Jestem w okropnym stanie i błagam o pomoc

Sylcia136

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jestem załamana. Istnieje pewny chłopak, w którym kocham się od bardzo dawna, a nawet od kiedy tylko pamiętam. Kiedyś, tzn. 3 lata temu byliśmy ze sobą, ale to był krótki czas. Teraz jesteśmy oboje w klasie maturalnej i niby jesteśmy przyjaciółmi, ale ja nie potrafię o nim mysleć tylko w ten sposób. Jestem pewna, że go kocham, natomiast on.. chyba nie. Nie mogę się nawet od niego odizolować, bo mieszkamy blisko siebie, mamy wspólnych znajomych i chodzimy do tej samej szkoły. W obecnej chwili nie jestem z nikim, a on jest. Jednak zastanawia mnie jego zachowanie, poniewaz daje mi trochę do myślenia. Jak np. widzę go, gdy idzie ze swą Moniką, to wyraźnie zauważam jego zdenerwowanie, patrzy sie na mnie i ma taki dziwny wyraz twarzy, dopiero jak sie do niego usmiechne, to on go odwzajemni. Zastanawiam sie czy to ma może jakieś znaczenie. Do tego dochodzi jeszcze jedno zdarzenie, które miało miejsce tydzien temu. Bylismy wszyscy na imprezie, a on oczywiscie ze swoja dziewczyna. Ale tak sie złozyło że jednak zatanczylismy razem i to nie był taki zwyczajny taniec. Objał mnie rekami w biodrach i tak przetanczylismy dwa kawałki. Wiem ze moze to troche głupio wyszła moja opowiesc, ale nie da sie w kilku zaniach opisac calej tej historii, a naprawde doszukuje sie juz wszelkich szczegółow. Bardzo prosze o pomoc i porady. Będę bardzo wdzieczna. :)))
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
jak Ci zależy to walcz i moze powiedz mu co jest grane tzn co masz w sercu dla niego :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Moim zdaniem nadinterpretujesz jego zachowanie. Chłopak nie byłby z inną gdyby w Tobie był zakochany i pewnie jak każdy lubi się podobać innym dziewczynom i cały czas prowokuje.
Proponuje zacząć normalnie żyć. Na razie nie dasz rady go na siłę unikać, ale możesz próbować czasami chodzić innymi ścieżkami. Za 4miesiące kończysz szkołę średnią i wasz kontakt się urwie.
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Moim zdaniem nadinterpretujesz jego zachowanie. Chłopak nie byłby z inną gdyby w Tobie był zakochany i pewnie jak każdy lubi się podobać innym dziewczynom i cały czas prowokuje.
Proponuje zacząć normalnie żyć. Na razie nie dasz rady go na siłę unikać, ale możesz próbować czasami chodzić innymi ścieżkami. Za 4miesiące kończysz szkołę średnią i wasz kontakt się urwie.



DAFAQQQQQ, takie smutne zakończenie?
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Ups, to było jak zimny kubeł wody wylany na moją twarz. Muszę zmienić swoje nastawienie do otaczającego mnie świata i w końcu wybić z głowy to zakończenie High School Musical 3. Jestem tak naiiiiiwnyyyy...
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
TAK tak, spróbuj odbić. Jeśli facet Ci ulegnie, i odstawi na bok swoją kobietę, zastanów się wtedy, czy później nie zrobi tego samego z Tobą.
 
Do góry