xpump

dominik181292

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
kielce
mam 19 lat cwicze poltorej roku chce przytyc mam 180 cm wzrostu i waze niecale 58 kg czy moge zazywac xpump prosze o opinie i wszystko na ten temat dzieki
 

dominik181292

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
kielce
to znaczy ze xpump nie dziala efektownie co polecasz . a slyszales moze o diecie jemy surowe jajka i popijamy mlekiem dodatkowo duzo cwiczen czy to dziala na przyrost masy?
 

dominik181292

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
kielce
ja duzo jem i nic nie pomaga w czym klopot ? co najlepiej jesc by jak najwiecej i najszybciej przytyc?
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Stejki jedz, wołowina jest świetna na przyrost masy, a do tego smaczna.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Z reguły na masie to jakies 6posiłków ale ty to chyba lepiej ogranicz do 4-5 posiłków ale wiekszych. Owoce warzywa w twoim przypadku jaknajbardziej, woda da efekt ale krótkotrwały :tongue:
Wodę pij jak masz chęć ogólnie to pij różne napoje tylko tych z aspartanem unikaj.
 

nakamilo99

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Najważniejsza jest dieta, ale jeśli koniecznie chcesz kupić suplementy to polecam zwykły monohydrat kreatyny i aminokwasy rozgałęzione BCAA
 

Capografit

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Xpumpa nie potrzebujesz.
Zrób sobie przykładową dietę z dużą ilością węglowodanów, zwłaszcza w pierwszych posiłkach i dołóż może Mutant Mass.
 

Capografit

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Chodzi Ci o xpump-a Hi Tec?
Spoko, możesz brać w końcu ćwiczysz już kawałek czasu.
Tylko pytanie, czy trening masz dobrze dobrany?
Mutant Mass to przedewszystkim węglowodany a Ty jesteś ektomorfikiem i patrząc na Twoją wagę potrzebujesz ich wiele.
Jeśli zgrasz Mutant Mass z jako taką dietą i odpowiednim treningiem, to efekt musi być murowany.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Nie, mutant mass to gainer a xpump przedtreningówka to jest duża różnica bo gainer to jest jakby jedzenie w proszku jako uzupełnienie diety natomiast xpump daje kopa przed treningiem ale bez diety efektów nie bedzie.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
niepotrzebnie się zapatrujesz tak bardzo na odżywki...ja bym wcale nie kierował się w odżywki, wolałbym to wrzucić to w dietę...dzięki temu jestem pewniejszy o przyrosty,a z gainerami to rożnie bywa,
 

dominik181292

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
kielce
hej mimo waszych  przeciwnych opinii na temat odżywek skonczylem niedawno zazywannie supli.
Zazywalem Vitalmax Whey Pro Gainer 1  przez 27 dni i creatrix 1350 przez 30 dni . byl trening 3 razy w tygodniu jak zwykle  jak najlepsze odzywianie  smak gainera nie pasowal ale dalo rade.  efekty zyskalem 4 kg. masy moze nieduzo ale jak dla mnie wystarczająco. dzieki za wszystkie wasze opinie !
 
Do góry