Przedświętowisko / Konkurs #2 - WYNIKI

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Witam!
Kolejny nasz konkurs dobiega już końca. Jeszcze raz serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, którzy wzięli w nim udział. Wysłaliście naprawdę niesamowite zdjęcia! Każde było na swój sposób wyjątkowe i genialne!
Niestety, ale mogę przyznać nagrody tylko dla czterech autorów najlepszych zdjęć!

podium_835.jpg
1 miejsce - 40000 pF + ranga: Winner (ranga premium z unikalnym pucharem obok nicku) wędruje do naszego Pana Stomatologa! Serdeczne gratulacje! Z racji, że owy użytkownik posiada swoją unikalną rangę, to ranga Winner przeskoczy na drugie miejsce! Oto zwycięska fotografia:

post-210924-0-6377760ztl6a.jpg


2 miejsce - 20000 pF + ranga VIP Winner dla użytkowniczki Amber87! Gratulacje! :) Oto jej zdjęcie, które zajęło drugie miejsce:

92853923xbbhd.jpg

3 miejsce - 10000 pF + ranga VIP na okres 1 miesiąca dla użytkowniczki Malaru! Również gratulujemy! Oto buszująca po Forumowisku Mikołajka:

post-208914-0-8546650i6y0l.jpg


4 miejsce - 5000 pF dla użytkownika Fil.ip! Świetna robota!

10dtzwz.jpg

Punkty pF jak i ranga Zwycięzca zaraz zostaną przyznane dla zwycięzców. Na VIP'ów musicie poczekać aż do interwencji angela. :) Gratulację, dziękuję i do zobaczenia w kolejnych naszych konkursach!
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Gratuluje zwycięzcom.
Dzięki forumowisko za świetną zabawę na święta:)
Mam nadzieje, że więcej takich konkursów znajdzie się na forum;]
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
aaaaaaaaaaale się cieszę :D
No i Mayte ma rację: oby więcej takich konkursów.
a ja jupi jupi jeee! ;]
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Jak miło, dzięki ^_^ i moje gratulacje reszcie zwycięzców!


Tylko jeśli chodzi o pkt pf to Fray jest mały problem. Wchodząc w zakładkę ze swoimi punktami pojawia mi się

[#AS_L001] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, możesz użyć poniższego formularza.
A jeszcze do wczoraj było wszystko dobrze :niepewny:
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Sprawdziłem i wszystko powinno być ok. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Czy reszta zwycięzców też ma taki błąd?
Jeśli błąd będzie się powtarzał proponuję napisać za jakiś czas na admin@forumowisko.pl

Jeśli zaś na gwałt potrzebujesz informacji o ilości punktów, bądź też ostatnich transakcji punktowych - pw.
 
Do góry