Sprzedam gotowe prezentacje maturalne lub napiszę nową.

Status
Zamknięty.

crysaliska

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam!

Mam do sprzedania kilka gotowych prezentacji maturalnych. Wszystkie pisałam samodzielnie (na zlecenie), zostały ocenione w przedziale 19-20pkt. Każda praca zawiera literaturę podmiotu, literaturę przedmiotu, plan ramowy, rozwinięcie teamatu oraz jeśli zostały użyte - karty cytatów, reprodukcje obrazów. Jeżeli będę dysponowała dodatkowo prześlę wykorzystaną literaturę (pliki .pdf. lub .doc).

Tematy:
1. Ballada jako gatunek literacki. Przedstaw jej cechy i ewolucje na wybranych utworach polskich pisarzy.
2. Ludzie godni i nikczemni. Scharakteryzuj postawy bohaterów literackich, odwołując się do wybranych utworów.
3. Twórcza i destrukcyjna siła miłości w życiu człowieka. Omów na wybranych przykładach bohaterów literackich.
4. Różne kreacje władców w literaturze. Omów na wybranych przykładach.
5. Wizje sądu ostatecznego w literaturze i sztuce. Omów na wybranych przykładach.
6. Romantyczna a pozytywistyczna koncepcja patriotyzmu. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych przez siebie utworów literatury polskiej.

Cena gotowej pracy to 30zł.

Jeżeli potrzebujesz pracy na inny temat, chętnie ją napiszę. Czas pisania to około 7 dni, oczywiście mogę również napisać w trypie ekspresowym 2-3 dni :) Cena pracy pisanej na zamówienie to 60zł.

Każdą cenę można negocjować!

Jeżeli praca będzie wymagała poprawek (bo np. polonista będzie miał inną "wizję" tematu), postaram się zrobić je jak najszybciej - bez dodatkowych opłat.

Kontakt: crysaliska@wp.pl
 

katarzynatog

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej! mam super prezentację maturalną z cytatami, ramowym planem prezentacji (konspektem) oraz bibliografią, pisaną przez jednego z pierwszych i najlepszych egzaminatorów w moim mieście. Temat: „MOTYW SNU I JEGO FUNKCJE. PRZEDSTAW ZAGADNIENIE, ANALIZUJĄC WYBRANE DZIEŁA LITERACKIE.” Jeśli jesteś zainteresowany/a kupnem pisz na katarzynatog@wp.pl W tej prezentacji zostały wykorzystane teksty (przemyślne, z każdej epoki):
1) Sen faraona z Biblii
2) Mit o Edypie
3) Tren XIX i fraszka „Do Snu” Kochanowskiego
4) Makbet
5) Zbrodnia i Kara
6) Sklepy Cynamonowe Schulz’a
SZCZERZE POLECAM !!!
Cena standardowo 50zł – nigdzie nie dostaniesz w tej cenie dobrej, przemyślanej i kompletnej pracy.
Prezentacja z 2011r.
katarzynatog@wp.pl
 

matura2012-1992

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!
Mam do sprzedania prezentację maturalną na temat "Różne postawy człowieka wobec cierpienia. Dokonaj analizy wybranych przykładów literackich". Praca zawiera literaturę przedmiotu i literaturę podmiotu. Na maturze otrzymałam za nią maksymalną ilość punktów (20). Praca zajęła mi niecałe 5 stron, ale można ją również skrócić. Cena 40 zł (do negocjacji). Prezentacja z 2011 r.
Kontakt: matura2012-1992@o2.pl
 

daniellpok

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Oferuję się do pisania prac maturalnych na każdy temat.
Od kilku lat piszę prace i każdy kto u mnie zamówił taką pracę przesyła mi później informacje że ustną maturę zdał.
Piszę prace na każdy temat z pełną bibliografią, planem prezentacji i za dopłatą dodaje również prezentacje multimedialną (jeśli temat na to pozwala) czy zdjęcia.
Dodaję również przykładowe pytania egzaminacyjne.
Każda praca jest unikatowa i pisana indywidualnie także masz pewność że nikt inny nie bedzie miał takiej samej i nie będziesz posądzony o plagiat.
Więcej informacji lpok@o2.pl lub gg: 44619897
 

