Studniówka - ważne pytania

rusalka1

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam pytanie. Za tydzień mam studniówkę, jednak chłopak z którym miałam iść wylądował w szpitalu. Wyszło tak, że nie mam kogo zaprosić, więc postanowiłam wziąć moją najlepszą przyjaciółkę. Wiem, że to będzie dziwnie wyglądało i że ludzie będą gadać, ale nie mam więcej kolegów, którzy by się nadawali i jestem pewna, że akurat z nią dobrze spędzę ten czas. Zastanawiałam się jednak jak w przypadku par dziewczyna-dziewczyna wygląda kwestia poloneza? Tańczy się wtedy czy nie? Jeśli tak, to czy nie jest to trochę bez sensu, że są dwie kobity w kieckach a jedna z nich musi odgrywać rolę faceta w tańcu? A może tego poloneza można sobie odpuścić?
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Czy wszyscy z Twojej klasy idą z osobą towarzyszącą? Jeśli nie, to może jest jakiś "wolny" kolega, z którym mogłabyś zatańczyć. Osobiście uważam za mało trafny pomysł, by tańczyć z dziewczyną, no ale to tylko moje zdanie. A jeśli nie ma kolegi, z którym mogłabyś zatańczyć i jeśli nie masz ochoty z koleżanką tańczyć to sobie to odpuść. Nikt Cię nie zmusi do tańczenia.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Dziewczyna nie może tańczyć z dziewczyną poloneza na studniówce. Znaczy, technicznie rzecz biorąc, może, ale wtedy obie powinny się liczyć z przysłowiowym opi*rdoleniem ze strony nauczycieli. Jeśli jednak chcesz iść z jakimś chłopakiem, to może brat, kuzyn? Albo powyższa opcja?
 

Amal

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
24
Punkty reakcji
2
Wiek
32
u mnie na studniówce było tak, że niektóre dziewczyny przyprowadzały jakiegoś chłopaka, który miał z nimi tylko zatańczyć, a po polonezie wracał do domu :p
 
Do góry