Eugenia2222

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześ wszystkim, zastanawiam się gdzie mogła bym pojechać na wakacje z dzieckiem nad morzem?? Zależy mi na ciekawie spędzonym czasie dla mnie i mojego malucha.
pozdrawiam
 

Eugenia2222

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
widzę, że nikt nie odpowiada, w tamtym roku bylam w http://www.ekopensjonat.pl , próbuję znaleźć coś podobnego, żeby dwa razy w to samo miejsce nie jeździć ale trudno o ośrodek, który tyle oferuje co oni a mają tak niskie ceny. Proszę o odpowiedzi bo inaczej pojadę w to samo miejsce bo było super!
 

gwiazda1906

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hmmm...ja polecam mimo wszystko Kraków...:)) na www.simplebooking.eu maja niezle przebicie cenowe na last minute...!!! :))
 
D

Dorka123

Guest
Na pewno są tu tez tacy, co nie planują urlopu lub nie mogą go wziąć, może warto w takim razie pomyśleć o krótkim wypadzie na dzień dziecka? Jakiś krótki wyjazd weekendowy, nie trzeba brać urlopu, a dziecko będzie miało atrakcje :)
Unity Line przygotowało taką ofertę w tym roku, pomysł mi się bardzo podoba: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/rejsy_specjalne/dzien-dziecka
 

rudzik89

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja polecalabym Hiszpanie albo Bulgarie:)Swego czasu, jak mialam przyjemnosc wyjazdu z funclubem do Hiszpanii, to autokar przepelniony byl dziecmi, ktore bawily sie w najlepsze ze soba, super znoszac podroz i zarazem nawiazujac "znajomosci" na wakacyjny pobyt:)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Ja właśnie usiłuję znaleźć jakiś pomysł, gdzie zabrać dziecko na wakacje, żeby się nie nudziło bardzo... Co myślicie o hotelach, w których są animacje dla dzieciaków? Czy lepiej nastawiac się na zwiedzanie i leniuchowanie na plaży?
 
D

Dorka123

Guest
Tutaj, jesli ktoś chce można użyć wyszukiwarki i znaleźć oferty dla rodzin z dziećmi, z przedszkolem, animacjami itd, co Was akurat interesuje: http://unitytravel.pl/index.php?c=merlinx
 

Sylwia Gostkowska

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Hej, ja polecam hotele z aqua parkiem, my byłysmy z siostra i jej dzieciakami i ani razu nie usłyszałyśmy: nudzi nam się, byłyśmy w jungle aqua park w Hurghadzie, cudowne 2 tygodnie w przystępnej cenie z biurem Alfa Star
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Każdy ma jakieś tam oczekiwania, a możliwości sprawdzenia, choćby w internecie są duże. Poszukaj ofert i dostosuj je do swoich wymagań, również finansowych. Fajnie jest np. w Ustce czy Łebie. Nieźle w Kołobrzegu czy w okolicach. Hel też ma swoje uroki. Pewnie wiele miejsc jeszcze by się znalazło. Jedyne czego pewnego nie ma nad naszym morzem to pogoda. Stąd przy wyborze weź pod uwagę możliwości spędzania czasu właśnie podczas deszczu, by dzieciak się nie nudził ( jakieś zwiedzanie, wyjazdy, basen, zoo itd.)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Ofert jest wszędzie multum po prostu. Jest w czym wybierać, tylko prawda jest taka, że im się ma większy wybór, tym ciężej jest go dokonać.
 

malaczarna189

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
ostatnio tez sie nad tym zastanawialam, bo w tym roku wyjatkowo mam do zabrania ze soba dwoje dzieciakow- 3latka i 10-latka. przeszukiwalam skrupulatnie biura podrozy w poszukiwaniu takiego, ktore pozwoli zabrac nam dzieciaki po jak najmniejszych kosztach, az trafilismy na funclub i z nimi wlasnie jedziemy. Maja duze i fajne znizki dla maluchow i dzieciakow- nawet moj 10letni siostrzeniec zalapie sie na znizke. Jesli chodzi o ceny standardowe tez naprawde zadowalajacy poziom:D
 

andrzejpalicz

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wybrałem się ze znajomymi „w ciemno” na wczasy. Szukalismy kwatery a wynajęliśmy przyczepy na polu namiotowym Lazurowe w Chłapowie i zaoszczędziliśmy troche pieniędzy. Polecam oceniam bardzo pozytywnie.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Ja wybieram się na majowy weekend z Unity Line, najpierw promem do Ystadt a potem już kilkudniowa wycieczka autokarowa, my wybraliśmy Kopenhagę i Park rozrywki Bakken bo mamy zamiar zaszaleć bo niestety nie zanosi sie na dłuższy urlop wiec to co będziemy mieć trzeba wykorzystać na maxa :D http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/wycieczki_do_skandynawii/kopenhaga-i-park-rozrywki-bakken
 

Joluska

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cześć wszytskim,

ja w tamtym roku byłam z rodzinką w apartamencie http://www.edom.pl/apartamenty/426887/studio-retro-komfortowy-apartament-wakacyjny-300m-od-strand-miedzyzdroje-miedzyzdroje-pomorze-zachodnie-polska/
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem jednym z lepszych miejsc na spędzenie rodzinnych wakacji jest nasze polskie morze. Można pospacerować po plaży, budować zamki z piasku. Pięknie jest np. w Jastrzębiej Górze, tam też jest hotel Primavara, który jest idealny na rodzinne wakacje. Gry zabawy dla dzieci, żeby się nie nudziły no i też rodzice będą mogli odpocząć od swoich pociech, chociaż na chwilkę.
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Według mnie warto jechać nad polskie morze. W zeszłym roku byliśmy w Łebie i był to wyjątkowo udany pobyt. Nocleg udało się nam znaleźc na tej stronie: łeba noclegi
 

nadmorzemdom.pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
PLEŚNA koło Ustronia Morskiego to idealny wybór :) Nie ma sklepików i zapachu frytek na starym oleju :)
To RAJ na ziemi, szczególnie dla dzieci :)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Rozważałam polskie morze, ale jednak wybrałam zagranicę. Przynajmniej pogoda pewna i zawsze to coś nowego...
 

sabratamia

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że jest mnóstwo miejsc fajnych i nadających się na odpoczynek z dzieckiem i te miejsca nie koniecznie się znajdują w Polsce. Byliśmy z pierwszym dzieckiem nad Bałtykiem i była to totalna porażka- z 14 dni 10 padał deszcz i było zimno. A nas nie stac na to, żeby co roku ryzykować i sprawdzać czy znów będziemy mieli pechową pogodę czy może będziemy mieli szczęście. Od 6 lat jeździmy tylko za granicę i cenowo nie jest to jakaś wielka różnica- dopłacamy za pewną, super dobrą pogodę ;-) Rezerwujemy sobie przez internet jakiś fajny apartament ( np.na Wakacyjnywynajem.pl, lub na only-apartments)- jest sporo ofert,w różnych cenach,róznych miejscach, i właściwie dla każdej liczby osób. Wsiadamy do samochodu i ruszamy - przeważnie jeździmy w trzy rodziny... Zawsze jest super!!! Mamy luz na miejscu- samochód daje nam swobodę w zwiedzaniu, jemy co chcemy, robimy to na co mamy ochotę, a nie to co ktoś nam zaplanował... tak właśnie powinny wyglądać wakacje ;-)!!
 
Do góry