www.nikeairmaxpolska.com

dajman1013

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam
Znalazłem stronkę z bardzo tanimi Air Max-ami dokładniej: www.nikeairmaxpolska.com i związku z tym mam pytanie czy wgl ktoś kupował z tej strony, czy te buty istnieją i jak tak to jak to się odbywa.

Z góry dziękuję :)
 

weedeel

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
ceny są bardzo kuszące, wiem że znajomy jakiś czas temu zamawiał buty z tej strony i nie było problemów dostał buty i szura nimi.
 

dajman1013

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
ceny są bardzo kuszące, wiem że znajomy jakiś czas temu zamawiał buty z tej strony i nie było problemów dostał buty i szura nimi.

czyli można kupować i się nie bać, że ich się otrzyma? a wgl wiesz może jak można za nie zapłacić bo jest możliwość tylko przez "MasterCard" i "Western Union" i ja nie wiem jak się za to zabrać ;/
 

Daawidek

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
z tego co patrzyłem to koszt butów to cena butów (jakieś 220 zł) + przekaz western union + koszt wysyłki tak? nie wiecie ile w banku spółdzielczym kosztuje przekaz przez WU ? są do tego jakieś dodatkowe koszta czy tylko te co wymieniłem?
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
Ludzie na kilometr widać że to są fake'i !!!!!
 

eliza928

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
I co zamówiłeś te buty ? Bo ja chce buty z tej strony i boje się zamawiać troszke bo wydaje mi się że to jakiś blef. :)
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Szczerze mówiąc to nigdy tam nie zamawiałem,pierwsze słyszę o takiej stronie więc nie wiem czy jest dobra i sprawdzona. Jak już ktoś zamówi,to niech koniecznie da znać na forum jakie są jego wrażenia.
 
Do góry