Sklep mięsny w Warszawie

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
no to wiesz... zależy w jakiej dzielnicy:) polecam mięsko na niektórych stoiskach na Wolumenie.
 

margolia

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
zobacz sobie na stronę befsztyk.pl. To dobry sklep mięsny na Puławkskiej, jeden z lepszych tak na prawdę w warszawie. może to ci cosik pomoze.
 

alekx

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja się mogę tylko podpisać Befsztykiem na Puławskiej, jeśli idzie o wędliny i mięso, najlepszy moim zdaniem. Szczególnie jeśli chodzi o dziczyznę, steki i kiełbasy/kabanosy, rewelacja.
 

Serteeek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej, odświeżam wątek, polecacie ten sklepik na Puławskiej, w którym on jest miejscu bo Puławska dość długa jest, podpowiedzcie proszę!
 

alekx

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Befsztyk jest zaraz przy skrzyżowaniu Puławskiej z Domaniewską, kawałek dalej od stacji metra Wilanowska w stronę centrum :)
 

Serteeek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dzieki wielkie za podpowiedź, wybiorę się tam może jutro już, kupowałeś u nich mięso na steki? mają jakiś większy wybór i czy trzeba wczesniej zamawiać jakoś?
 

alekx

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Serteeek napisał:
Dzieki wielkie za podpowiedź, wybiorę się tam może jutro już, kupowałeś u nich mięso na steki? mają jakiś większy wybór i czy trzeba wczesniej zamawiać jakoś?
Kupowałem, możesz dostać większość mięs od ręki na miejscu bez zamawiania, czasem trzeba poczekać na przygotowanie mięsa bo oni obrabiają mięso na miejscu w sklepie, także zawsze jest na świeżo wszystko, albo zamów przez stronę z odbiorem w sklepie np. dzień/dwa później.
 

Serteeek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ooo, to fajna opcja jak obrabiają na miejscu, dzięki po 100-kroć raz jeszcze, postaram się na dniach do nich zajrzeć chyba po prostu bo będę w okolicy i tyle, a jak nie no to najwyżej zamówię przez stronę.
 

alekx

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Spoko nie ma problemu, jak przetestujesz u nich mięso na steki to daj znać jaki gatunek i jak oceniasz.
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja zregzygnowałam z kupowania w zwykłych spożywczakach już dawno i przerzuciłam się na internetowe hipermarkety, trza iść z duchem czasu ;) Jak na razie zamawiam z Frisco, za każdym razem co raz większe zakupy i mieso też - łądne świerze i mam pewność że z legalnego źródła
 

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
amellia33 napisał:
Ja zregzygnowałam z kupowania w zwykłych spożywczakach już dawno i przerzuciłam się na internetowe hipermarkety, trza iść z duchem czasu ;) Jak na razie zamawiam z Frisco, za każdym razem co raz większe zakupy i mieso też - łądne świerze i mam pewność że z legalnego źródła
Ja muszę mimo wszystko zobaczyć wędlinę i najlepiej jeszcze ją powąchać zanim wezmę ją do domu;p
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja też kupuje w Befsztyku na Puławskiej. To chyba jeden z niewielu sklepów, w którym można kupić wędlinę, która się nie zepsuje. Ostatnio kupiłam wyroby firmy Kiszeczka. Sopocka, ładnie wyglądała, bez żyłek i chudziutka.
 

alekx

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Popieram, też próbowałem i są świetne, zdecydowanie polecam tez spróbować w befsztyku gęsi owsianej i indyka z eko hodowli, świetnie mięso.
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
A jakieś mięso od kiszeczki zamawialiście? Słyszałam, że w tym sklepie na puławskiej mozna kupic cos ich wyrobów.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Dziwny temat :D ale też polecę coś od siebie :) Ja bardzo lubię jarmarki regionalne, które cyklicznie odbywają się w centrum handlowym blue city. Zawsze na nich kupuję pyszne swojskie wędliny. Obecnie jest jarmark bożonarodzeniowy, na którym zrobiłam zapasy na święta, a jutro skoczę jeszcze po świeże pieczywo i ciasta :) .
 
V

Vaffik

Guest
Ja też dorzucę. Temat stary ale jary. Na ul.Handlowej jest supersam. A raczej na końcu ulicy Kuflewskiej od Radzymińskiej. Łatwo znaleźć jadąc Handlową ( u góry marketu jest wielkie Fitnes, widać z daleka). W supersamie na tyłach jest mięsny. Tanizna po pachy! Szynki 13-18zł. Sery 8-13zł. Często promocje. Zawsze kupuję tam wędliny na 100zł tygodniowo. Wychodzę z konkretną siatą. Warto.
 
Do góry