romanse

iinnaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
poszukuję dobrych książek o miłości. takich wspaniałych, cudownych, przy których się płacze, no i niebanalnych. bohaterowie w wieku -25, o starszych nie lubię czytać :) polecajcie jak najwięcej! mile widziane coś w stylu "Bez przebaczenia" czy "Spotkamy się pod drzewem ombu"
 

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Polecam Ci książkę ''Ocean miłości'' N. Sparks. Czyta się ją jednym tchem. Setki razy już do niej wracałam, a i tak za każdym razem przy niej płacze:)
 

anaximander

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
31
Punkty reakcji
4
poszukuję dobrych książek o miłości. takich wspaniałych, cudownych, przy których się płacze, no i niebanalnych. bohaterowie w wieku -25, o starszych nie lubię czytać :) polecajcie jak najwięcej! mile widziane coś w stylu "Bez przebaczenia" czy "Spotkamy się pod drzewem ombu"

Spróbuj przebrnąć przez książkę, której tytuł znajduje się w mojej sygnaturce ;) Jeżeli się uda, to gratuluję samozaparcia :D
 

Anter

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam ''Piąta fala pożądania'' Moniki Nowickiej ! Koniecznie przeczytaj a mogę zapewnić, że będzie co wspominać jeszcze przez długi czas :)


Pozdrawiam serdecznie :)
 

Monika Migow

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Nie mam zwyczaju płakać przy książce ale może zainteresuje Cię książka (Nie) Doskonała dziewczyna Autor: Lucy-Anne Holmes

Aczkolwiek bohaterka ma 30 lat, może się skusisz :)
 
Do góry