Seksowna bielizna

Status
Zamknięty.
N

natulka123

Guest
Witajcie. chcę sobie sprawić jakąś seksowną bieliznę, by mój luby aż się gotował na mój widok. Tylko nie wiem za bardzo czego szukać. Czy zwykłego zestawu stanik + majtki, czy może + stringi. A może lepsze są gorsety? Natomiast na allegro spotkałam się z całymi kostiumami, np. koszulka z jakimś wycięciem itp. Poradźcie mi coś :)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
To zależy od tego, co się Twojemu facetowi podoba ;) Ja bym wybrała jakiś seksowny kostium z wycięciem tu i tam :p
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
zależy co kto lubi. to nie musi od razu być wylewająca się nagość :)

mnie np. kręcą koszule nocne na cieniutkich ramiączkach - jak dla mnie to podkreślają delikatność kobiecego ciala. No allegro bym raczej nie szukał, w ogóle raczej nie w internecie tylko bardziej w sklepie stacjonarnym. Sama przecież też musisz się czuć w tym dobrze, nawet jeśli za chwilę to zostanie zdjęte :)
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
no a kiedys juz cos takiego stosowalas??? albo czy rozmawialas z facetem na te tematy co go podnieca.
wiesz musimy jakos w gust jego trafic :) ja np nie mma konkretnego gustu, ale chyba bardziej bede przepadal za koszulami nocnymi :p
 

kitel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Może zamiast bielizny od razu cały zestaw ^^, nigdy nie zapomnę gdy na urodziny moja narzeczona, weszła do pokoju przebrana za skąpo odzianą Stewardessę, dosłownie kocham takie urozmaicenia ;)
 
N

natulka123

Guest
Ja nie wiem co on najbardziej lubi. Nie chce tez mu sie pytac, chce zrobic niespodzianke. Wiem na pewno ze lubi jak zakladam jego koszule :) Na gołe ciało rzecz jasna, tak że widać całe nogi i dekolt
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
dam kilka mozliwosci bysmy okreslili w jakim kierunku pojdziemy
ten pierwszy i drugi powala :p
693_4_94x146.jpg

mistique_bielizna_55.jpg
image_227.jpg
R056-d3850f2.jpg
168766-1-1-0.jpg
 
N

natulka123

Guest
Ten czerwony jest bardzo ładny. Nawet nie myślałam o takich strojach, myślałam bardziej o typowej bieliźnie, ale to też mi się podoba :D
 

bukmacherka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że zestaw typu majtki+stanik choćby nie wiem jaki był śliczny to jakby nie było jest oklepany. Z doświadczenia też wiem, że faceci lubią zdecydowane, mocne kolory typu czerwony albo czarny. Radziłabym jakiś gorset albo komplecik z podwiązkami...mój facet takie uwielbia :nieaniol:
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
zalezy kto co lubi, co lubi towj facet natalia?????
mi ten czarny by mocno podniols cisnienie, jutro dam kolejne moze znajdziemy cos co bedzie idealnie pasowalo do twojego gustu
 

bukmacherka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja znając upodobanioa swojego faceta jestem przekonana , że na widok tego padł by trupemgorset.jpg
 

chimerka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Według mnie najseksowniejsze są wszelkiego rodzaju gorsety, podkreślają kształty, uwydatniają wszystko... Coś w tym stylu ;)
291_4_700x1050.jpg
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
mi nie pasuje ten rozowy kolor :p nie wiem czy by mnie to zwalilo z nog :p
swoja droga czy to jest wygodne dla kobiet??
 
N

natulka123

Guest
Mi ten biały się tak średnio podoba:/ ale ten różowy jest niezły. Owa-II nie mów, że gdyby dziewczyna się w takim pokazała to zacząłbyś fochać, że różowy. Pewnie od razu byś się na nią rzucił :D A powiedzcie mi drogie są takie kostiumy? I czy ciężko dobrać rozmiar, w sensie czy przez internet można zamówić, czy jednak potrzebny jest sklep stacjonarny? Na internecie bądź co bądź jest większy wybór, więc wolałabym tak zamawiać.....
 

chimerka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Mi ten biały się tak średnio podoba:/ ale ten różowy jest niezły. Owa-II nie mów, że gdyby dziewczyna się w takim pokazała to zacząłbyś fochać, że różowy. Pewnie od razu byś się na nią rzucił :D A powiedzcie mi drogie są takie kostiumy? I czy ciężko dobrać rozmiar, w sensie czy przez internet można zamówić, czy jednak potrzebny jest sklep stacjonarny? Na internecie bądź co bądź jest większy wybór, więc wolałabym tak zamawiać.....

Mi chodzi głównie o fason i zestaw, niż o kolor. Wiadomo że biały jest taki bardziej bieliźniany, coś czarnego w tym stylu wyglądałoby dużo drapieżniej ;)
Cena zależy od sklepu, często można upolować coś fajnego po naprawdę okazyjnej cenie. Ja zamawiam często przez internet bo tak jak napisałaś - dużo większy wybór i mogę mieć dokładnie to, co chcę a nie szukać podobnego. A jak nie trafisz z rozmiarem, to można wymienić ;)
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
ja tez zamawiam ciuchy przez neta
oczywiscie nie to co tutaj pokazuje :p ale trzeba uwazac bo nier raz musialem oddawac.
kobiety zawsze zle okreslaja rozmiar swojego biustu :p a potem nic nie pasuje

co do rozowego - nie mam kobiety by widziec jak by w tym wygladala
 

bukmacherka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o rozmiar to koniecznie trzeba zajrzeć w tabęlę rozmiarów tymbardziek, że każdy sklep internetowy ma swoją rozmiarówkę i często rozmiary w różnych sklepach są różne. Jeśli jakiś rozmiar ze sklepu "A" na nas pasuje to wcale nie jest powiedziane, że ten sam rozmiar ze sklepu "B" też będzie dobry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry