Filmy jakie was pokonały

NienakrytaOrka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Często gdy coś oglądamy mówimy sobie ,,nie będę płakać'',albo ,,nigdy się do tego kiczu nie przekonam''. Jednak z upływem czasu zaczynamy płakać, lub film kompletnie podbija nasze serce.Ostatnio przekonałam tak się do filmu pt,,Przypadek Harolda Cricka''(Stranger Than Fiction),który polecam :tongue: A wy mieliście już takie przypadki?Jeśli tak to co to był za film,serial?
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
The Fountain - Jak ktoś nie uroni na tym filmie ani łzy = nie ma duszy :ninja2:

Byłem w kinie i wymiękli nawet najwięksi twardziele :tongue:
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
"W pogoni za szczęściem". Świetna rola Willa Smitha. Co ciekawe wystąpił w tym filmie z synkiem.Wzruszający...
 

natasza.sza

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Władca Pierścieni - byłam pewna, że mi się nie spodoba, a byłam zachwycona :D
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Filmem, a właściwie serialem, który wygrywa ze mną już od kilku lat jest... Twin Peaks ;) Zabierałam się do niego kilka razy (słyszałam o nim tyle dobrych opinii, że chciałam sama ocenić), ale zawsze rezygnowałam. I nie dlatego, że jest wg mnie kiepski czy coś, tylko najzwyczajniej w świecie się go boję ;) W efekcie jak tylko zaczynam oglądać, to wiem, że będzie coś czego się wystraszę i siedzę w takim napięciu, że moje nerwy tego nie wytrzymują ;) No cóż... jestem tchórz i tyle ;)
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Pearl Harbor.
Włączyłem tylko dlatego, że muzykę robił Hans Zimmer a film po prostu mnie wgniótł w fotel. Efekty specjalne, muzyka, i ostatnia scena genialne !!
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
"Miasto Aniołów" - to był film, do którego podeszłam z dużym dystansem, jednak okazało się, że to piękna, wzruszajaca historia :)
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
Jeśli chodzi o płacz to:

Strasznie głośno, niesamowicie blisko.
Boy A
Imperium słońca.

Te trzy są na szczycie rozczulania, a to dziwne bo po Mufasie nie płakałem więc nie jestem łatwy do wzruszenia :p
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Król Lew ale to dawno temu, teraz to tylko nostalgia. Siedem Dusz - mówta co chceta, że niby przewidywalny, że ckliwy. Ja się tam w ogóle nie spodziewałem tego zakończenia i nawet mi się trochę oczy wilgotne zrobiły, zwykle jak jest smutno to po prostu mam banana jak debil.
 
Do góry