dorotamatura

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Oferuję napisanie prezentacji maturalnej od podstaw. W skład prezentacji wchodzi konspekt zawierający plan ramowy i bibliografię (literatura podmiotu i przedmiotu), karta cytatów, materiały dodatkowe oraz sama treść pracy. Mam sześć lat doświadczenia. Zapraszam serdecznie.

e-mail: praca-mat@wp.pl
gg: 38026317
 
K

kasjopeja5

Guest
Piszę prace maturalne tanio i ekspresowo.
Witam, jestem studentką 4 roku polonistyki, posiadam doświadczenie w pisaniu prezentacji maturalnych, wszystkie które stworzyłam na przestrzeni 3 lat zostały ocenione wzorowo przez komisje egzaminacyjne.
Prezentacje posiadają:
- Bibliografię
- Konspekt
- Pracę
Po napisaniu prace wysyłam jej połowę do weryfikacji klientowi.
Cena za napisanie pracy to 90 zł
Gwarantuje dobry kontakt i ekspresowe działanie
Oto kontakt kubislawa@wp.pl , gg: 6415879

Posiadam również gotowe tematy Cena za gotowy temat to 45 zł

1. Motyw dziecka w literaturze i sztuce.
2. Pieniądz- źródło szczęścia czy demoralizacji człowieka?
Rozwiąż problem, analizując celowo dobrane utwory literackie
4. Omów środki językowe i ich funkcje we współczesnych tekstach kabaretowych
5. Codzienność i odświętność szlachecka w literaturze XVI i XVII wieku . Rozważ temat przywołując wybrane
Przykłady
6. Filmy Andrzeja Wajdy jako interpretacje dzieł literatury polskiej. Omów wybrane przykłady.”
7. Pieniądz- źródło szczęścia czy demoralizacji człowieka?
Rozwiąż problem, analizując celowo dobrane utwory literackie.
8. Rycerz w literaturze średniowiecznej i współczesnej. Przedstaw temat analizując wybrane utwory
9. Motyw syna marnotrawnego w literaturze i malarstwie
10. Postawa Prometejska w wybranych utworach literackich. Dokonaj analizy materiału rzeczowego.
11. Literackie spojrzenie na polską wieś.
12. Dekadenckie nastroje i postawy w literaturze
Młodej Polski. Scharakteryzuj je na podstawie dowolnie wybranych utworów
13. Motyw apokalipsy w literaturze
14. Motyw Boga
15. Motyw szaleństwa
16. Wojna i okupacja
17. Kobieta Boroku i Renesansu
18. Motyw końca świata
19. Motyw zdrady małżeńskiej
20. Motyw animalistyczny w literaturze
21. Impresjonizm w literaturze i sztuce
22. Zdrada kochanków w literaturze
23. Impresjonizm w literaturze i sztuce
24. Motyw Uzależnienia
25. Motyw animalistyczny
26. Rola dedykacji w literaturze
27. Bohater literacki i jego filmowe wcielenie
28. Motyw pracy


Cena za gotowy temat to 45 zł
Piszcie na adres kubislawa@wp.pl , gg; 6415879 ( niewidoczny )
 

carolaajn

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania prace maturalna z języka polskiego motyw winy i kary przedstaw różne sposoby jego funkcjonowania w literaturze.
Cena 60zł. Książki które nalezy znac do pracy do Makbet, Balladyna, Ballada Adama Mickiewicza Lilie oraz Zbrodnia i Kara, praca jest dosc łatwa, uzyskałam z niej 90%.
Do tego bibliografia, plan ramowy, oraz przykładowe pytania jakie moga sie pojawic.
w razie pytan prosze o kontakt: karolina.mandat@gmail.com
 

Spike1992

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam.
Jestem w posiadaniu pracy maturalnej na temat:
Scharakteryzuj i porównaj trzech dowolnych bohaterów romantycznych.

