Diss Na Magika

Status
Zamknięty.

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Siemka!!

Słyszeliście może piosenkę Sadliego ,,Moje rymy'' ??

Nieźle dissuje tam śp.Magika, i ogolnie całą paktofonikę.. Potem jeszcze Elda i Gurala..

Co o tym sądzicie?

Rymy może ma dobre, ale nie podoba mi się ten diss, szczególnie na Magika(troche nie na miejscu) no i na Elda, który jest w czołówce wg mnie najlepszych raperów.

Kto nie słyszał przytocze fragmenty z tej piosenki:

,,Nie jestem bogiemWasz idol też nie był bogiem- od kiedy to bogowie skacza nacpani z okien?
Zabijam wzrokiem takich jak on, słaba psychika,rymy bez sensu gdzie tu logika''

,,Paktofonika ulotka fotka plotka[... ]A ja wam powiem miasto nigdy nie bedzie wasze[..]''

,,Eldo, jeden osiem coś tam :cenzura: parter chuja warte teksty ''


I jak ?? Piszcie co o tym myślicie.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
obrzuć jakiś serwer tym kawałkiem a zaś na potem daj no tu linka
to powiem
ale z tekstów jak przeczytałem to mi sie przynajmniej z deczka ciśnienie podniosło
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
piosenki nie słyszałam bo se serwery są zajęte
ale gdzieś tam już dzisiaj pisałam że diss ma na celu wytknięciu negatywnych cech przeciwnika... więc ten ziomek przyczepił się tego że Magik zażywał narko, ale jednak diss na Magika był nie na miejscu.
Jakby nie było to Magik był :cenzura:m raperem i nalezy mu się szacunek za to co robił dla polskiej muzyki.
a tak btw to mysle że ten Sadil czy jak sie tam chłopak wabi to próbuje przyciagnąć ludzi kontrowersyjnymi tekstami, sobie skandal tworzy, chce pozyskać słuchaczy tak jak WdoWa kawałkiem
" Hullahallachujalalaallahelo "
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Każdy ma prawo do dissu i jak by autor tego kawałka zobaczył co wy piszecie to by nieźle się uśmiał. Troche dystansu a i ja też uważam ,że Magik nigdy nie był Bogiem dla siebie i dla mnie ;)
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Niby każdy ma prawo, ale jak dissowac to chociaż trochę na poziomie... Bo co to za diss na kogoś kto nie żyje i nie ma sznasy mu odpowiedzieć ?
Ja wcale nie twierdze że Magik był Bogiem, bo nie był, to chyba raczej była taka metafora, chyab normalne...
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Aha czyli jak ktoś umrze to jest świętą krówką i nie wolno go ruszać ? Oh ah przepraszam nie chciałem nic o nim mówić, jeszcze raz przepraszam...

Geez pomyśl czasem...
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
zarowno cale Pfk jak i Eldo zjada Sadliego technicznie w ogole nie ta liga wiec tym dissem tylko się osmieszył a ten diss został nagrany kilka lat temu o wersach na Magika nawet nie ma co się wypowiadac
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
pff, dla mnie to zagranie pod publike zeby tylko zdobyc sławe - najprosciej jest wyskoczyc do najlepszych - wtedy robi sie duzo szumu wokol siebie.
 

kaczul

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
BeeLCeHa
Zgadzam się z tymi ktorzy mówią ze diss na Ś.P Magika był nie na miejscu, to tak jak by skopać lezącego... Jak by nie Magik PFK Eldo i inni to tamten lamer nie wiedział by nawet co to Hip-Hop. Wogóle zenada...
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Najlepiej ten "diss" skomentuje fragment kawalka Dizkret&Praktik - Dekalog.

Piąty punkt weź nagraj kawałek,
Na kogoś znanego by zabrać mu chwałę,
Gwarantowane, że twój czas nadejdzie,
pomyśl - będzie o tym huczał internet
 

