Komputery cyklu

skribo

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja używam cyclotestu - to również komputer cyklu. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Używam od roku, żadnej wpadki nie było. I czuję się w końcu dobrze, nie to co po tabletkach
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
robienie ludzi na koła, nadaje się to TYLKO dla par chcących zajść w ciążę i to też nie, bo z tego co mi wiadomo kobieta może sama sprawdzać bez potrzeby kupowania takiego drogiego bajeru
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
robienie ludzi na koła, nadaje się to TYLKO dla par chcących zajść w ciążę i to też nie, bo z tego co mi wiadomo kobieta może sama sprawdzać bez potrzeby kupowania takiego drogiego bajeru

Skoro mozna tam okreslac DNI NIEPLODNE wiec nie TYLKO dla chcacych zajsc w ciaze tak ?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Jak dla mnie - robienie ludzi w balona. No i ta funkcja:
Możliwość przekształcenia w Baby-Comp
:D
Chyba samo mówi za siebie :D
Cykl jest cyklem - to natura,a nie prosty mechanizm.
Poza tym jak można "Dokładnie wyznaczać dni płodne" za pomocą pomiaru temperatury pod językiem? :D

Czy produkcja objęta jest patronatem Radia Maryja? ;P
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Jak dla mnie - robienie ludzi w balona. No i ta funkcja:

:D
Chyba samo mówi za siebie :D
Cykl jest cyklem - to natura,a nie prosty mechanizm.
Poza tym jak można "Dokładnie wyznaczać dni płodne" za pomocą pomiaru temperatury pod językiem? :D

Czy produkcja objęta jest patronatem Radia Maryja? ;P

temperature mierzy sie w innym miejscu troche :)

metoda termiczno - sluzowa czy jak ona sie tam nazywa jest powszechnie naukowo uznana i ponoc skuteczna, z tym ze do przeprowadzenia "recznie" dosc klopotlwa i utaj caly problem...

to urzadzenie ma ponoc pomagac

na innych forach kobiety podobno chwala sobie

cykl jest cyklem wiec jak kobieta ma regularny to chyba da sie zmierzyc? no bo to wlasnie natura - jezeli kobieta nie ma zaburzen to wlasnie chyba regularnie jest wszystko dosc powtarzalne ? :)

nie ma patronatu Radio Maryja ani zadnego Kosciola, Kosciol uznaje chyba tylko kalendarzyk :>
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
temperature mierzy sie w innym miejscu troche :)
No chyba widzę, co tam napisali :

Za pomocą niezwykle dokładnego sensora kobieta codziennie rano po przebudzeniu mierzy temperaturę pod językiem. Pomiar trwa ok. 40 sekund. Po tym czasie komputer informuje użytkowniczkę za pomocą kolorowych lampek o występowaniu dni płodnych (światło czerwone), bądź niepłodnych (światło zielone). Pomiary i wyniki sa wiarygodne już od pierwszego zastosowania komputera cyklu. Wprowadzenie wcześniej występujących miesiączek przyspiesza naukę komputera cyklu.

Metoda termiczno-śluzowa nie jest metodą skuteczną wbrew temu, co piszą niektóre kobiety i stosują go przecież w większości te, dla których zajście w ciążę nie będzie końcem świata.
Z cyklem to już tak jest,ze cały czas może być regularny,a wystarczy mała infekcja i całą filozofię szlag jasny trafia ;)
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
No coz, nie wiem zatem co sie ma temp. pod jezykiem do tego :p ale moze jest jakas korelacja, nie znam sie :)

Wiadomo ze to chodzi o cykle regularne raczej ;) Jak cos sie dzieje pozostaje gumka :D
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
No coz, nie wiem zatem co sie ma temp. pod jezykiem do tego :p ale moze jest jakas korelacja, nie znam sie :)

Wiadomo ze to chodzi o cykle regularne raczej ;) Jak cos sie dzieje pozostaje gumka :D
Jeśli ktoś chce używać gumek, to po cóż mu taki badziew? Jakoś mnie zupełnie nie przekonuje to ustrojstwo ;)
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Jezeli kobieta ma "zdrowy cykl" to poprzez wyznaczeni dni nie-plodnych mozna to robic bez gumki czyz nie ?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
No chyba widzę, co tam napisali :



Metoda termiczno-śluzowa nie jest metodą skuteczną wbrew temu, co piszą niektóre kobiety i stosują go przecież w większości te, dla których zajście w ciążę nie będzie końcem świata.
Z cyklem to już tak jest,ze cały czas może być regularny,a wystarczy mała infekcja i całą filozofię szlag jasny trafia ;)

moja droga, skoro czytasz to czytaj do konca, kazda infekcja czy wyrazne zmiany temperatury sa przez komputer odrzucane, jako bledne, i z automatu masz czerowna lampke, bo oznacza to chorobe/infekcje czy cos tam.

podczas zmian cyklu temperatura zmieniac sie 0,3-0,5 stopnia, a ten termometr ma dokladnosc do 100 czesci ulamka a wiec jest o niebo dokladniejszy od tego zwyklego z metod termicznych, po za tym kazdy ludz wie ze opanowanie tego przez kobiete sama graniczy z cudem jakies zabawy w badanie sluzu, wykresiki, analizy sa mega klopotliwe i nie pewne.

sutecznosc jest taka jak gumek i tabletek wiec?

komputer uczy sie cyklu kobiety przez pare miesiecy, i to nie jest tak ze po 4 dniach juz ci mowi ze masz 20 lampek zielonych i chulaj duszo.

wiele kobiet chwali sobie takie komputerki, i majac 26dniowe cykle dla przykladu maja ok. 7-8 zielonych swiatelek wiec to juz cos :] przeczytalam pare for na ich temat i nie spotkalam sie z zadna wypowiedza sugerujaca ze to blef (mowie o kobietach stosujacych komputery c.)i ze ktos wpadł, bardzo popularny system na zachodzie u nas..wiadomo ciemnogrod :]

Jeśli ktoś chce używać gumek, to po cóż mu taki badziew? Jakoś mnie zupełnie nie przekonuje to ustrojstwo ;)

gumki obnizaja jakosc stosunkow, wiec szuka sie alternatyw?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
moja droga, skoro czytasz to czytaj do konca, kazda infekcja czy wyrazne zmiany temperatury sa przez komputer odrzucane, jako bledne, i z automatu masz czerowna lampke, bo oznacza to chorobe/infekcje czy cos tam.
A ty czytaj ze zrozumieniem, bo ja sie odnosiłam do metody termiczno-śluzowej, a nie do działania komputerka :]

po za tym kazdy ludz wie ze opanowanie tego przez kobiete sama graniczy z cudem jakies zabawy w badanie sluzu, wykresiki, analizy sa mega klopotliwe i nie pewne.
własnie :)

wiele kobiet chwali sobie takie komputerki, i majac 26dniowe cykle dla przykladu maja ok. 7-8 zielonych swiatelek wiec to juz cos :] przeczytalam pare for na ich temat i nie spotkalam sie z zadna wypowiedza sugerujaca ze to blef (mowie o kobietach stosujacych komputery c.)i ze ktos wpadł, bardzo popularny system na zachodzie u nas..wiadomo ciemnogrod :]
z moimi cyklami, używając samego komputerka podejrzewam,że miałabym już drużynę piłkarską :D może rzeczywiście gdzieś tam te komputerki odnoszą swoje sukcesy, jak dla mnie coś takiego to nowość i to w dodatku budząca sceptyczne odczucia. Jak napiszę,że tak samo nigdy nie zaufałabym plastrom antykoncepcyjnym, też nazwiesz mnie ciemnogrodem tylko dlatego,że ich skuteczność jest całkiem niezła, a jednak nie rzucam się na to? Każdy ma prawo do wyborów, jeśli kogoś coś nie przekonuje - szuka dla siebie innego rozwiązania - proste.

gumki obnizaja jakosc stosunkow, wiec szuka sie alternatyw?
Łał. Nieśmiertelna, moje pytanie nie czekało na odpowiedź. Sugerowało tylko,że istnieje zawsze jakiś inny wybór - jeśli dla mnie LadyComp to badziew (głównie dlatego,że jest to przecież urządzenie, które może się popsuć, rozregulować, cokolwiek - i nie mogłabym spać spokojnie zdając się tylko na to), mogę sobie używac gumek. Jeśli nie chcę gumek - mogę łykać piguły. Jeśli nie to, to co innego zawsze się znajdzie.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
A ty czytaj ze zrozumieniem, bo ja sie odnosiłam do metody termiczno-śluzowej, a nie do działania komputerka :]

napisalas : Z cyklem to już tak jest,ze cały czas może być regularny,a wystarczy mała infekcja i całą filozofię szlag jasny trafia ;)

a ja odp. ze komputer infekcje wykrywa i nie ma o to obaw...



z moimi cyklami, używając samego komputerka podejrzewam,że miałabym już drużynę piłkarską :D może rzeczywiście gdzieś tam te komputerki odnoszą swoje sukcesy, jak dla mnie coś takiego to nowość i to w dodatku budząca sceptyczne odczucia. Jak napiszę,że tak samo nigdy nie zaufałabym plastrom antykoncepcyjnym, też nazwiesz mnie ciemnogrodem tylko dlatego,że ich skuteczność jest całkiem niezła, a jednak nie rzucam się na to? Każdy ma prawo do wyborów, jeśli kogoś coś nie przekonuje - szuka dla siebie innego rozwiązania - proste.

no jesli ktos ma bardzo niereuglarne cykle, albo bardzo dlugie z racji policystycznych jajnikow to oczywiste jest ze metoda ta nie dokonca ma racje bytu. Mowa tutaj o w miare regularnych cyklach, co do dnia i godziny to rzadko wszytko dziala jak w zegarku, ale dla osob u ktorych wystepuja male wahania jest ok.


Łał. Nieśmiertelna, moje pytanie nie czekało na odpowiedź. Sugerowało tylko,że istnieje zawsze jakiś inny wybór - jeśli dla mnie LadyComp to badziew (głównie dlatego,że jest to przecież urządzenie, które może się popsuć, rozregulować, cokolwiek - i nie mogłabym spać spokojnie zdając się tylko na to), mogę sobie używac gumek. Jeśli nie chcę gumek - mogę łykać piguły. Jeśli nie to, to co innego zawsze się znajdzie.

istnieje inny wybor od gumek..szklanka wody, albo hormony :} wiec kwestia wybrana gorszego zla, ta metoda jest nieinwazyjna no i jakosc seksu jest lepsza, ale nie nadaje sie dla kazdego, jest droga. Osobiscie po za merytorycznie uzasadnionym dzialaniem, mam wrazenie ze urzadzonko ktore kosztuje 2tys zlotych nie moze byc bublem chinskim ktory gra sobie w baby-totolotka. :]
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Szczerze to ja już chyba wolałbym gumki (choć ich nie lubię) niż polegać na tym baby comp. sorry, lady comp :D

kobieta to zbyt skomplikowany mechanizm i do tego szalenie niestabilny, aby go opisac algorytmami :D wiem bo siedze w tym wiec ... ja bym sie bał używać tego kompa, a potem się zastanawiać czy lady comp się w baby comp nie przekształci :D

ps. poza tym, jeśli ktoś prowadzi hmm luźniejszy tryb życia i uprawia seks z nazwijmy to "pobieżnie poznanymi kobietami" to ... wątpie czy byłby w stanie zaufać kobiecie mówiącej, że "dziś możesz bez gumki bo używam lady comp" :D Coś czuje, że cała ochota mogłaby mi przejść :D
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
No też właśnie Greeg, o tym samym mówię.

nieśmiertelna - cena nie zawsze gwarantuje jakość. Co do metod - szklanka wody albo hormony - zawsze są jeszcze mechaniczne możliwosci albo... małżeński kalendarzyk :D
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Szczerze to ja już chyba wolałbym gumki (choć ich nie lubię) niż polegać na tym baby comp. sorry, lady comp :D

kobieta to zbyt skomplikowany mechanizm i do tego szalenie niestabilny, aby go opisac algorytmami :D wiem bo siedze w tym wiec ... ja bym sie bał używać tego kompa, a potem się zastanawiać czy lady comp się w baby comp nie przekształci :D

Greegu bo chyba nie rozumiesz i nie masz wiedzy - ja tez wsumie nie mam. ale cykl kobiety - jak zdrowy - no to wlasnie skomplikowany ponoc nie jest

nie myl cyklu kobiety z jej rozumem i charakterem - na to faktycznie zaden komp by mogl nie dac rady :p

Calliope - masz prawo do negatywnej opini jednak nie uzywalas, co do tych kobiet ktore uzywaly jeszcze negatywnej opini nie widzialem.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
No też właśnie Greeg, o tym samym mówię.

nieśmiertelna - cena nie zawsze gwarantuje jakość. Co do metod - szklanka wody albo hormony - zawsze są jeszcze mechaniczne możliwosci albo... małżeński kalendarzyk :D

mechaniczne mozliwosci w sensie gumki? :D zamiast gumek? :D bo o jakis spiralach czy innych ustrojstwach ktore kobiety ktore nie rodzily nie powinny uzywac a ich wiarygodnosc lezy znacznie ponizej powyzyszch metod, chyba nie mowisz? :}

a malzenski kalenadarzyk to owszem, polecany jest tym ktorzy planuja nieplanowana druzyne piłkarską.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Greegu bo chyba nie rozumiesz i nie masz wiedzy - ja tez wsumie nie mam. ale cykl kobiety - jak zdrowy - no to wlasnie skomplikowany ponoc nie jest
Nie o to chodzi :)

Tu chodzi o ... jakość i pewność. Sorry, ale zapewnienie w stylu: "mam zdrowy cykl i używam lady comp więc jesteśmy bezpieczni" średnio do mnie przemawia. Ludzie niestety różni są. Nie chce tu dokładać do pieca, ale tak jak niejeden facet ma nierówno pod sufitem (i np. odbędzie stosunek ze śpiącą kobietą), tak samo niejedna kobieta ma nierówno i z chęcią złapie kogoś na dziecko jeśli wyjdzie jej, że "warto".

Średnio mnie takie życie seksualne bawi, które bardziej przypomina ruletke :D

A może po prostu jestem konserwatywny i z dwojga złego (nieplanowane dziecko z kobietą, z którą nie chciałbyś mieć :D) wolę już te gumki albo piguły... Może zbyt staroświecki jestem - elektronika / komputer / czujnik / sensor zawsze może się zepsuć, rozkalibrować, wprowadzać w błąd. A jak potem się przytrafi dziecko to co mam zaskarżyć twórcę tego urządzenia ? Co mi to da ? :D Przy pigułce czy gumce wiem, że "swoje" jako para zrobiliśmy, aby zapobiec niechcianej ciąży, a jakiś tam komputerek mimo wszystko bardziej z science-fiction mi sie kojarzy. W przypadku ewentualnej wpadki czułbym się jak idiota. Może jak zaczęłyby tego używać miliony ludzi... Jest coś w tym z psychologii :)

ps. a cena to zdzierstwo.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Nie o to chodzi :)

Tu chodzi o ... jakość i pewność. Sorry, ale zapewnienie w stylu: "mam zdrowy cykl i używam lady comp więc jesteśmy bezpieczni" średnio do mnie przemawia. Ludzie niestety różni są. Nie chce tu dokładać do pieca, ale tak jak niejeden facet ma nierówno pod sufitem (i np. odbędzie stosunek ze śpiącą kobietą), tak samo niejedna kobieta ma nierówno i z chęcią złapie kogoś na dziecko jeśli wyjdzie jej, że "warto".

Średnio mnie takie życie seksualne bawi, które bardziej przypomina ruletke :D

hehe no jak sypia sie z taka, ktora tylko czycha na zlapanie na dziecko, albo jej instyknt macierzynski szaleje , no to chyba nie warto w ogole w takie relacje wchodzic, skoro nie jest sie na to gotowym.

ps. jak bedzie chciala cie wrobic w dziecko to po prostu nie wezmie tab. a powie ze wziela :) i juz możesz miec malego Greega.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
ps. jak bedzie chciala cie wrobic w dziecko to po prostu nie wezmie tab. a powie ze wziela :) i juz możesz miec malego Greega.
Jasne, że tak może - tu masz rację, ale coś czuję, że jakby mi kobieta powiedziała, że dziś możemy bo używam lady comp to bym na nią popatrzał jak na wariatkę :D Małego Greega to ja mogę mieć, ale tylko z tą, z którą będę chciał :]
 
Do góry