Praca zgodna jest także z tematami:
* Bohater romantyczny – omów jego biografię i przemiany na podstawie wybranych przykładów z literatury polskiej.
* Przemiany bohatera literackiego. Omów problem na wybranych przykładach z literatury polskiej i obcej.
* Cechy bohatera romantycznego. Scharakteryzuj na wybranych przykładach utworów literackich.
I innych związanych z charakterystyką bohatera romantycznego.

Osobiście ją przygotowywałem, a na egzaminie otrzymałem z niej 90%.

Praca zawiera gotową wypowiedź, plan ramowy, jak i bibliografie.

Koszt to JEDYNIE 50zł.

gg 4546429
e-mail: renegat1992@wp.pl

ODPOWIADAM OD kilku minut do MAXIMUM 24godzin.
 

321nati

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Sprzedam pracę maturalną: "Maska, gest, poza - przedstaw sposoby kreowania bohaterów literackich wybranych dzieł, którzy próbują ukryć swoją osobowość" wraz z konspektem. Praca jest pisana czcionką 12 na 5,5 strony.

Kontakt: 321nati@wp.pl
 

mgielka111

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam 2 nowe prace maturalne - nigdzie nie cytowane. Panie zamówiły sobie prezentacje, zaś po wysłaniu bibliografii i planu ramowego kontakt zanikł. [SIZE=12pt]Owa prezentacja zawiera: pracę pisemną, plan ramowy, pełną bibliografię z podziałem na literaturę podmiotu i przedmiotu i szczegółową informacją o podręcznikach oraz propozycje dodatkowych materiałów, które wzbogacają wystąpienie przed komisją: w tym przypadku cytaty. [/SIZE][SIZE=12pt]Jako aktywna nauczycielka znam kryteria oceny pracy maturalnej i wiem jak ważny w życiu jest egzamin dojrzałości. Prace są autorskie (oparte na podstawie naukowych książek oraz opracowań tematycznych, pochodzących z miejskiej bądź pedagogicznej biblioteki). Prace nie są kopiowane z internetu Do pracy dołączam zestaw pytań, które mogą pojawić się na egzaminie i pozwolą każdemu przyswoić sobie sens całej pracy. Cena za prezentację 35-40zł do negocjacji.[/SIZE]
Tematy prac:
1. Omów sposoby uzycia gwary ludowej w utworach artystycznych:
I. Literatura podmiotu:
[SIZE=12pt]1. Ligoń Stanisław, Dioboł sie łożenił [w:] Bery i bojki śląskie, Poznań: Vesper 2009, s. 33.[/SIZE]
2. Reymont Władysław, Tom Jesień [w:] Chłopi, Kraków: Universitas 1999, s.156
3. [SIZE=12pt]Przerwa – Tetmajer Kazimierz, O Wójtowej Marynie [w:] Na Skalnym Podhalu, Kraków: Wydawnictwo Literackie 1976, s. 45[/SIZE]

[SIZE=12pt]2. Pokrzepienie serc i rozdrapywanie ran polskich - omów owe tendencje w literaturze polskiej.[/SIZE]
I. Literatura podmiotu:
1. Mickiewicz Adam, Pan Tadeusz, Warszawa: Czytelnik 1988, ISBN 83-07-01377-1
2. Sienkiewicz Henryk, Potop, Kraków: Zielona Sowa 2009, ISBN 9788376234137
3. Słowacki Juliusz, Grób Agamemnona [w:] Wiersze i poematy, Warszawa: PIW 19876, ISBN (brak)
4. Żeromski Stefan, Przedwiośnie, Warszawa: Czytelnik 1953, ISBN 83-06-03068-6

Kontakt: 4423754 Katarzyna
 
Status
Zamknięty.
Do góry