krzysioPL

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Diss jak diss, apropos textu na magika to co, ani on go tam nie sklal nie zwymyslal tylko poweidzila to co uwaza ze nie jest bogiem, az e byl cpunem ktoremu sie we lbie popieprzyl* i z tego ze mu sie po:cenzura:al* we lbie wyskoczyl okna to juz nie moja wina, i w koncu uciekl przed wojskiem, do ktorego tak bardoz nie chcial trafic :/ Diss jak diss a paktofonka to dla mnie dno :/ nie lubie ich jak dla mnie to mieli tylko jeden fajny kawalek "chwile ulotne" czy "ulorne chwile" jakos tak, apropos to gdyby nie Liroy to nawet ten magik Eldo i im podobne by nie wiedzieli co to jest HH, wiec nie pameitam kto tam o tym pisal lae nich wroci pamiecoa do tamtych czasow, albo lepie niech poczyta bo pewnei wtedy jeszcze mamusi cycuszka ssal. kawalek jak kawelek, robicie z tego kolesia co to spiewal jakiegos typa ktory che sie tylko dorobic, a moze on ich nie lubil wiec sobie zaspiewal, a wy tego nie przezywajcie tak, on nagral Dissa oni apewne mu odpoweidizeli, a jak nie to ktos keidys mu odpowie. tak to jzu jest to wszytko do niego wroci nie teraz to pozneij ale wroci, a kolo co zalozyl ten temat to dal mnie typowe dziecko neo, ktorego cos zabolalo i musi o tym wszytkim na okolo poweidizec:/ Dziecinada, nie podoba ci sie nie sluchaj i po sprawie.
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Dla mnie jest po prostu bez sensu zeby zjeżdżać Magika ktory nie zyje. No sorry ja takiego czegoś nie trawię. A K44 z tego co wiem wykształcił w Polsce gatunek psycho rapu, więc też trochę szacunku. W ogóle chodzi mi o to że koleś chcial zrobć suzm wokół siebie, bo zjezdża że teksty kalibra sa bez sensu, ale czy on aż tak dobrze pisze? Czasem trzeba się zastanowić nad tym co się mowi. Wiadomo o gustach sie nie dyskutuje, ale moim zdaniem to takie gadanie jest bez sensu. Gdyby Liroy zdissował Paktofonikę mniej by mnie to oburzyło, bo tak czy owak mimo że niezby lubię Liroya to jakiś szacunek do niego mam za to co zrobił. Natomiats najbardziej denerwuje mnie to że zdissował go po jego smierci...Nie miał wczesniej odwagi? Zresztą dla mnie to jest totalnie nie na miejscu i tylke. Zdania nie zmienię.
A tak poza tym KrzysioPL nie pisz w poście, że jakiś KOLO zalożyl ten temat bo tak się składa że jestem dziewczyną. A i czemu nie moge napisać swojego zdania na ten temat? Właśnie to mnie zabolało, i chcę o tym napisac i zapytać co inni o tym sądzą. Nie rozumiem co Ci w tym nie pasuje.
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Zgadzam się z tymi ktorzy mówią ze diss na Ś.P Magika był nie na miejscu, to tak jak by skopać lezącego... Jak by nie Magik PFK Eldo i inni to tamten lamer nie wiedział by nawet co to Hip-Hop. Wogóle zenada...

Zgadzam sie z tym. Nie powinno sie dissować zmarłego.
Gościu chce koło siebie szumu narobić.

Zróbcie hałas dla MAGIKA!!!!!!!!!!
 

Edytka;)

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dla mnie diss na magika jest definitywnie nie na miejscu. Jakby nie patrzeć Ś.p Magik zrobił coś pięknego dla Polskiego hip-hopu, a jak ktoś wyżej już zauważył, razem z k44 był prowodyrem psycho rapu. Nawt dziś, już dość długo po jego tragicznej śmierci jest niewielu mC w Polsce, którzy dorównywaliby Magikowi talentem... Apropos "dissującego"... jeżeli ktos tworzy muzykę opierającą sie glownie na jechaniu po innych... to w tym momencie jest dla mnie g*wno a nie muzyka, w taki sposób kariery nie zrobisz... jakby nie patrzeć po wielkich osobach sie nie jedzie, a Ś.P magik należy bez wątpienia do tych wielkich... i właśnie - dlaczego ten diss nie powstał za życia Magika tylko dopiero po jego śmierci? jak dla mnie to niezbyt fair bo nie ma nawet szans na odpowiedź.. hmmm jeżeli Sadli nagrałby to za życia Magika to pewnie byłby to jeden z jego ostatnich utworów...

wieczny respekt dla wielkich ludzi - Magik na zawsze będziesz w głowach milionów...

szacunek dla ludzi którzy myślą tak jak ja.
 

MaZa

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem ten diss był tym czym są wg mnie dissy czyli zyskaniem sławy, a nawet jakby ten chłopak zdobył sławę w co wątpię to nikt by go szacunkiem nie darzył za to co zrobił. Zgadzam się z tym że Mag był ćpunem i jeszcze ta schizofrenia ale nikt nie powie mi że jego wkład w Polski HH nie był znaczący. Zgadzam się również z opinią że Liroy też należał do prekursorów Polskiego HH ale nie wiem czy nawet Liroy by wiedział co to jest gdyby nie Bogna Świątkowska, a K44 był jednym z pierwszych polskich zespołów HH wśród 1kHz czy SA Prize. Mam jeszcze małą sprawę w piosence "Jestem Bogiem" Paktofoniki nie chodziło o to że ich trójka jest boska czy coś podobnego ale chodziło o własne znaczenie o podwyższenie własnego JA, a nie o status boski. Poza tym dissować kogoś zmarłego jest dla mnie debilizmem, nie dlatego że tak nie wolno czy coś podobnego ale chodzi o to że jak ta osoba mi Ci odpowiedzieć, więc zgadzam się z Kaczulem mówiącym o kopaniu leżącego. Więc wszyscy broniący tego ziomka co napisał ten diss czemui wy nie zaczniecie dissować np. 2Paca czy nawet Jana Pawła 2, bo przecież każdemu wolno nie ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry