SWAT 4 oraz Syndykat !

Status
Zamknięty.

NoCompromise

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
116
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Obrzeża =)
Siemka.

Mam SWAT 4 angielska wersję, ale spolszczenie zainstalowane. Wersja gry to 1.0 czyli chyba patcha nie mam - sprawdziłem to gdy miałem grać przez neta i serwery z wersją gry 1.1 wyświetlały się na czerwono, a 1.0 - zielono.

SWAT 4 przeszedłem na spolszczeniu i teraz chcę pobrać Syndykat, ale mam problem - nie wiem czy pobrać polski czy angielski.

Dlaczego? A no dlatego, że SWATa mam angielskiego, ale MAM SPOLSZCZENIE. Nie wiem zatem która wersja Syndykatu mi pójdzie a szkoda mi tracić czas na pobieranie i sprawdzanie. Czy ktoś wie co z tym zrobić? Która wersja? :)

Z góry dzięki i pozdrawiam,
NoCompromise


PS - Mam angielską wersję SWAT 4 ze spolszczeniem oraz pobrałem Syndykat PL. Teraz jak chcę go zainstalować to nie mogę, bo albo jest zła wersja (pisze: valid version coś tam...) albo - jak zmienię z pol na eng - niezgodność językowa. I nie mogę nawet zainstalować patcha 1.1, bo raz właśnie język zły, a raz zła wersja. SWATa 4 mam dobrą, chodzi mi gra i wszystko pięknie. Co mam z tym zrobić, jak nie chce chodzić?
 

NoCompromise

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
116
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Obrzeża =)
PS Już zainstalowałem. Teraz jest problem, bo nie mam obrazu płyty, a przez daemona nie działa.

Pozostaje dlatego zrobienie cracka, ale szukam go już dłuuugo (do Syndykatu) i nie mogę znaleźć. Co trzeba scrackować, żeby chodził Syndykat? Właśnie Syndykat czy zwykły SWAT 4 do scrackowania?

No i skąd wziąć crack do Syndykatu?

Pozdrawiam i CZEKAM NA TE ODPOWIEDZI BO WIDZĘ, ŻE NIKT SIĘ NIE UDZIELA!
 

NoCompromise

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
116
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Obrzeża =)
Nie opłaca mi się wydawać 25zł żeby tylko pograć na dodatku, bo grę przeszedłem już 2 razy.

Po prostu nie wiedziałem jak cracka zgrać, teraz się dowiedziałem niedawno że muszę mieć zgodność językową między dwoma grami. Czyli SWAT 4 oraz Syndykat albo po polsku oba albo oba w jęz. angielskim.

Teraz mam wszystko w angielskim ale okazało się, że Syndykat to wersja trialowa na 1 godzinkę grania, bo potem wołają 20$...
Nigdzie znaleść tego nie mogę, dlatego proszę tutaj o pomoc. Nigdzie na forum nikt nie chce mi pomóc, nie wiem czemu :p
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Tutaj też nikt Ci nie pomoże, piratom nie pomagamy, musisz dalej googlować ;)
Zamykam temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry