koloru - czarne, klasyczne. Jeśli firma daje przynajmniej rok gwarancji to chyba zaryzykowałbym.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Ładne buty :) Co do firmy się nie wypowiem, bo nie miałam i nie znam nikogo, kto miał.
Pozdrawiam :)
 

merdenoms

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ludzie na innych forach są raczej zadowoleni z tej marki. Znaleźli się tacy, którzy mówią, że szybko się rozwaliły, ale większość jednak uważa, że są najlepsze. No i wszyscy zgodnie piszą, że są mega wygodne. :)
Poza tym faktycznie wyglądają super!
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
Drogie ale bardzo ładne ;P Koleżanka takie ma i jak na razie w całości, ale test trwa dopiero miesiąc :310: Zobaczymy po sezonie festiwalowym.
 
Do góry